Як виправити Samsung Galaxy S5, який не отримує текстові повідомлення та інші проблеми з SMS

Ми отримали багато питань, пов’язаних із обміном текстовими повідомленнями, від наших читачів, і тому ми вважаємо за потрібне опублікувати цю публікацію. Найпоширеніший серед цих питань стосується Samsung Galaxy S5, який не може отримувати тексти незалежно від того, чи є вкладене зображення чи ні.

Samsung-Galaxy-S5-не може приймати тексти

Невтішно бачити Samsung Galaxy S5, який не може приймати текстові повідомлення, враховуючи той факт, що базові телефони дуже рідко мають подібні проблеми. Телефон може передавати гігабайти даних за лічені секунди, але він не може надсилати та / або отримувати дані на 1 КБ, передані через стільникову мережу.

Ця проблема може бути викликана неправильною конфігурацією в налаштуваннях телефону, зокрема в програмі Повідомлення, апаратною проблемою, особливо якщо телефон не може отримати хороший сигнал, або проблемою мережі та / або покриття. Якщо у вас є ця проблема, вам слід спочатку вирішити проблему з телефоном і, можливо, звернутися за допомогою до свого постачальника або техніка, якщо проблема не зникне після усунення несправностей.

Якщо у вас є інші проблеми, переконайтеся, що ви відвідали нашу сторінку усунення несправностей Samsung Galaxy S5, оскільки вона містить сотні рішень проблем, які ми вже розглядали раніше. Знайдіть проблему, пов’язану з вами, або таку ж, як ваша, та спробуйте вирішити, якщо вони не допоможуть вам, то зв’яжіться з нами, оскільки ми завжди готові допомогти Просто заповніть цю форму тут і натисніть подати. Будь ласка, надайте якомога більше інформації, щоб ми могли надати точні рішення.

Основні способи усунення несправностей

Сама мета усунення несправностей - з’ясувати, в чому проблема та що її спричиняє. Це не гарантує виправлення, але інформація, яку ви могли б використати, щоб сформулювати рішення або краще пояснити проблему техніку. Хоча ми хочемо вирішити вашу проблему, ми не хочемо використовувати відчайдушні процедури, які потенційно можуть пошкодити ваш телефон. Тим не менш, ось основні кроки з усунення несправностей, які ви можете виконати ...

Крок 1: Перевірте, чи ваш телефон отримує хороший сигнал 

Це можна зробити, перевіривши смуги сигналу в рядку стану. Якщо це вказує, що покриття не отримує належного, спробуйте перезавантажити його та переконайтеся, що це може допомогти. Якщо ні, то зателефонуйте своєму постачальнику послуг і дізнайтеся, чи зараз у вашому районі відключення, особливо якщо телефон отримував хороший сигнал за кілька годин до того, як сталася проблема. Якщо телефон не змочився або не впав і не пошкодився, немає жодної причини, що він не міг отримати послугу.

Якщо телефон отримує хороший сигнал, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Спробуйте надіслати текстове повідомлення або зателефонувати 

Якщо ви можете надіслати текстове повідомлення, то це проблема служби чи облікового запису. Телефон, який може надіслати текстове повідомлення, повинен також мати можливість його отримати.

Якщо ваш Galaxy S5 не може надіслати текстове повідомлення, спробуйте зателефонувати. Це також перевірить, чи хороший ваш рахунок.

Якщо ви можете надіслати текстове повідомлення та зателефонувати, але телефон отримує хороший сигнал, то зателефонуйте своєму постачальнику послуг, оскільки це, швидше за все, проблема, пов’язана з обліковим записом.

Крок 3: Збільште кількість обмежень на текстові повідомлення

Тепер, якщо ваш телефон може надіслати текстове повідомлення, але не може отримати його, виконайте наступні дії ...

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Повідомлення.
 3. Торкніться значка меню у верхньому правому куті (3 крапки).
 4. Торкніться Налаштування з опцій.
 5. Торкніться Видалити старі повідомлення.
 6. Тепер торкніться межі текстових повідомлень.
 7. Збільште кількість повідомлень, які потрібно отримати.
 8. Торкніться ОК.

Крім того, ви можете видалити старі теми та повідомлення, щоб звільнити місце для нових.

Крок 4: Скиньте налаштування телефону (додатково) 

Після попередніх кроків проблема залишилася, і якщо ваш провайдер попросив вас принести телефон для перевірки та / або ремонту, настав час повернути телефон до заводських значень і очистити всі ваші особисті дані. Необхідний апаратний скидання, і це може просто вирішити проблему ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Виправлення інших проблем із SMS Galaxy S5

Нижче наведено деякі проблеми з обміном текстовими повідомленнями, які ми отримали від наших читачів. Вони можуть трапитися з вами, оскільки вони поширені, тому читайте далі, щоб навчитися боротися з ними про всяк випадок.

Не вдається надіслати текстове повідомлення

Запитання : Не вдається надсилати тексти лише в текстові номери, такі як “454545” - завжди не вдається, прямо з коробки, тому версія, встановлені програми тощо не мають ніякого відношення до проблеми. Усунення несправностей AT&T не може визначити проблему.

Відповідь : Перш за все, перевірте номер Центру повідомлень. Якщо ви не знаєте правильних номерів або поле порожнє, зателефонуйте своєму постачальнику послуг і попросіть його. Однак, якщо номер Центру повідомлень правильний, спробуйте відкрити програму Повідомлення> піктограму Меню>, а потім виберіть Налаштування> змініть режим введення на алфавіт GSM.

Не вдається отримати MMS-повідомлення

Питання : Не отримувати мультимедійні / групові повідомлення. Я отримаю одне-два повідомлення з відповіддю, але в основному я отримую повітряні кулі для завантаження і нічого для завантаження. Дуже дратує. Програмне забезпечення оновлене.

Відповідь : Просто переконайтеся, що мобільні дані ввімкнено. Перейдіть до Налаштування> Інші мережі> Мобільні мережі> торкніться Мобільні дані> OK. Якщо це вже ввімкнено, перевірте налаштування APN, або ви можете зателефонувати своєму постачальнику послуг, щоб дізнатися про правильний APN для вашого пристрою, а також про стан вашого облікового запису.

Galaxy S5 постійно оновлюється, не може отримувати MMS після

Питання : Телефон Samsung galaxy 5s постійно оновлюється. Я не хочу цього, він просто зробив це знову, і тепер я не можу розіслати текстове повідомлення з доданою фотографією. Ящик стає сірим, а потім я повторюю спробу, і це знову і знову. ДОПОМОГА.

Відповідь : Якщо ваш телефон не укорінений, ми не можемо багато чого зробити з оновленнями. Вони прийдуть, ви отримаєте сповіщення, і вирішувати вам, встановлювати їх чи ні, але зауважте, що ви будете отримувати повідомлення про помилки щодня. Найкраще, щоб телефон дозволив самому оновлюватися та переконався, що мобільні дані ввімкнені після цього. Мобільні дані необхідні для надсилання та отримання MMS. Якщо мобільні дані активовані, але проблема не зникає, зателефонуйте своєму провайдеру та попросіть правильний APN для вашого телефону, щоб наступного разу, коли це станеться, ви знали, як правильно ввести APN. Тут ви можете знайти APN: перейдіть до Налаштування> Інші мережі> Мобільні мережі> торкніться імен точок доступу> торкніться знака +> введіть APN.

Зупиніть пересилання текстових повідомлень на електронну пошту

Запитання : Мої текстові повідомлення також з’являються в моєму робочому електронному листі.

Відповідь : У вашому телефоні є параметр, який зупинить все це, але він прихований. Що відбувається, так це те, що ваші текстові повідомлення синхронізуються з Exchange, і я розумію, чому багато людей цього не хочуть. Отже, ось як його вимкнути:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування облікового запису, а потім виберіть свій обліковий запис Exchange.
 4. Прокрутіть униз, щоб знайти Більше налаштувань, а потім натисніть на нього.
 5. Прокрутіть униз, щоб знайти текстове повідомлення Sync та зніміть прапорець біля нього.

Це майже все!

Повідомлення перестали працювати

Запитання : Після оновлення мій телефон збожеволів. Коли я відкриваю Повідомлення, мене зустрічає повідомлення про те, що він перестав працювати, і тоді всі інші програми наслідують його приклад. Я не можу використовувати телефон із усім цим. Можеш допомогти мені, будь ласка.

Відповідь : Насправді це більше проблема прошивки, ніж будь-що інше. Найкраще спершу стерти розділ кеш-пам'яті, і якщо це не допоможе, перейдіть до жорсткого скидання. Зверніть увагу, що всі ваші дані будуть стерті, а телефон скинутий до заводських значень.

Стерти кеш розділ

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Важкий скидання

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Маєте проблеми з телефоном, який не отримує текстових повідомлень? 

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.