Різниця між 2DS та 3DS

Отже, ви шукаєте нову портативну консоль, якої не так багато, але яка різниця між 2DS та 3DS. Ручних консолей Nintendo та PS Vita раніше було вдосталь - ви бачили б майже всіх, хто мав один із них на ходу, - але тепер, коли смартфони прийняли панування як портативний пристрій, побачивши портативну консоль у громадських місцях стати рідкістю. Тим не менш, є ще деякі ігри, які ви не можете завантажити на свій смартфон, особливо ігри від Nintendo, які ви можете знайти на 2DS або навіть 3DS. На щастя, ці портативні пристрої сьогодні все ще доступні для придбання і досить дешеві навіть у абсолютно новому стані. Існує також досить велика різниця в цінах між Nintendo 2DS і 3DS, що може призвести до того, що ви серйозно подивитеся на перший і другий.

ПродуктБрендІм'яЦіна
NintendoNintendo New 3DS XL - чорнийПеревірте ціну на Amazon
NintendoNintendo 2DS - Легенда про Zelda Ocarina of Time 3DПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Однак, перш ніж приймати рішення про покупку, важливо зрозуміти основні відмінності між Nintendo 2DS та 3DS, щоб ви не тільки отримали найбільше співвідношення ціни та якості, але й отримали саме те, що хочете. Ось чому ми створили для вас цей посібник - щоб легко показати вам основні відмінності між Nintendo 3D та 2DS. Давайте зануримось прямо, правда?

Різниця між 2DS та 3DS

Різниця між 2DS та 3DS

Nintendo 3DS

Nintendo 3DS має кілька очевидних відмінностей, які роблять його набагато привабливішим, ніж Nintendo 2DS. Насправді він має такий самий розмір екрану, як і Nintendo 2DS, але з іншою конструкцією, щоб зробити його здатним до 3D. Угорі є 3,53-дюймовий дисплей, а в нижній половині - трохи менший 3,02-дюймовий. Отже, хоча розмір екрану однаковий, роздільна здатність, знов-таки, інша, щоб увімкнути технологію 3D - верхній екран насправді має подвоєну роздільну здатність: 800 х 240 пікселів, але нижній залишається таким же, як 2DS, із роздільною здатністю 320 х 240.

Nintendo 3DS використовує технологію, яка називається автостереоскопічним 3D, в основному спосіб перегляду вмісту без окулярів. Це цікава технологія - деякі люди повідомляють про головний біль, але, мабуть, більшість із цим добре.

Час автономної роботи значно гірший у Nintendo 3DS через необхідність висунути цю 3D-технологію на екран. 3-5 годин є загальним явищем на одному заряді, але це стосується вас із використанням різноманітних 2D та 3D технологій. Насправді є повзунок на екрані, щоб перетворити пропозицію технології 3D, яка, якщо ви не рухаєтесь, повинна забезпечити вам подібний час автономної роботи до Nintendo 2DS.

Знову ж таки, є суттєва різниця в цінах між двома консолями через технологію 3D. Nintendo 3DS - варіант XL - трохи дорожчий за 2DS, що набагато дешевше.

Придбайте зараз: Amazon

Різниця між 2DS та 3DS

Nintendo 2DS

Nintendo 2DS має досить маленький екран - вгорі є 3,53-дюймовий дисплей, а в нижній половині - трохи менший 3,02-дюймовий. Роздільна здатність на 2DS досить жахлива, хоча ігри все ще виглядають досить пристойними для гри - ви насправді отримуєте роздільну здатність 400 x 240 пікселів для верхнього екрану, а потім трохи гіршу роздільну здатність 320 x 240 для нижнього. Тим не менш, ясність не найкраща, але це також не виглядає погано.

Як випливає з назви портативної консолі, ви будете грати в ігри лише на 2D-площині - конструкція Nintendo 2DS і роздільна здатність просто не дозволяють отримати цю солодку тривимірну графіку. Звичайно, відсутність 3D є ще одним фактором, який різко знижує витрати, пов'язані з Nintendo 2DS.

Час роботи акумулятора насправді найкращий у Nintendo 2DS - це тому, що він не штовхає 3D-графіку на консоль. Тим не менш, повний заряд забезпечить вам десь від 3,5 до 5,5 годин. Потрібно пару годин, щоб вичавити сік. Тож хоча час автономної роботи точно не такий вже й великий, вам просто потрібно переконатися, що ви відповідно плануєте своє використання з ним під час поїздок.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо різниці між 2DS та 3DS

Як бачите, між Nintendo 2DS та Nintendo 3DS є деякі суттєві відмінності; однак будь-яка з цих портативних консолей порадує вашого коханого, оскільки всі ігри взаємозамінні. Наприклад, гра 2DS працює з 3DS, а гра 3DS працює з 2DS. Ігри DS працюють в обох.

Тож якщо ви хочете заощадити собі трохи грошей, візьміть собі Nintendo 2DS, але якщо ви хочете залишатися на порозі технологій, 3DS буде більше на вашому шляху.

ПродуктБрендІм'яЦіна
NintendoNintendo New 3DS XL - чорнийПеревірте ціну на Amazon
NintendoNintendo 2DS - Легенда про Zelda Ocarina of Time 3DПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.