8 найкращих емуляторів PSP для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Пам’ятаєте деякі улюблені ігри PSP, такі як Final Fantasy чи Metal Gear Solid? Можливо, вам здається, що у вас навряд чи є час переглянути цю класику, але сьогодні у нас є хороші новини. Замість того, щоб витрачати час на налаштування цих чудових, старих ігор, ви можете отримати їх під рукою на емуляторах PSP для Android.

Емулятори та ПЗУ

Сьогодні досить складно отримати реальну консоль PSP. Вони набагато дорожчі, коли ви можете знайти один абсолютно новий, але досить доступний, якщо ви можете взяти вживаний; однак ви ніколи насправді не знаєте, в якому стані, або наскільки добре він буде працювати у використаному стані. Ось чому вам може бути краще за допомогою емулятора PSP для вашого пристрою Android.

Завантажте на телефон емулятор, і ви зможете грати в ігри PSP прямо на своєму смартфоні. Однак вам знадобиться ПЗУ для використання з вашим емулятором PSP. Ви можете зобразити емулятор як консоль, а потім ПЗУ як ігровий диск. Щоб зіграти в гру, потрібно відкрити на телефоні програму емулятора, а потім завантажити звідти файл ROM. Потім ви можете почати грати у свої улюблені ігри.

Не знаєте, які найкращі емулятори для Android? Ось наші 8 найкращих виборів емулятора PSP:

Кращі емулятори PSP для Android

найкращий емулятор PSP

1. Емулятор PPSSPP (і золото)

Якщо ви затятий шанувальник PSP, і ви хотіли взяти свою гру в дорогу, тоді не дивіться далі, ніж емулятор PPSSPP. Так, назва трохи заглотнула, але це справді чудовий додаток. Ви зможете грати у всі свої улюблені ігри PSP у форматі HD прямо на своєму мобільному пристрої (або навіть на ПК). Існують навіть настроювані елементи управління, такі як чутливість до нахилу, так що ви можете грати саме так, як хочете.

Хоча цей чудовий додаток абсолютно безкоштовний, існує також золота версія, яка зараз становить 5 доларів. Для програми це здається досить крутим, оскільки вони зазвичай коштують не більше пари доларів, але це дійсно може коштувати для вас.

Хоча гра все це не змінить, це отримає підтримку розробників. Тож якщо ви граєте у безкоштовну версію і зіткнулися з проблемою, ви в будь-який час можете заплатити 5 доларів за золото і отримати миттєвий доступ до якоїсь допомоги. Це дуже багато, і це буде коштувати вам лише ціни на гарну каву.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор psp -

2. Емулятор ракетного PSP

Цей дивовижний емулятор, thee Rocket PSP, може запропонувати масу. Незалежно від того, що ви тільки починаєте з'ясовувати емуляцію та як вона працює, або ви кілька разів були навколо куща і точно знаєте, що робите, Rocket PSP стане чудовим варіантом, незалежно від вашого рівня знання ігрового процесу та емулятора.

Зокрема, ваші старі ігри PSP перетворюються на чіткі зображення, які працюють на усунення розмитості та дивних текстур. Ви також помітите, що звук настільки ж чистий, і незалежно від гри, він буде відчувати себе абсолютно новим, ніби щойно виданий. Це точно той, який ви не захочете пропустити.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор psp -

3. Емулятор PSP DamonPS2 Pro

Емулятор PSP DamonPS2 Pro - це фантастичний варіант, але ми рекомендуємо заздалегідь переконатися, що вам сподобається емуляція PSP, оскільки вартість ще більша, ніж емулятор PPSSPP. Так, це насправді вдвічі більше, ніж 10 доларів за додаток. Але перед тим, як дозволити це відлякати вас, давайте поговоримо про всі дивовижні можливості, які він може запропонувати.

Завдяки простому у використанні інтерфейсу, емулятор PSP DamonPS2 Pro насправді дуже просто втягнути його. Ця програма підтримує прискорення NEON, широкоформатні ігри, високу роздільну здатність тощо.

Але справді приголомшливим є те, що цей додаток постійно оновлюється, і зараз існує стільки функцій, які зараз працюють для майбутніх версій, таких як чіти, пропуски кадрів та більш інтерактивна ігрова площадка. Отже, якщо ви перебуваєте на огорожі, щоб витратити 10 доларів, ви можете бути впевнені, що ця програма завжди вдосконалюється.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор psp -

4. Емулятор PSP Pro

Якщо ви новачок у емуляції, особливо в іграх цієї конкретної ігрової консолі, то PSP Emulator Pro - чудовий варіант, щоб трохи перевірити води. Це абсолютно безкоштовно і запропонує вам простий спосіб вивчити мотузки. Він також має графіку високої чіткості та надзвичайно чистий звук, який завжди чудово мати.

У цьому додатку занадто багато дивовижних функцій, щоб врахувати, але ми виділимо один із наших абсолютних фаворитів. За допомогою цього конкретного емулятора ви можете зіграти проти друга для найвищого завдання. Правильно, ви навіть можете залучити своїх друзів до вас у ваші улюблені ігри PSP на вашому мобільному пристрої.

Вони зможуть з’єднатись через Bluetooth, і ви зможете або пограти як між собою, так і один проти одного, щоб отримати ще більш захоплюючий та цікавий досвід.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор psp -

5. Емулятор PSP Gold

Далі ми маємо PSP Emulator Gold. Це універсальний емулятор PSP, що дозволяє знаходити програми для завантаження PSP ISO за допомогою вбудованого ринку. Вам не потрібно самостійно знаходити ігри, це добре в цьому одному додатку. Емулятор PSP Gold оптимізований, щоб забезпечити вам лише найшвидші швидкості, використовуючи всі переваги процесора та пам'яті вашого телефону. Зробіть це за посиланням нижче.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор psp -

6. Швидкий емулятор PSP

Традиційно емулятори повільні та помилкові, але Rapid PSP Emulator прагне вирішити ці проблеми, надаючи вам оптимізований та ефективний досвід. Швидкий емулятор PSP може емулювати та запускати будь-яку гру PSP або домашню писемність PSP, яка у вас є.

До базової частини входить швидка та ефективна емуляція PSP, максимальна продуктивність кадрів в секунду і навіть підтримка зовнішніх ігрових контролерів. У цьому емуляторі насправді унікально те, що він підтримує ISO, але також формати CSO та ROM.

Завантажте зараз: Google Play

7. Емулятор PSPlay PSP

Якщо ви хочете по-справжньому перетворити свій досвід гри в PSP, PSPlay PSP Emulator - чудовий спосіб це зробити. Це, безумовно, побудовано по-сучасному, тому, якщо ви шукаєте щось, що є одночасно естетично приємним і принесе вам роботу, це фантастичний варіант. На екрані є контролер для легкого негайного збору, де б ви не були, або ви можете підключити зовнішній контролер через Bluetooth.

Акуратне в PSPlay PSP Emulator полягає в тому, що він справді створений для лояльних користувачів PSP. Ви можете грати у всі свої улюблені ігри, незалежно від того, де ви знаходитесь, а також скористатися перевагами можливостей мережі та збереження станів. Якщо ви вже були на огорожі, намагаючись випробувати емулятор, для початку це може бути чудовим варіантом.

8. Ультра емулятор для PSP

Це чудовий варіант для тих, хто хоче чистий, але якісний додаток для емуляції ігор PSP на будь-якому пристрої Android. Цей насправді був розроблений для роботи та оптимізації для планшетів Android, так що ви можете грати в ігри на великому екрані. Цей може запустити ваші ПЗУ PSP з повною роздільною здатністю високої чіткості, а завдяки додатковій внутрішній оптимізації ви отримаєте покращені текстури, масштабовані на більшому екрані.

Кращі емулятори PSP для вердикту Android

Всі ці емулятори PSP для Android мають кілька чудових функцій, але ми рекомендуємо перевірити кілька різних, щоб побачити, що насправді відповідає тому, що ви шукаєте. І коли ви знайдете таку, яку, здається, не зможете зневірити, обов’язково розкажіть нам усе про свій досвід у розділі коментарів.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.