Як виправити перегрів PS4 під час гри в Call Of Duty Warzone | Червень 2020

Деякі геймери PS4 Call Of Duty Warzone повідомляють про перегрів та збій консолі без помилок. Якщо ви шукаєте рішення цієї проблеми, цей посібник може допомогти. Ми покажемо вам, як самостійно вирішити цю проблему.

Які причини проблем із перегрівом PS4

Існує низка можливих причин, чому ваш PS4 може перегріватися під час гри у Call of Duty Warzone.

Гра потребує оновлення.

Якщо ваш PS4 виходить з ладу або перегрівається лише під час гри в Call Of Duty Warzone, а не з іншими іграми, можливо, у вас є проблема з кодуванням. Це означає, що поточна версія гри може мати збої, які можуть бути виправлені лише оновленням.

Warzone не завантажується, якщо він застарів, але про всяк випадок ви можете спробувати перевірити оновлення вручну, щоб подвійну перевірку. Ви можете зробити це, вийшовши з гри, перезапустивши консоль і спробувавши відтворити її знову.

Погана вентиляція.

Внутрішні компоненти PS4 можуть нагріватися дуже швидко, коли він намагається пограти в гру, тому йому потрібен постійний потік повітря всередині і навколо нього, щоб утримувати тепло. Якщо вентиляційні отвори PS4 заблоковані або занадто близько до стіни або предмета, може бути недостатньо повітря, щоб циркулювати всередині консолі. Переконайтеся, що між консоллю та будь-якими предметами навколо неї є принаймні 2 дюйма простору.

Вплив прямого тепла.

Якщо ваш PS4 знаходиться в районі, де він отримує тепло, наприклад, біля печі, печі або вікна з доступом прямих сонячних променів, він може стати занадто гарячим. Спробуйте перенести консоль у прохолоднішу зону та забезпечити хорошу вентиляцію.

Програмне забезпечення не оновлюється.

У деяких рідкісних випадках збій програмного забезпечення PS4 може спричинити збій системи або викликати попередження про перегрів. Це може статися, навіть якщо консоль взагалі не перегрівається. Переконайтеся, що ви встановили останнє оновлення програмного забезпечення, щоб вирішити проблему.

Несправність обладнання.

Для деяких нещасних користувачів їх PS4 може вийти з ладу через апаратну несправність. Це може статися, якщо консоль впала, потрапила під твердий предмет або регулярно потрапляла під вплив таких елементів, як пил, тепло, вода або волога.

Виправлено проблему перегріву PS4 під час гри у Warzone

Ознайомтеся з наведеними нижче рішеннями, щоб вирішити проблему з перегріванням PS4 під час гри у Warzone.

 1. Вимкніть ваш PS4.

  Якщо ви помітили, що ваша консоль стала занадто гарячою для дотику, не забудьте негайно вимкнути її. PS4 розроблений для самостійного відключення, якщо температура всередині досягла певного рівня, але не чекайте, поки це станеться.

  Якщо консоль здається замороженою, і ви не можете перезапустити або вимкнути її нормально, просто відключіть кабель живлення з тильної сторони приблизно на 30 секунд.

 2. Оновіть гру.

  Ви можете вручну перевірити наявність оновлень Warzone, виконавши такі дії:

  -Перейти до ігрової бібліотеки.

  -Крім того, над грою ви хочете оновити.

  -Натисніть кнопку Параметри на контролері. Він повинен відкрити бічне меню. 

  -Виберіть « Перевірити наявність оновлень» .

  -Якщо Warzone має очікуване оновлення, виконайте дії, щоб встановити його.

 3. Перемістіть консоль у прохолодне, добре провітрюване місце.

  Якщо Warzone оновлено, але PS4 продовжує перегріватися, наступне, що ви хочете зробити, - це забезпечити належну вентиляцію. Якщо можливо, перенесіть його у більш відкрите місце, як у верхню частину столу, і подивіться, чи це вирішить проблему.

 4. Очистіть вентиляційні отвори та перевірте наявність завалів.

  Переконайтеся, що ви видалите непотрібні предмети, які можуть заблокувати боки та задню частину консолі. Потім спробуйте перевірити наявність пилу або сторонніх предметів, які можуть перекрити вентиляційні отвори. Це максимальний спосіб провітрювання PS4. 

  Якщо у вас виходить, спробуйте відкрити консоль, щоб ви могли ретельно очистити вентиляційні отвори всередині. Майте на увазі, що відкриття консолі призведе до втрати гарантії, тому робіть це лише в тому випадку, якщо ваш PS4 більше не на гарантії.

 5. Уникайте джерел прямого тепла.

  Тепло від зовнішніх джерел може змусити консоль накопичувати тепло дуже швидко. Слідкуйте за тим, щоб не розміщувати електронні пристрої, такі як PS4, поблизу вогню або джерел прямого тепла.

 6. Спробуйте цифрову версію гри.

  Якщо у вас фізична гра, можливо, консоль генерує додаткове тепло, коли диск крутиться всередині, що спричиняє проблему перегріву. Якщо можливо, спробуйте відтворити цифрову версію Warzone, щоб побачити, чи є якась різниця.

  Якщо у вас є друг із цифровою версією гри, попросіть його увійти на вашу консоль і встановити Warzone. Якщо це неможливо, просто ігноруйте цю пропозицію.

 7. Відновити програмне забезпечення за замовчуванням (скинути до заводських налаштувань).

  Якщо ваш PS4 все ще перегрівається під час гри у Warzone після виконання всіх наведених вище рішень, пора подумати про перевірку програмного забезпечення. Ви можете зробити це, виконавши скидання до заводських налаштувань.

  Щоб відновити заводські налаштування PS4, спочатку потрібно завантажити його в безпечний режим. Нижче наведено кроки:

  -Вимкніть PS4 повністю. 

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення на передній панелі PS4, доки не почуєте два звукові сигнали.

  - Відпустіть кнопку живлення після другого звукового сигналу, який повинен відбутися приблизно через сім секунд після першого звукового сигналу. 

  -Підключіть свій контролер до консолі за допомогою USB-кабелю, а потім натисніть кнопку PlayStation.

  -В меню Безпечний режим виберіть варіант 7 (Ініціалізація PS4 / Перевстановлення системного програмного забезпечення) .

Що робити, якщо ваш PS4 продовжує перегріватися під час гри у Warzone?

Невідома помилка, яку виявили Activision або Sony, яка може постійно перегрівати PS4. Якщо ваша консоль продовжує перегріватися, навіть після того, як ви дотримувались наших порад у цьому посібнику, це, мабуть, через неякісне обладнання. Якщо ваш PS4 все ще гарантований, зверніться до служби підтримки PlayStation, щоб отримати додаткову допомогу. Або ви можете відвідати найближчий сервісний центр Sony або магазин, щоб відремонтувати консоль.

Пропоновані показники:

 • Як перевірити наявність оновлень драйверів графічного процесора AMD
 • Як перевірити та встановити оновлення драйверів GPU | NVIDIA
 • Як виправити проблеми зі збоями та заморожуванням Uplay
 • Як виправити аварійне припинення дії Warzone або замерзання на PS4

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.