Як виправити Galaxy S9 з проблемою розряду батареї після встановлення оновлення Android Oreo

Ми отримали повідомлення від деяких власників # GalaxyS9, що батарея їхніх пристроїв, здавалося, швидше розрядилася після встановлення оновлення для Android Oreo. Ми знаємо, що S9 постачається з попередньо встановленою версією Android Oreo, тому ці оновлення повинні бути оновленнями для оператора або незначними виправленнями для Oreo, випущеними Samsung або Google. Незалежно від того, які оновлення ви встановлюєте, загальні рішення для цього типу проблем не сильно відрізняються. Якщо ви вважаєте, що ваш S9 швидше розряджав заряд акумулятора після оновлення Android Oreo, то ця публікація для вас.

Примусово перезапустити

Перш ніж застосовувати розширені або навіть різкі варіанти рішення, ми пропонуємо вам розпочати з більш простих способів усунення помилок. У вашому випадку проблема, швидше за все, операційна система, тому існує ймовірність того, що швидке перезавантаження може її виправити. Незалежно від того, виникають у вас проблеми чи ні, добре, якщо у вас є звичка регулярно перезавантажувати пристрій. Це не тільки вирішує проблеми; у більшості випадків це також перешкоджає розробці нових, а також оновлення операційної системи, щоб вона працювала швидше. Це просто у виконанні і потенційно може вирішити проблеми, то чому б не спробувати.

Незважаючи на те, що ви можете точно перезапустити свій пристрій, натиснувши кнопку живлення та вибравши перезапуск у меню, радимо замість цього спробувати витяг батареї. Це робиться, виконавши такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Примітка: Зачекайте кілька секунд, щоб з’явився екран режиму завантаження технічного обслуговування.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Примітка: Використовуйте кнопки гучності, щоб переглядати доступні опції, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) виберіть. Також зачекайте до 90 секунд для завершення скидання.

Рішення №1: Видалення розділу кешу

Багато проблем після оновлення спричинені пошкодженим системним кешем, отже лише випливає, що першим варіантом вирішення проблеми є вирішення цього питання. Android використовує кеш для швидкого завантаження програм. Цей кеш зберігається у спеціальному розділі пристрою зберігання, який називається кеш-розділом. В основному цей кеш зберігає раніше відкриті сторінки та файли для програм. Зберігаючи ці файли, Android матиме швидший спосіб завантаження програм, оскільки йому більше не потрібно завантажувати їх з Інтернету або шукати з інших місць. Іноді цей кеш пошкоджується або може застаріти. У вашому випадку, можливо, кеш-пам’ять пошкоджено після встановлення вдосконалення для Android Oreo. Щоб переконатись, що системний кеш вашого S9 оновлено, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 4. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Рішення No2: мінімізуйте яскравість екрану

Однією з основних причин, через яку батарея може розряджатися швидше, ніж зазвичай, незалежно від того, чи ви тільки що встановили оновлення, є екран. Так, яскравий, барвистий і фантастичний екран вашого S9 може бути приємно спостерігати, але він має високу ціну - швидко розряджаючи акумулятор. Якщо ви серйозно ставитеся до запобігання масовому розряджанню батареї щодня, переконайтеся, що знижуєте яскравість екрана, особливо якщо більшу частину часу користуєтесь телефоном у приміщенні. Спробуйте знизити екран до найнижчого для вас допустимого рівня і дотримуйтесь його.

Рішення No3: Встановіть оновлення програми

Як і операційна система Android, додатки також працюють на недосконалих кодах, тому їм час від часу потрібні вдосконалення та виправлення. З появою нових версій Android деякі програми можуть швидко стати проблематичними. Іноді програми навіть стають абсолютно несумісними, щоб перешкоджати функціям операційної системи. Спосіб мінімізації проблем несумісності полягає у забезпеченні того, щоб ви також інсталювали останні доступні оновлення для них після встановлення оновлень операційної системи або оператора. Хоча це не може бути проблемою, якщо ви встановите програму Google Play Store для автоматичного оновлення їх для вас, інші можуть не бути такою, якщо вони налаштують Play Store не інформувати їх про нові оновлення. Якщо ви один з них, обов’язково перевірте налаштування програми Play Store, щоб дізнатися про оновлення ваших програм.

Рішення No4: Перевірте наявність програм, які працюють у фоновому режимі

Деякі програми призначені для постійного запуску у фоновому режимі. Якщо ви встановили безліч таких додатків, швидше за все, вони є головним фактором, чому ваш акумулятор, здається, розряджається швидше, ніж зазвичай. На щастя, вам не потрібно встановлювати інший додаток для перевірки. Android Oreo має вбудований інструмент, який допоможе вам це зробити. Щоб отримати доступ до цього інструменту, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Обслуговування пристрою.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Торкніться ВИКОРИСТАННЯ АККУМУЛЯТОРА.
 5. Перевірте, чи немає додатків, якими ви зазвичай не користуєтесь так довго, але залишаються в списку. Програми, які завжди працюють у фоновому режимі, споживають багато енергії акумулятора день у день.

Деякі погані або шкідливі програми також регулярно працюють у фоновому режимі, оскільки зазвичай надсилають та отримують інструкції та оновлення від свого сервера. Якщо ви знайдете додаток або послугу, які споживають багато енергії, спробуйте видалити їх і перевірити, чи є різниця в продуктивності акумулятора.

Рішення No5: Змініть роздільну здатність екрана

Роздільну здатність екрану вашого Galaxy S9 можна змінити. Це можна зробити в налаштуваннях. Ви можете вибрати один із трьох варіантів, тому ми рекомендуємо використовувати варіант із нижчою роздільною здатністю. Якщо ви не використовуєте свій S9 для постійного перегляду зображень та відео з високою роздільною здатністю, насправді немає сенсу використовувати найвищу роздільну здатність для такого порівняно невеликого екрану. Коли справа стосується великих екранів, таких як телевізор у вітальні чи монітор комп’ютера, так використання високої роздільної здатності може мати значення. Однак на екрані вашого S9 немає. Річ у тім, що чим вища роздільна здатність, яку ви використовуєте, тим складніше працювати комп’ютеру вашого пристрою під час рендерингу зображень та відео. Це означає, що процесору та графічному чіпу доведеться споживати більше енергії, щоб показати вам зображення чи відео. Якщо ви хочете змінити роздільну здатність екрана S9, просто перейдіть доНалаштування> Дисплей> Роздільна здатність екрана .

Рішення №6: Вимкніть непотрібні функції та функції

Samsung оснастив свою останню модель Galaxy безліччю непотрібних функцій. Більшість із них взагалі не впливають на ваш досвід роботи з пристроєм, тому вони, як правило, марні для багатьох людей. Однак, якщо їх увімкнути, це може суттєво вплинути на роботу акумулятора. Наприклад, увімкнення сканування пристрою поблизу дозволяє функції Bluetooth вашого пристрою регулярно шукати інші пристрої Bluetooth, навіть якщо основний перемикач Bluetooth вимкнено. Хоча споживання енергії для цієї функції під капотом є незначним, воно може накопичуватися досить швидко, якщо інші функції будуть увімкнені протягом дня.

Пропонуємо витратити трохи часу на перевірку всіх функцій у додатку Налаштування та вимкнення тих, які вам не потрібні.

Крім того, спробуйте вимкнути часто використовувані мережеві функції, такі як Wi-Fi, мобільні дані та Bluetooth, коли ви ними не користуєтеся. Коли ви перебуваєте в районі з поганим покриттям мережі, подумайте про те, щоб увімкнути режим польоту, щоб радіо телефону не дозволяло регулярно сканувати ефір на наявність сигналу. Це постійне сканування може коштувати великого заряду акумулятора, якщо залишити його на тривалий час.

Рішення No7: Вимкніть дисплей Always On Display (AOD)

Незважаючи на те, що Always On Display (AOD) має своє місце у вашому S8, це може сприяти швидкому розряду батареї протягом дня. Якщо ви думаєте, що незабаром ви не зможете зарядити свій S8, вимкнення AOD може бути розумним.

Рішення No8: Вимкніть Помічників

Як і його попередник, Galaxy S9 має двох конкуруючих віртуальних помічників, якими ви можете скористатися - Bixby та Google Assistant. Хоча будь-який з них, безумовно, використовується для окремих власників S9, багато людей взагалі забувають про них або взагалі не використовують їх. Справа в тому, що Bixby або Google Assistant споживають заряд акумулятора, навіть якщо ви їх не використовуєте, оскільки вони постійно насторожені для вашої команди. Якщо ви не надто покладаєтесь на них, радимо просто вимкнути їх.

Рішення No9: Використовуйте режим енергозбереження

Це технічно не рішення, а засіб для уповільнення споживання батареї. Проте ми відчуваємо, що важливо згадати цю функцію на випадок, якщо вам дуже потрібно буде продовжити батарею на якийсь день. Функція енергозберігаючого режиму працює, уповільнюючи роботу комп'ютера телефону, щоб зменшити споживання батареї. Це зручний, але радикальний варіант, якщо ви хочете, щоб акумулятор вашого S9 працював до тих пір, поки не розрядиться.

Щоб отримати доступ до режиму енергозбереження, просто перейдіть до Налаштування> Обслуговування пристрою> Акумулятор .

Рішення No10: Скидання до заводських налаштувань

Нарешті, якщо всі наведені вище пропозиції не допоможуть, спробуйте скинути налаштування пристрою до заводських налаштувань. Метою цієї процедури є:

 • щоб знати, чи проблема пов'язана з програмним забезпеченням, і
 • якщо ви зможете виправити розряд акумулятора, повернувши всі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень.

Хоча лише у дуже невеликої кількості Galaxy S9 виникають проблеми з акумулятором після встановлення незначного оновлення для Android Oreo, ми не можемо повністю виключити ймовірність його виникнення на вашому пристрої. Скинувши заводські налаштування, ви можете усунути помилку програмного забезпечення, через яку акумулятор розряджається ненормально швидко.

Щоб відновити заводські налаштування S9:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити стерти дані / скинути заводські налаштування.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено всі дані користувача.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.