Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge Plus Не звинувачуватися після оновлення Зефіру

 • Зрозумійте проблему, пов’язану з #Samsung Galaxy S6 Edge Plus (# S6EdgePlus), яка не заряджається після оновлення мікропрограми до # Зефір.
 • Чому S6 Edge + постійно каже, що він заряджається і відключається, навіть якщо він не підключений до мережі?
 • Прочитайте про S6 Edge Plus, екран якого став чорним і не реагував, поки власник робив фотографії.
 • Як виправити телефон, який продовжує розряджати акумулятор, навіть якщо зарядний пристрій підключено до мережі, і це означає, що він заряджається.
 • Що робити, якщо USB або порт для зарядки телефону перестали працювати, а бездротова зарядка працює єдиним.

Проблеми із зарядкою Galaxy-S6-Edge-Plus

Проблеми із заряджанням часто пов’язані з проблемами апаратного забезпечення чи аксесуарів, однак бувають випадки, коли мікропрограмне забезпечення також спричиняє конфлікти, які можуть призвести до невідповідності обладнання. У цьому дописі я згадав деякі проблеми із зарядом та зарядкою Samsung Galaxy S6 Edge Plus, включаючи проблему не заряджання, яка, за словами нашого читача, почалася після того, як він оновив свій пристрій до Marshmallow (Android 6).

Ще однією поширеною проблемою, з якою стикалися багато власників S6 Edge +, є сповіщення про зарядку, яке продовжує відтворюватися, навіть якщо зарядний пристрій не підключено до мережі. Це свідчення проблеми апаратного забезпечення, яка могла бути спричинена штифтом у порту USB, який торкався іншого або можливе пошкодження рідини.

Galaxy S6 Edge Plus не заряджається після оновлення Marshmallow

Проблема : Оновлено телефон, як 2-3 дні тому, і ось сьогодні телефон почав не заряджатися. Я зробив м’який скидання, і він почав працювати, але потім знову зупинився, тому я очистив кеш і нічого. Я ще кілька разів м'яко скинув його і все ще нічого. Будь-яка ідея? Усунення несправностей : Хоча проблема почалася після оновлення, ми дійсно не можемо бути впевнені, чи справді це нова прошивка, яка спричиняє цю проблему із зарядкою. Тим не менш, нам потрібно вирішити цю проблему, щоб ми знали, в чому причина, і коли ми це робимо, саме тоді ми можемо сформулювати рішення. Отже, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Спробуйте завантажити Galaxy S6 Edge + у безпечному режимі та зарядити його

Ми вже бачили випадки, коли деякі програми заважають телефону нормально заряджатися. Щоб виключити цю можливість, спробуйте спочатку завантажити пристрій у безпечному режимі та підключити його, щоб перевірити, чи заряджається він у такому стані.

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 2. Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 3. Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 4. Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".

Якщо телефон все ще не заряджається в безпечному режимі, вам потрібно перейти до наступного кроку, інакше все, що вам потрібно зробити, це шукати програму, яка його викликає, і видалити її.

Крок 2: Вимкніть телефон і підключіть його, щоб перевірити, чи заряджається він

Іноді нам просто потрібно вимкнути пристрій і зарядити, поки все вимкнене, і це буде працювати. Спробуйте це, щоб перевірити, чи телефон реагує на адаптер живлення. Говорячи про це, я припускаю, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій, який постачався в комплекті з пристроєм.

Якщо він заряджається, коли його вимкнено, це може бути збоєм у прошивці. Не заряджайте зарядний пристрій, а потім увімкніть телефон, щоб перевірити, чи заряджається він після цього. Якщо це не так, значить, пора піти за зарядним пристроєм та USB-кабелем.

Крок 3: Фізично огляньте адаптер живлення USB-кабель

Загляньте в порт на зарядному пристрої, щоб побачити, чи немає сміття, ворсу чи будь-якої форми корозії, яка перешкоджає процесу зарядки. За потреби можна скористатися наконечником Q або пінцетом, щоб позбутися від сторонніх предметів, що знаходяться в порту. У разі корозії або забруднення струм стисненого повітря може позбутися цього.

Що стосується кабелю USB, фізично огляньте його на наявність обривів або чого б там не було, що заважає належним мостам адаптера живлення та телефону. Ви також можете перевірити обидва кінці на наявність корозії та / або перешкод. При необхідності вам може знадобитися новий кабель.

Після того, як ви перевірили адаптер живлення та кабель і не виявили нічого незвичного, спробуйте зарядити телефон, і якщо він все одно не заряджається, спробуйте наступний крок.

Крок 4: Перевірте порт USB або утиліту вашого телефону

Спочатку спробуйте в ньому знайти будь-які перешкоди чи корозію. Ви можете почистити його за допомогою наконечника Q, змоченого в спирті, щоб переконатися, що бруд також можна видалити. Також перевірте, чи не зігнуті деякі шпильки, бо якщо так, це може бути причиною, чому телефон не заряджається. Для їх випрямлення можна використовувати пінцет.

Переконавшись у відсутності будь-яких перешкод, підключіть зарядний пристрій, але цього разу спробуйте підняти його в кутах, щоб перевірити, чи зможе телефон якимось чином виявити підключений зарядний пристрій. Якщо так, то порт USB вільний і йому може знадобитися незначний ремонт або заміна, інакше продовжуйте виключати інші можливості.

Крок 5: Спробуйте зарядити телефон бездротовим способом, щоб перевірити, чи так

Ми знаємо, що телефон не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою, тому цього разу спробуйте з’ясувати, чи може він заряджатись бездротово. Ви можете взяти у когось позику або відвідати магазин, щоб протестувати пристрій. Якщо він заряджається по бездротовій мережі, можливо, проблема в зарядному пристрої. Спробуйте використати інший, щоб перевірити, чи телефон реагує на нього. У підсумку ви можете придбати новий зарядний пристрій, якщо він справді працює з іншим.

Крок 6: Якщо у вас залишається достатньо заряду акумулятора, виконайте генеральний скидання

На даний момент ми досі не повністю виключили можливість того, що нова прошивка викликає цю проблему. Отже, щоб викреслити це, виконайте генеральне скидання. Звичайно, перед цим потрібно зробити резервну копію файлів і даних:

 1. ВИМКНІТЬ свій Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення .
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Крок 7: Якщо скидання вирішило проблему, надішліть її на перевірку та / або ремонт

Ви вже перевірили зарядний пристрій та його кабель, а також перевірили USB-порт телефону. Потім ви стерли кеш і виконали скидання безрезультатно. Отже, на даний момент вам потрібна допомога техніка, щоб пристрій знову зарядився.

Galaxy S6 Edge + постійно повторює, що заряджається, коли навіть не підключений до мережі

Проблема : Мій телефон працює, однак він діє так, ніби кабель швидкого зарядного пристрою підключений тоді, коли насправді це не так. Він почне блимати, коли він підключений, а потім зникне. Коробка також блимає і вимикається, повідомляючи, що це неправильний роз’єм, а не його оригінал. Будь ласка, допоможіть! Дякую!

Відповідь : Не панікуйте, тому що це, мабуть, лише один штифт у USB-порту вашого телефону, який зігнувся і торкається іншого, тому телефон вважає, що він підключений до мережі, коли це не так. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно вирівняти її за допомогою зубочистки або голки. Акуратно відсуньте шпильку на своє місце, щоб вона не торкалася іншої.

Однак якщо ви не можете побачити загнутий штифт у порту USB, це може бути проблемою, спричиненою пошкодженням рідини або деякими апаратними проблемами всередині. У будь-якому випадку, вам потрібен технік, щоб це виправити.

Екран Galaxy S6 Edge + темніє під час фотографування, не вмикається

Проблема : я зарядив телефон на 100%. Я фотографував у програмі. Він здався темним, тому я перемикаю спалах камери з вимкненого на автоматичний, а потім на автоматичний. Я зробив близько 4 знімків, і телефон раптово вимкнув. Спроби включити живлення, але не везе. Спроба зарядити його протягом декількох хвилин, але жодного індикатора або знака включення живлення не було. Я намагаюся перезавантажитися, одночасно натискаючи кнопки живлення, додому та вгору / вниз, але не везу. Розблокований телефон AT&T був придбаний у Х'юстоні, штат Техас, 19 травня, менше місяця тому. Це працювало дотепер. Я вперше відчуваю цю проблему. Дякую.

Усунення несправностей : це може бути проблема з датчиком камери, яка вплинула на деякі компоненти всередині, або це може бути лише незначна проблема з прошивкою. Оскільки ми не знаємо, що насправді призвело до того, що телефон просто затьмарився під час фотографування деяких фотографій, краще просто виключити одну можливість за іншою. Для цього виконайте такі дії ...

Крок 1: Спробуйте примусово перезавантажити телефон, щоб перевірити, чи відповідає він .

Існує ймовірність того, що система аварійно завершила роботу, залишивши пристрій без відповіді. Однією з процедур, яка може вивести телефон із нього, є примусова перезавантаження. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 - 15 секунд. Якщо це було просто збоєм системи, пристрій повинен перезавантажитися, як правило, за умови, що залишилося достатньо заряду акумулятора для живлення його компонентів.

Крок 2: Підключіть телефон і повторіть процедуру примусового перезавантаження .

Якщо ваш S6 Edge Plus не відреагував після утримання клавіш зменшення гучності та живлення, то існує ймовірність, що акумулятор був повністю розряджений, що не вистачало енергії, щоб увімкнути його обладнання. Отже, підключіть зарядний пристрій і залиште телефон підключеним до мережі на 5 хвилин, а потім повторіть процедуру примусового перезавантаження.

Крок 3: Спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі .

Я розумію, що ваш телефон не реагував навіть після примусової перезавантаження, але для вичерпання процедур усунення несправностей, які потенційно можуть вирішити проблему, спробуйте завантажити S6 Edge + у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 2. Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 3. Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 4. Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".

Крок 4: Якщо ваш телефон також відмовився завантажуватися в безпечному режимі, спробуйте завантажити його в режимі відновлення .

Я знаю, що ви вже намагалися це зробити безрезультатно, але спробуйте ще раз і цього разу виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.

Якщо ваш пристрій завантажується в режимі відновлення, спробуйте виконати генеральне скидання, щоб перевірити, чи це вирішує проблему. Якщо ні, надішліть його на перевірку та / або ремонт.

Galaxy S6 Edge Plus розряджає акумулятор, навіть якщо він підключений до мережі

Проблема : Як не дивно, коли я пішов заряджати телефон, він не заряджався, але розряджав акумулятор. Це було 18%, коли я підключив його. Я спостерігав, як він падав, а не вгору. Будь-які ідеї? Я спробував кілька зарядних пристроїв.

Усунення несправностей . Ця проблема трапляється постійно, і найчастіше програми мають до цього відношення. Тим не менш, краще завантажити пристрій у безпечному режимі та спробувати перевірити, чи він заряджається нормально, коли всі сторонні програми тимчасово відключені, тому що якщо це так, то одна з причин, чому він постійно розряджає акумулятор, навіть якщо він підключений в тому, що багато програм працюють у фоновому режимі. Вони розряджають акумулятор швидше, ніж телефон може зарядити.

Однак, якщо проблема продовжується навіть у безпечному режимі, вам потрібно вимкнути пристрій і перевірити, чи він заряджається нормально, коли все не використовується. У цьому випадку прошивка може мати до цього щось спільне. Рекомендується спочатку стерти розділ кеш-пам’яті та виконати скидання, якщо проблема залишається.

Як стерти розділ кешу

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home .
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз" .
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Порт зарядки Galaxy S6 Edge + перестав працювати

Проблема : Я впевнений, що порт зарядки телефону перестав працювати. Я використовував кілька зарядних кабелів, включаючи заводський кабель, який постачався в комплекті з телефоном, і який навіть не працює. Тож єдиний спосіб заряджання мого телефону - це бездротовий зв'язок із зарядною панеллю від Samsung.

Відповідь : Ну, це ваш телефон, тому ви повинні знати, що з ним відбувається. Мені цікаво, чому причина, через яку зарядний порт перестав працювати. Пристрій зазнав рідини чи фізичних пошкоджень? Порт для зарядки просто розхитаний чи пошкоджений? Справа в тому, що це стосується одного з компонентів, і ми нічого з цим зробити не можемо, окрім як дозволити техніку поглянути на нього. Порт USB або зарядний пристрій не пошкоджуються без видимих ​​причин, тому щось повинно статися з телефоном до проблеми. Ви повинні пояснити це техніці - це дуже допоможе у визначенні проблеми.

Galaxy S6 Edge Plus видає звуковий сигнал, ніби заряджається, але показує, що це не так

Проблема : Гаразд, я, чесно кажучи, не уявляю, що з цим не так. Навіть коли він не підключений, він неодноразово звучить сигнал зарядки і каже, що не заряджається. він також робить це, коли я підключаю його. Я використовую лише заводський зарядний пристрій, і я намагався його жорстко скинути і навіть скинути до заводських налаштувань, нічого не працює.

Відповідь : Так само, як і проблема, про яку я звертався вище, я думаю, що один із контактів у зарядному порту зігнутий і торкається іншого. Це створить деякі невідповідності в схемі і, мабуть, призведе до неправильних відповідей, таких як ті, з якими ви стикалися.

За допомогою зубочистки або голки спробуйте випрямити зігнутий штифт, щоб він не торкався інших шпильок. Якщо це справді проблема, то ця проста підказка може це вирішити. Однак, якщо всі штифти вирівняні, то пристрій, можливо, зазнав пошкодження рідини або USB-порт потребує заміни. Що стосується останнього, то вам потрібен технік, який його замінить.