5 найкращих програм для журналів для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Журнальні програми для Android надзвичайно важливі на вашому смартфоні, а найкраща програма для журналу для Android значно полегшить ваше ведення журналу. Якщо ви коли-небудь думали, що вам потрібно записати, або номер, який вам потрібно було відстежувати, додаток журналу для Android - це чудовий спосіб вирішити це. Зазвичай швидко записати пару думок, і завжди легко повернутися до них і поміркувати пізніше.

Багато з цих журнальних програм для Android постачаються з охайними інструментами редагування, такими як жирний шрифт, курсив, підкреслення, інструменти списку тощо. Це дозволяє вам також добре організовувати свої нотатки та думки.

Не знаєте, які найкращі програми для журналів є для Android? Слідуйте за нами нижче, і ми покажемо вам усі найкращі варіанти, які сьогодні можна купити за гроші.

Найкращий додаток для журналу для Android

найкраще додаток для журналу для android

1) Evernote

Ви не можете говорити про ведення журналів та конспектування, не говорячи про Evernote. Що нам справді подобається в Evernote - це функції синхронізації Cloud. Це означає, що відбувається синхронізація ваших нотаток та ведення журналів на різних платформах. Для цього вони використовують хмарні сервери, що, по суті, означає, що ви можете створити нотатку на своєму комп’ютері, але потім почати редагувати ту саму нотатку на своєму смартфоні, коли перебуваєте в дорозі.

Evernote став шалено популярним завдяки цим функціям, але є ще й безліч інших функцій - є “блокноти”, підтримка спільної роботи з кількома користувачами (усі вони можуть редагувати одну і ту ж нотатку одночасно), чудові можливості обміну та більше.

Однією з цікавих речей Evernote є те, що він чудово підходить для особистого бізнесу. Для особистого користування ви можете організувати списки справ, щоб упорядкувати свої думки, написавши, ви можете встановити нагадування, щоб стежити за діяльністю та писати списки справ, і навіть збирати, фіксувати та зберігати кожну думку, яка вам потрібна, щоб залишатись продуктивними . Ви можете використовувати його для планування подій або використовувати Evernote як планувальник, щоб організувати свій графік.

Для бізнесу ви можете створювати програми та плани, писати замітки, нагадування, журнали та навіть створювати презентації. А завдяки функціям спільної роботи Evernote ви можете використовувати його, щоб коментувати документи коментарями під час зустрічей команди, а потім ділитися з колегами одразу після цього.

Недоліком Evernote є те, що безкоштовний рівень не пропонує багато для людей, причому багато функцій зарезервовано для їхніх передплатників. Ви можете завантажити Evernote безкоштовно, але після реєстрації облікового запису вам доведеться передплатити послугу, щоб отримати доступ до всіх функцій.

Завантажте зараз: Google Play

найкраще додаток для журналу для android

2) Google Keep

Google Keep - це, мабуть, трохи більше унікального стилю, що стосується програм для ведення журналів, але важко не згадати про нього, коли тема робиться. Так само, як і Evernote, ви можете створювати нотатки та стандартні контрольні списки та списки покупок, щоб перевіряти їх під час руху. Однією з приємних речей Google Keep є вбудована функція нагадування, що дозволяє створювати нотатки та переконуватись, що вона нагадує вам у встановлений час.

Нагадування можна навіть налаштувати так, щоб вони нагадували про ваші нотатки в певних місцях. Для цього ваші дані про місцезнаходження повинні бути постійно ввімкнені, щоб використовувати їх, що може трохи більше розрядити ваш акумулятор.

Є деякі інші акуратні функції, які нічого не варті - наприклад, ярлики для нотаток для групування думок та пов’язаних приміток. Насправді нам дуже подобається вбудована функція пошуку, яка дозволяє вводити ключові слова для пошуку у всіх ваших примітках та контрольних списках, якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, просто прокручуючи.

І якщо ви користуєтесь телефоном із належним Google Assistant та підтримкою “OK, Google”, ви можете використовувати голосові команди для створення приміток та контрольних списків, не відкриваючи Google Keep. Це приємна маленька функція, яка дозволяє записувати нотатку, не перериваючи робочий графік.

Завантажте зараз: Google Play

найкраще додаток для журналу для android

3) Microsoft OneNote

Microsoft OneNote - ще один чудовий вибір, що стосується програм "все в одному" для створення нотаток та ведення журналів для Android. За допомогою OneNote ви можете впорядкувати свої думки, щоб спланувати велику подію, скористатися моментом натхнення або зробити щось невимушене, наприклад, відстежувати свій список доручень, надто важливих для забуття. Ви не хочете бігти в магазин за крупами, але зрозумійте, що, коли повернетесь додому, у вас не вистачає молока!

Робіть нотатки, пишіть пам’ятки, створюйте презентації - OneNote - це ваша цифрова книжка-етюд прямо на вашому телефоні. Однією з особливостей, яка нам дуже подобається, що робить його схожим на Evernote, є те, що ви можете робити знімки та додавати зображення до своїх нотаток.

Нам дуже подобається можливість синхронізації нотаток на всіх ваших пристроях. Почніть нотатку на комп’ютері, а потім продовжуйте редагувати її на ходу прямо з програми Android. Ви можете отримати доступ до своїх нотаток та думок у будь-який час і де завгодно. Microsoft також має вбудовану функцію пошуку, яка дозволяє легко сортувати та фільтрувати нотатки.

Якщо ви багато працюєте в бізнесі, Microsoft OneNote також дуже добре зв’язується з Microsoft Teams. Це дозволяє легко співпрацювати та обмінюватися предметами між собою під час обговорення проектів, нарад тощо.

Завантажте зараз: Google Play

найкраще додаток для журналу для android

4) Щоденник

Далі ми маємо додаток для ведення журналів - Daybook. Завдяки вбудованим датам у ваші примітки, Dailybook може допомогти вам вести щоденний щоденник щоденника про ваші думки.

Однією з переваг ведення фізичного журналу є те, що ви можете тримати його відносно приватним, тримаючи його під своїм ліжком, на полиці тощо. Щоденник розуміє це, і тому вони дозволяють вам писати приватний щоденник, мемуари, журнали та нотатки найпростішим способом. Ви можете насправді заблокувати паролем різні журнали в Daybook, щоб - якщо хтось дістане ваш телефон - вони не змогли потрапити у ваш цифровий журнал.

Врешті-решт Daybook - це проста у використанні, проста програма для ведення журналів. Завантажте Daybook, і це подібно до записування приміток у будь-якому іншому додатку - тут нічого не заплутано чи складно - це простий щоденник для щоденного написання.

Нам дуже подобаються організаційні особливості всередині Daybook. Якщо є примітка, до якої ви хочете повернутися, ви можете зануритись у перегляд календаря Daybook, щоб допомогти вам перейти до попередніх записів.

Щоденник, незважаючи на те, що це зрештою дуже простий додаток, також має деякі чудові функції на базі хмари. До вмісту та фотографій, які ви завантажуєте у свій журнал, можна отримати доступ з різних пристроїв та автоматично завантажувати їх у хмару. Ніколи не потрібно турбуватися про втрату щоденникових записів - ви завжди зможете отримати до них доступ, і все завдяки потужності Хмари.

Завантажте зараз: Google Play

найкраще додаток для журналу для android

5) Життя

Нарешті, але, звичайно, не менш важливим для нашого зворотного відліку, ми переглядаємо журнал Life. Це чудовий особистий щоденник, яким ви можете користуватися майже для всього - записуючи нотатки про повсякденне життя, діяльність та інші події. Це кишеньковий щоденник, де ви можете висловитись - запишіть свої занепокоєння, почуття, секрети.

Врешті-решт, ви зможете озирнутися назад і спостерігати свої незабутні життєві моменти, всю важку працю та боротьбу, необхідні для досягнення ваших цілей. І, звичайно, маючи щось подібне, ви можете тримати особистий замок у щоденнику, щоб ніхто не міг прочитати ваші думки.

Однією з переваг Life є те, що вона постачається з функцією офлайн. Вам не потрібен доступ до Інтернету, щоб записати нотатки з цим, але коли ви знову підключаєтеся до робочого з’єднання, ваші нотатки резервно копіюються в хмару.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок щодо найкращого додатку журналу для Android

Будь-хто повинен тримати програму журналу на своєму смартфоні. Це чудовий спосіб записувати нотатки, щоб ви не забули про них, особливо коли вам потрібно запам’ятати такі важливі деталі, як пробіг вашого автомобіля, це може бути важливим нагадуванням тощо.

У вас є улюблена програма журналу для Android? Повідомте нас у розділі коментарів нижче, і ви можете просто побачити свою пропозицію, додану до нашого зворотного відліку в майбутньому!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.