Як виправити помилку COD Warzone Dev 6068 | ПК | НОВЕ 2020!

На даний момент деякі геймери COD Warzone продовжують відчувати помилку Dev 6068. Ця помилка постійно впливає на чималу кількість користувачів з часу випуску Warzone. Якщо ця проблема виникає на комп’ютері, цей посібник може допомогти вам її вирішити.

Що таке помилка COD Warzone Dev 6068?

Call of Duty Warzone іноді може зіткнутися з проблемами, і однією з найпоширеніших, про яку нам повідомляють, є помилка Dev 6068. Ця помилка зазвичай трапляється, коли на вашому комп'ютері працюють застарілі ігрові драйвери або коли Windows не пошкоджена.

В інших випадках користувачі повідомляли нам, що змогли вирішити цю проблему після успішної переінсталяції ігрової панелі, не вносячи жодних змін у свою систему. Це може означати, що помилка також може статися через унікальну випадкову помилку в ігрових файлах.

На відміну від інших помилок розробника для Call of Duty, ця проблема, швидше за все, не спричинена поганим з’єднанням з Інтернетом або будь-якою помилкою, пов’язаною з мережею.

Які причини помилки COD Warzone Dev 6068?

Існує низка можливих факторів, які ми сформували протягом декількох місяців з тих пір, як деякі гравці Warzone почали повідомляти нам про проблему:

Застаріле програмне забезпечення.

Машини, на яких встановлена ​​старіша версія Windows 10, схильні до помилок Dev, таких як 6068, коли інстальовано COD Warzone. Переконайтеся, що операційна система вашого ПК повністю оновлена, коли ви хочете грати у Warzone, щоб насолоджуватися досвідом роботи з geforce.

Драйвери ігор потребують оновлення.

Деякі випадки помилки Dev 6068 були виправлені після оновлення драйверів відеокарти. Переконайтеся, що ви перевірили наявність драйверів графічного процесора, як тільки оновите ОС свого комп’ютера та отримаєте досвід роботи з geforce. 

Як перевірити та встановити оновлення драйверів GPU | NVIDIA

Як перевірити наявність оновлень драйверів графічного процесора AMD

Випадкова помилка гри.

Програмне забезпечення та ігри можуть інколи стикатися з випадковими збоями та помилками. Якщо помилка Warzone Dev 6068 трапляється не часто, можливо, це може бути через випадкову проблему з самою грою.

Щоб зменшити ймовірність випадкових помилок, ви хочете постійно оновлювати програмне середовище вашого ПК. Це означає, що операційна система та графічні карти постійно працюють у найновіших версіях.

Пошкоджені файли гри.

Пошкоджені або пошкоджені файли гри - ще одна поширена причина багатьох проблем у грі. Якщо Directx зіткнувся з невиправною помилкою, і саме вона спричинила помилку 6068 на вашому ПК, можливо, вам доведеться видалити та перевстановити гру. Не забудьте завантажити останню доступну версію. Також перевірте диспетчер завдань, щоб дізнатись, чи гра несподівано зупинилася.

Втручання сторонніх програм.

Кілька геймерів Warzone повідомили нам, що їхня гра почала працювати нестабільно після встановлення нового додатка на свій комп’ютер. Спробуйте згадати, чи нещодавно ви встановлювали нову програму. Якщо ви це зробили, спробуйте видалити його з системи та перевірте, чи це виправить помилку Warzone Dev 6068 чи ви зіткнулися з невиправною помилкою. Це також може допомогти, якщо Directx зіткнувся з невиправленою помилкою. Перевірте свій менеджер завдань на перевірку.

Як виправити помилку COD Warzone Dev 6068?

Існує низка перевірених рішень для виправлення помилки Warzone Dev 6068. Перегляньте їх нижче та перевірте, яке з них може допомогти вирішити вашу проблему або якщо ви зіткнулися з невиправленою помилкою.

 1. Встановіть оновлення.

  Як зазначалося вище, оновлення програмного забезпечення та ігор може допомогти виправити ситуацію. Нижче наведено речі, які слід перевірити на наявність оновлень:

  -ігри

  -Операційна система Windows

  -драйвери

 2. Змінити параметр VideoMemoryScale.

  Гравець Warzone сказав нам, що зміг виправити помилку Dev 6068, змінивши значення параметра VideoMemoryScale. Ось як це зробити:

  -Відкрийте Провідник файлів.

  -Перейти до Documents \ Call of Duty Modern Warfare \ гравці

  -Open adv_options.ini файл з допомогою блокнота.

  -Знайдіть рядок із написом VideoMemoryScale та змініть значення на 0,5 .

 3. Змусити гру повторно оновити.

  Цим рішенням поділився один користувач на офіційному форумі Activision. Це потенційне рішення видаляє окремі файли в головній папці встановлення Call of Duty Modern Warfare. Ось як це робиться:

  -Закрийте гру Call of Duty Warzone, якщо вона у вас запущена.

  -Знайдіть у свою основну папку встановлення Call of Duty Modern Warfare. За замовчуванням зазвичай знаходиться в C: \ Program Files (x86), але він може відрізнятися, якщо у вас інший шлях встановлення.

  -Коли ви знайдете папку Call of Duty Modern Warfare, відкрийте її.

  - Видаліть усі файли в папці, окрім Blizzardbrowser, Data і Main.

  -Перезапустіть гру, запустивши її з клієнта Battle.net.

  -Коли ви отримаєте повідомлення про помилку в грі, перейдіть до опції оновлення.

 4. Видаліть папку Дані.

  Інший модифікований спосіб змусити гру оновити себе - це видалення лише папки Дані, а решта папок та файлів недоторканими. Ось як:

  -Закрийте гру Call of Duty Warzone, якщо вона у вас запущена.

  -Знайдіть у свою основну папку встановлення Call of Duty Modern Warfare. За замовчуванням зазвичай знаходиться в C: \ Program Files (x86), але він може відрізнятися, якщо у вас інший шлях встановлення.

  -Коли ви знайдете папку Call of Duty Modern Warfare, відкрийте її.

  -Видалити папку Дані.

  -Перезапустіть гру, запустивши її з клієнта Battle.net.

  -Коли ви отримаєте повідомлення про помилку в грі, перейдіть до опції оновлення.

 5. Запустіть гру на 30 кадрів в секунду.

  Зниження частоти кадрів у секунду (FPS) такої швидкої екшн-гри, як Warzone, навряд чи є рішенням, але якщо ви відчайдушно бажаєте виправити помилку Dev 6068, варто спробувати. Можливо, ваш апарат може не працювати з поточними налаштуваннями FPS. 

  Спробуйте знизити FPS гри, виконавши такі дії:

  - Відкрийте панель керування Nvidia .

  -Виберіть Керування налаштуваннями 3D

  -Перейти до налаштувань програми .

  -Виберіть гру зі списку та встановіть вертикальну синхронізацію на Adaptive Half Refresh Rate .

  -Переконайтесь, щоб підтвердити зміни та перезапустити гру.

  - Ви також можете відключити накладення Nvidia або Geforce, якщо це можливо.

Пропоновані показники:

 • Як викупити код завантаження в Інтернет-магазині Nintendo Switch | 2020 рік
 • Як заблокувати дітей в Інтернет-магазині Nintendo Switch | Увімкнути пароль | 2020 рік
 • Як виправити призупинений обліковий запис Nintendo | НОВЕ 2020!
 • Як зберегти дані про острів, що перетинає тварин, у хмару | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.