Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який застряг у завантажувальній петлі або при завантаженні для відновлення [Посібник з усунення несправностей]

Коли ваш #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge) застряє в bootloop або переходить у режим відновлення кожного разу, коли ви його перезавантажуєте, це може бути ознакою незначної проблеми з програмою та прошивкою або апаратної проблеми. Але ви також повинні знати, що це також може бути ознакою більш серйозної проблеми, і вам може знадобитися допомога фахівця, щоб це зрозуміти.

Samsung-Galaxy-s7-edge-mode-recovery-mode

Bootloop трапляється багато, особливо під час оновлення мікропрограми, і коли це відбувається, користувач зазвичай не має уявлення про те, що відбувається, оскільки це відбувається тоді, коли ви цього найменше очікуєте. Перш ніж ви фактично застосуєте допомогу технічного працівника, необхідно виконати деякі процедури з усунення несправностей, щоб перевірити, чи можете ви виправити це самостійно, адже справа в тому, що цю проблему можна виправити без допомоги будь-кого, якщо проблема незначна.

Мета цього повідомлення про усунення несправностей - дізнатися, чи є проблема незначною та чи можна її вирішити. Я проведу вас під час усунення несправностей вашого пристрою, і хоча ми хочемо вирішити проблему, ми завжди хочемо використовувати найбезпечніші методи.

Тепер, перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей для S7 Edge, оскільки ми вже відповіли на сотні запитань користувачів. Шанси на те, що ваші проблеми вже є рішеннями, і вам залишається лише знайти їх. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android, і переконайтеся, що надаєте нам важливі деталі про проблему. Чим більше інформації ви надаєте, тим простіше нам буде надавати вам більш точні рішення.

Усунення несправностей Galaxy S7 Edge, який застряг у завантажувальній петлі

Ми не хочемо завдавати більше проблем вашому пристрою, тому ми не пропонуємо процедур, які потенційно можуть спричинити проблеми при неправильному виконанні пересічними користувачами. Якщо у вас є такий потужний пристрій, як S7 Edge, я впевнений, що ви вже уявляєте, наскільки ви знаєте і наскільки ви здатні вирішити проблеми. Ви можете не дотримуватися наведених тут процедур, але для пересічних користувачів дотримуйтесь їх правильно.

Крок 1: Підключіть телефон до комп’ютера або зарядного пристрою

Це б'є двох птахів одним каменем; Ви одразу дізнаєтесь, як пристрій реагує в той момент, коли виявляє, що по його ланцюгах протікає струм, і чи нормально він завантажується, якщо є більш стабільне джерело живлення.

Зазвичай S7 Edge відображатиме на екрані піктограму зарядки і під час заряджання загоряється світлодіодний індикатор у верхній частині екрана. Тобто, якщо апаратне забезпечення не має жодних проблем. Отже, якщо це те, що відбувається з вашим телефоном, коли ви підключаєте його до комп’ютера або зарядного пристрою, то з ним може бути все в порядку. Дайте йому зарядитися протягом 10 хвилин, а потім спробуйте увімкнути його та перевірте, чи завантажується він успішно.

Це важливий крок, оскільки бувають випадки, коли вам потрібно підняти акумулятор вашого пристрою, щоб він міг продовжувати видавати живлення, хоча це є більш ефективним у випадках, коли телефон відмовляється ввімкнути. Але в цьому випадку ми просто намагаємося з’ясувати, чи можна цю просту процедуру усунути потенційну проблему з мікропрограмою.

Проблеми з мікропрограмою можуть також призвести до завантажувальних циклів, адже під час оновлень завжди існує можливість того, що пристрій завантажується довше, ніж зазвичай, або взагалі не завантажується нормально. Напруження акумулятора також може вирішити проблему, або підключення телефону до комп'ютера може призвести до з'єднання пристрою з іншим пристроєм, який хоче "отримати до нього доступ", тим самим вивівши його з замороженого стану. Такі речі трапляються постійно, і я стикався з деякими з них особисто, і те, що ми намагаємось зробити тут, вичерпує всі можливі ситуації.

Контрольні сигнали про те, що в телефоні все гаразд, - це коли він заряджається нормально, коли він підключений до зарядного пристрою чи комп’ютера, а також відображаються піктограми або знаки зарядки. Якщо комп'ютер виявляє та розпізнає це нормально, це також ще одна ознака того, що ваш пристрій працює добре.

Крок 2: Спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі

Окрім того, що всі ми знаємо про безпечний режим, насправді це стан діагностики пристрою. Це означає, що під час завантаження працюють лише попередньо встановлені програми та служби за замовчуванням, тому, якщо проблема (застрявання в завантажувальному циклі або стані відновлення) спричинена стороннім додатком, телефон, можливо, успішно завантажиться в безпечному режимі. Отже, ось як ви завантажуєте пристрій у безпечному режимі ...

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо ваш телефон завантажується в безпечному режимі, то очевидно, що причиною проблеми є деякі сторонні сторони. Наступним завданням було б знайти винуватця та відключити або видалити їх. Це добре в них, тому що вони є необхідними; Ви можете позбутися їх, не побоюючись якихось негативних наслідків для вашого телефону, за винятком, звичайно, втрати деяких даних.

Я розумію, що деякі люди можуть вважати завантаження в безпечному режимі марним, оскільки це не виправлення насамперед. Ви перезапускаєте телефон у такому стані, щоб усунути проблему, тому можна з упевненістю сказати, що ви все ще перебуваєте у стані виявлення, і навіть не думаєте, що знайти винуватця просто, оскільки це не так. Вам потрібно пройти кожну програму, а потім зробити деякі спроби та помилки, перш ніж ви зможете виявити, що саме спричиняє… тобто якщо вам пощастить. Якщо вам дуже важко визначити, яка програма викликає проблему, одним простим рішенням є скидання. Однак вам доведеться пройти всі клопоти щодо створення резервної копії даних.

Крок 3: Видаліть системний кеш або протріть розділ кешу

Ви робите це, якщо ви ще не зробили скидання. Видалення системного кешу змусить ваш пристрій створювати нові, і ці нові набори файлів можуть просто працювати належним чином із системою. Річ у тому, що системні кеші можуть легко пошкодитися під час оновлення, і часто вмикання та вимикання телефону також може призвести до тієї ж проблеми. Отже, виконавши перші два кроки, і проблема не зникає, це наступне, що слід зробити:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 4: Настав час зробити основне скидання

Головне скидання необхідно, якщо стирання розділу кеш-пам'яті не дало результатів. Як я вже сказав на другому кроці, може знадобитися скидання, якщо ви не можете знайти програму, яка спричиняє проблему. Однак, якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, це ще одна ознака того, що вам дійсно потрібно це зробити, оскільки, мабуть, це проблема прошивки. Ось як ви це робите:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Причина, по якій ця процедура завжди приходить останньою, полягає в клопотах, з якими ви можете зіткнутися із створенням резервних копій даних та файлів. У Samsung, звичайно, є набір, за допомогою якого можна дещо полегшити ситуацію - Smart Switch.

Я сподіваюся, після цього все складеться добре.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.