Як зупинити та видалити спливаючі вікна на Galaxy Note9

Постійна реклама та спливаючі вікна сьогодні є поширеною ситуацією для багатьох користувачів Android. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам, як боротися з цією проблемою на своєму Galaxy Note9. Обов’язково виконайте наведені нижче пропозиції, щоб легко позбутися спливаючих вікон чи вірусів на вашому пристрої. Технічно спливаючі вікна чи оголошення не є вірусами чи шкідливим програмним забезпеченням, але вони, як правило, є продуктом перших. Зловмисні розробники зазвичай застосовують тактику, яка імітує способи розгортання шкідливого програмного забезпечення на смартфонах, тому для простоти ми в цьому дописі вільно використовуємо спливаючі вікна, постійну рекламу та віруси, щоб означати подібні речі.

Як зупинити та видалити спливаючі вікна на Galaxy Note9

Не існує чіткого способу вирішення спливаючих вікон. Якщо ти отримуєш їх багато в більшості випадків, настав час щось з цим зробити. Ось кроки, які ви можете спробувати вирішити з рекламою та спливаючими вікнами.

Заводські налаштування

Якщо ваш Note9 бомбардував вас спливаючими вікнами щоразу, коли ви використовуєте будь-яку програму, або якщо пристрій став практично непридатним для використання через випадкові оголошення, найкращим кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити спочатку, є скидання до заводських налаштувань. Як випливає з назви, програмне забезпечення буде повернуто до заводських налаштувань, щоб видалити джерело або джерело спливаючих вікон. Постійні випадкові оголошення - це ознака того, що ваш телефон, можливо, вже був захоплений зловмисним додатком або вірусом, тому бажано спочатку його очистити. Після скидання до заводських налаштувань із пристрою буде видалено все, окрім програмного забезпечення, яке було встановлено на заводі. Оскільки багато вірусів та спливаючих вікон спричинені поганими програмами, витирання телефону є чудовою ідеєю для усунення проблеми.

Скидання до заводських налаштувань призведе до видалення всіх особистих даних, таких як фотографії, відео, документи, контакти та повідомлення, тому не забудьте зробити їх резервну копію заздалегідь. Якщо ви новачок в Android або на пристроях Samsung Galaxy, ви можете скористатися офіційним Samsung Smart Switch для резервного копіювання файлів.

Після того, як ви подбали про свої дані, ви можете виконати наступні дії для відновлення заводських налаштувань пристрою:

 1. Видаліть свій обліковий запис Google з пристрою. Ви повинні робити це, щоб уникнути подальших проблем через захист від заводських скидок.
 2. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.
 11. Знову налаштуйте пристрій.

Закінчивши підготовку телефону після скидання, перевірте наявність проблеми перед установкою будь-якої програми. Використовуйте телефон протягом декількох хвилин, щоб перевірити, чи більше немає спливаючих вікон (на цьому етапі не повинно бути спливаючих вікон). Пам’ятайте, що більшість джерел реклами чи спливаючих вікон - це додатки (як правило, сторонні). Це означає, що якщо спливаючі вікна повертаються після встановлення додатків, винуватцем є один із них.

Вимкніть спливаючі вікна під Chrome

Якщо ви отримуєте спливаючі вікна лише під час використання веб-браузера, такого як Google Chrome, це означає, що ви, можливо, відвідували сайти, що потрапили в мінливі місця. Існує декілька способів, якими хакери можуть скомпрометувати пристрій Android, і один із них - це дозволити користувачеві відвідати веб-сайт, який потім запускає код для перегляду браузера. Як тільки це трапляється, безпека браузера ослаблюється або відключається, що дозволяє йому показувати рекламу чи спливаючі вікна щоразу, коли ви ним користуєтесь.

Якщо під час перегляду веб-сторінок за допомогою веб-переглядача Chrome, який є браузером за замовчуванням на більшості пристроїв Android, з’являються спливаючі вікна, ви можете усунути несправності, вимкнувши опцію в меню налаштувань програми. Ось як:

 1. Відкрийте програму Google Chrome.
 2. Торкніться піктограми Більше налаштувань у верхньому правому куті (три крапки).
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Налаштування сайту.
 5. Виберіть спливаючі вікна.
 6. Вимкніть спливаючі вікна, перемістивши перемикач вправо.

Інші сторонні браузери пропонують більш надійний захист від спливаючих вікон. Спробуйте їх, якщо Google Chrome не може керувати спливаючими вікнами. Хорошими прикладами альтернативних браузерів є Mozilla Firefox та Інтернет-браузер Samsung.

Вимкніть маркетингову інформацію в налаштуваннях

Samsung не припиняє заробляти гроші на вашому пристрої після того, як ви заплатили за нього. Насправді він може продовжувати укладати угоди зі сторонніми компаніями, щоб дозволити їм надсилати вам пропозиції за допомогою найменш відомої функції в меню Налаштування, що називається Маркетингова інформація. Ця функція вимкнена за замовчуванням, але якщо ввімкнути її раніше, не знаючи, що вона робить, можливо, настав час її вимкнути, якщо її вимкнути.

Майте на увазі, що Samsung навмисно не робить ваш Galaxy S9 вразливим, увімкнувши маркетингову інформацію. Але оскільки деякі недобросовісні розробники можуть робити все, що потрібно, щоб заробляти гроші, вони можуть вдаватися до засобів, які змушують спливаючі вікна реклами на пристроях. Вимкнення функції маркетингової інформації - це гарна ідея у вашій ситуації.

Видаліть шкідливі програми через безпечний режим

Якщо після виконання наведених вище пропозицій нічого не відбувається, наступне найкраще, що слід перевірити, - можливість перевірити наявність поганого додатка. Як уже згадувалося раніше, програми є одним з основних джерел спливаючих вікон або шкідливих програм на пристроях Android. У вашому випадку цілком можливо, що причиною є одна із встановлених програм, оскільки спливаючі вікна повертаються після відновлення заводських налаштувань і лише після перевстановлення програм. Оскільки немає прямого способу дізнатись, який із додатків є причиною проблеми, спочатку потрібно підтвердити це, а потім прослідкувати за цим методом усунення, щоб звузити підозрюваних.

Щоб перезапустити безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Поспостерігайте за телефоном деякий час, щоб перевірити, чи повертаються спливаючі вікна.

Безпечний режим призупиняє всі завантажені програми. Це означає, що всі програми, які ви додали після першого налаштування, будуть заблоковані. Отже, якщо під час роботи вашого Note9 у безпечному режимі немає спливаючих вікон, це явна ознака того, що проблема в додатку. Майте на увазі, що деякі законні програми можуть рідко використовувати спливаючі вікна, щоб заробляти гроші. Однак, якщо спливаючі вікна повністю відсутні в безпечному режимі, але повертаються після перезавантаження пристрою в нормальний режим, це явна ознака поганої проблеми програми. Оскільки безпечний режим не допоможе визначити точну проблему програми, вам доведеться використовувати метод усунення, щоб визначити її. Ось як:

 1. Перезапустіть у безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Поспостерігайте за телефоном деякий час.
 4. Якщо спливаючих вікон немає, почніть видаляти програми окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 5. Після видалення однієї програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 6. Якщо спливаючі вікна повертаються, повторіть кроки 1-5.

Наведені вище кроки - єдиний спосіб дізнатись про проблему програми в цьому випадку. Обов’язково робіть це методично, дотримуючись інструкцій, щоб звузити підозрілі програми.

Використовуйте антивірусну програму

Після витирання телефону та перед встановленням програм ми настійно рекомендуємо спочатку додати антивірусну програму. Існує багато хороших, але безкоштовних антивірусних програм, які ви отримуєте в магазині Play.

Ви можете почати з AVG AntiVirus або з будь-якого іншого.

Вибираючи антивірусну програму, важливо вибрати авторитетну. Є багато вірусів та шкідливих програм, які маскуються під законні антивірусні програми. Обов’язково прочитайте відгуки інших користувачів і використовуйте лише відгуки відомих розробників.

Додавання одного антивіруса допоможе захистити систему від відомих шкідливих програм під час встановлення, але додає ще більше? НІ! Мати більше однієї антивірусної програми у своїй системі - це не гарна ідея. Це може спричинити серйозні проблеми з продуктивністю та інші проблеми. Виберіть один і дотримуйтесь його. Або просто видаліть перший, перш ніж замінити його.

Будьте відповідальними: відфільтруйте, які програми встановлювати

Ви - головний захист свого пристрою. Якщо ви не приймете цю роботу належним чином, це лише питання часу, коли у вас виникнуть проблеми з вашим пристроєм. Додатки, особливо ті, що призначені для викрадення особистої інформації або компрометації пристроїв, щоб змусити їх показувати рекламу або спливаючі вікна, розроблені таким чином, щоб обійти безпеку, яку пропонують Android та антивірусні програми. Ось чому між хорошими хлопцями та хакерами постійно ведеться битва між котами та мишами. Якщо ви не будете обережні з доданими програмами, одним із них може бути допуск трояна або шкідливого програмного забезпечення до системи. У деяких випадках зловмисні розробники можуть претендувати на свої програми як на легальні спочатку. Потім, через деякий час, програма може попросити оновлення для того, щоб змінити її характер і взяти на себе пристрій.Такі типи програм не завжди потрапляють в антивірусні програми, тому вони можуть залишатися в системі, не знаючи про їхню нечесну діяльність. Хоча Google зміцнив свою систему фільтрації в Play Store, деяким поганим програмам все ж вдається подолати початкові перевірки.

Як кінцевий користувач, ви повинні бути обережними, знаючи додаток, який потрібно додати. Дотримуйтесь офіційних програм і уникайте програм від невідомих або підозрілих розробників. Якщо вам дуже потрібно встановити програму, але ви не впевнені в її джерелі, проведіть дослідження та прочитайте відгуки про продукт. Кілька пошукових запитів у Google можуть запобігти встановленню поганої програми, яка може спричинити проблеми найближчим часом.