5 кращих програм для архівування та розпакування архівів для Android | Хлопець-дроїд

Якщо ви широко використовуєте смартфон Android і передаєте громіздкі файли на свій комп’ютер і з нього, ви будете знати, що зберігання даних, як правило, викликає занепокоєння при переході між великими файлами. Тут архівування та стиснення можуть стати в нагоді, оскільки дозволяють упакувати кілька файлів в один файл із розширенням .rar або .7z. Ці файли можна витягти і на вашому смартфоні, хоча для цього вам може знадобитися найкраща програма для розпакування.

Це те, що ми сьогодні обговоримо. Можливо, ви знаєте, що велика частина програм для керування файлами підтримує архівування та розпаковування файлів rar. Що ж робити, якщо вам потрібна програма, яка спеціально використовується для архівування. Що ж, у магазині Play кілька таких програм, і сьогодні ми уважно розглянемо п’ять з них. Ці програми можуть стати в нагоді, якщо у вас є багато даних для регулярної передачі. Він також може використовуватися для архівування стандартних файлів, які ви завантажуєте в Інтернеті. Тож, не чекаючи більше, давайте розглянемо п’ять найкращих програм для розпакування та архівування для Android.

Найкращі програми для архівування Zip і Unzip для Android

найкраще розпакувати програму

1) ZArchiver Пожертвуйте

Ми вже говорили про ZArchiver у попередній статті, і це тут є платною версією, відомою просто як ZArchiver Donate. Оскільки ця оплата є, вона постачається з кількома іншими функціями, яких ми не бачимо у безкоштовній версії. Ви можете переключатися між двома фонами програми, одночасно отримуючи попередній перегляд зображень, розпаковуючи розширення. Ви також зможете редагувати файли в архіві, що є зручною функцією. Список підтримуваних розширень архіву: 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ та tar. Але ви можете розпакувати архів у таких форматах - 7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz, chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf), wim, ecm, arc (freearc), lzip, пропонуючи таким чином користувачам великий вибір типів файлів.

ZArchiver існує вже давно на Android, що робить це досить популярним додатком загалом. Беручи до уваги тип функцій, які пропонує версія Pro, ми вважаємо, що це кращий вибір, ніж безкоштовна версія. Однак ми рекомендуємо користувачам спробувати безкоштовну версію перед тим, як отримати ліцензію Pro. Найкращий додаток для розпакування сумісний із широким спектром пристроїв Android.

Завантажте зараз: тут

найкраще розпакувати програму

2) РАР

Також відомий як WinRAR для Android, цей додаток для архівування досить добре відомий в галузі. Його логотип нагадує знаковий логотип winrar, який має багато спогадів для старих комп’ютерних ботаніків. Однак список розширень, які підтримує програма, обмежений. Ви можете розпаковувати файли з форматів RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO та ARJ, тоді як архівування підтримується лише у форматах RAR та ZIP. Додаток може навіть обробляти файли ZIP, захищені паролем, тому ви можете використовувати цей додаток так само, як і звичайну програму архівування.

Однак користувальницький інтерфейс є досить простим, що може турбувати кількох користувачів. Але якщо ви шукаєте додаткову програму, яка може створювати архіви та розпаковувати файли RAR, це має бути це. Це не надто кричущо для найкращої програми для розпакування, але все одно виконує свою роботу. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча є оголошення та покупки в додатку. Ви можете вимкнути рекламу, здійснивши покупку в додатку. Що стосується вбудованих функцій та продуктивності, RAR - чудовий додаток. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще розпакувати програму

3) 7 блискавка

Як вказує назва, він призначений для архівування та вилучення розширень файлів 7Zip. На додаток до 7Zip, 7Zipper також може розпакувати zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7z, lzh, дозволяючи вам створювати архіви zip, 7z та jar. Додаток також дозволить вам переглянути вміст архіву. Ви можете відкривати великі текстові та графічні файли завдяки вбудованому засобу перегляду зображень та тексту. Ви також можете змінювати архіви так, як вам заманеться, таким чином надаючи вам більше контролю.

Якщо ви хочете очистити весь безлад з телефону, ви можете скористатися функцією мультивибору та вибрати стільки папок і файлів, скільки потрібно видалити, перейменувати або перенести їх в інше місце. Цей додаток також досить старий, і вам знадобиться смартфон або планшет Android з ОС Android 3.0 або новішої версії. Враховуючи час роботи в Play Store, додаток уже завантажено 50 мільйонів разів. Ви можете отримати додаток безкоштовно, хоча на борту є реклама. Як не дивно, але в додатку немає покупок, щоб назавжди позбутися реклами.

Завантажте зараз: тут

найкраще розпакувати програму

4) ALZip

Цей конкретний додаток є гібридом між архіватором та файловим менеджером, пропонуючи вам найкраще з обох світів. Він може витягувати файли zip, rar, 7z, egg, alz, tar, tbz, tbz2, tgz, lzh, jar, gz, bz, bz2, lha та розділяти архіви форматів файлів alz, egg та rar, дозволяючи архівувати вміст у формати zip, egg та alz. Зрозуміло, що формати файлів для архівування ваших файлів не такі різноманітні, але оскільки більшість все одно використовують zip, ми не вважаємо, що це буде масовою проблемою для користувачів. Однією з багатьох інтуїтивних можливостей на борту є можливість перетягування файлів у папки. Безсумнівно, ця функція буде працювати краще на телефонах із більшими екранами або планшетах.

Якщо ви не надто задоволені фоновим зображенням найкращої програми для розпакування, ви можете вибрати свою власну улюблену картинку з вашої галереї. Це, мабуть, єдина програма, яка пропонує такий широкий спектр можливостей налаштування. ALZip - це безкоштовне завантаження, хоча воно містить рекламу. Додаток сумісний зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

5) AndroZip

Це трохи старіший додаток у цьому списку, хоча це не змінює той факт, що це гідний додаток. AndroZip дозволяє створювати та змінювати архівні файли. Також підтримується витяг або розпакування існуючих архівів. Спеціальна функція резервного копіювання додатків забезпечує безпеку вашого вмісту, коли ви переходите на інший пристрій. Ви можете використовувати розширені функції пошуку для пошуку медіафайлів, документів та інших файлів. Розробник зазначає, що програма працює так само, як програма для архівування працює на комп’ютері. Найкраще тут те, що програма може підтримувати навіть зашифровані формати ZIP-файлів, які не часто працюють у звичайних додатках для архівування. Ви навіть можете встановити файли apk за допомогою цього додатка. Професійна версія програми поверне вас на $ 1,49, що не так вже й багато, враховуючи те, що вона приносить на стіл.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.