Як виправити Galaxy S10 не може отримувати тексти з iPhone | Galaxy S10 не може отримувати SMS з iPhone

Може виникнути ряд проблем із текстовими повідомленнями. Якщо ваш новий Galaxy S10 не може отримувати тексти з iPhone, дізнайтеся, що з цим робити, дотримуючись наших пропозицій нижче.

Як виправити Galaxy S10, не вдається отримувати тексти з iPhone

У вашого Galaxy S10 проблема з отриманням текстів із пристроїв iOS? Якщо ви не знаєте, що робити чи де розпочати кроки з усунення несправностей, дотримуйтесь цього посібника. Один з них повинен допомогти вам визначити, чому ваш S10 не може отримувати тексти з iPhone.

Не вдається отримувати тексти з iPhone виправлення №1: Ви конвертер Android?

Одна з найпоширеніших причин, чому пристрій Android, здається, не отримує тексти, зовсім не очевидна. Це може статися, якщо раніше користувач iOS забув належним чином підготувати свій обліковий запис для Android. Apple використовує свою ексклюзивну службу обміну повідомленнями під назвою iMessage для своїх пристроїв iOS. Якщо ви були попереднім користувачем iPhone і продовжували використовувати той самий номер після отримання нового Samsung, можливо, текстові повідомлення для цього номера переадресовуються на ваш старий обліковий запис iMessage. Це означає, що ці тексти не пересилаються вашому оператору, оскільки вони зберігаються лише на серверах Apple. Ви повинні спочатку деактивувати свій рахунок iMessage, щоб ці тексти були перетворені та переадресовані в систему вашого оператора. Якщо ви не уявляєте, як це зробити, нижче наводяться речі, які ви повинні зробити:

Якщо у вас все ще є iPhone, ви можете легко деактивувати iMessage, виконавши такі дії:

 1. Вставте SIM-карту, яку ви передали з iPhone, назад у свій iPhone.
 2. Переконайтеся, що ви підключені до стільникової мережі передачі даних (наприклад, 3G або LTE).
 3. Торкніться Налаштування> Повідомлення та вимкніть iMessage.
 4. Торкніться Налаштування> FaceTime і вимкніть FaceTime.

Якщо у вас більше немає вашого iPhone, ви можете скасувати реєстрацію свого номера телефону, зробивши це в Інтернеті. Спробуйте дотримуватися вказівок за цим посиланням.

Після успішної деактивації iMessage ваш номер телефону буде видалено зі служб iMessage. Це повідомить вашій мережі, що вхідні повідомлення тепер слід розглядати як звичайні повідомлення, навіть якщо вони надходять з таких пристроїв iOS, як iPhone. Скасування реєстрації відбувається не миттєво, тому, можливо, доведеться чекати кілька годин, щоб воно набрало чинності.

Не вдається отримати тексти з iPhone виправлення №2: Видаліть старі ланцюжки розмов

Якщо ви ніколи не були користувачем iPhone або iOS, то першим кроком з усунення несправностей, який ви повинні зробити, є перевірити, чи просто ви витратили весь простір для зберігання вхідних повідомлень. Зробити це просто. Ви хочете видалити старі потоки з програми обміну повідомленнями та перевірити, чи починає ваш S10 отримувати нові тексти. Якщо у вас є багато старих ланцюжків розмов, у яких є MMS або вкладені файли, можливо, у програми не вистачає місця для збереження нових повідомлень. Спробуйте видалити старі нитки і подивіться, що буде далі.

Не вдається отримувати тексти з iPhone виправлення №3: Примусово закрити додаток для обміну повідомленнями

Іншим можливим рішенням цієї проблеми є перезапуск програми. Це можна зробити двома способами.

Спосіб 1. Закрийте програму за допомогою клавіші "Останні програми"

 1. На екрані торкніться програмної клавіші "Останні програми" (тієї, яка має три вертикальні лінії ліворуч від кнопки "Головна").
 2. Коли з’явиться екран нещодавніх програм, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти програму. Він повинен бути тут, якщо вам вдалося запустити його раніше.
 3. Потім проведіть пальцем угору по програмі, щоб закрити її. Це має змусити закрити його. Якщо його там немає, просто торкніться програми Закрити всі, щоб також перезапустити всі програми.

Спосіб 2. Закрийте програму за допомогою меню Інформація про програму

Інший спосіб змусити закрити програму - зайти в самі налаштування програми. Це більш тривалий спосіб порівняно з першим методом вище, але він однаково ефективний. Ви хочете скористатися цим методом, якщо плануєте виконувати інші способи усунення несправностей для згаданого додатка, наприклад, очищення кешу або даних. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми.
 6. Натисніть Примусово зупинити.

Не вдається отримати тексти з iPhone виправлення №4: Очистити кеш додатків для обміну повідомленнями

Видалення кеш-пам'яті є одним із прямих способів усунення проблемної програми. Зазвичай це ефективно для виправлення незначних помилок, спричинених застарілим кешем або тимчасовими файлами. Це можна зробити безпечно, не втрачаючи жодного вмісту, пов’язаного з користувачем, у програмі. Ось як це робиться:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити кеш.
 10. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Не вдається отримувати тексти з виправлення iPhone 5: скидання програми обміну повідомленнями

Якщо після очищення кешу програми нічого не станеться, наступне хороше, що ви можете зробити, - це очистити дані програми. На відміну від попередньої процедури, вона може видалити важливу інформацію або дані в додатку. Наприклад, якщо ви намагаєтеся вирішити проблему за допомогою програми обміну повідомленнями, очищення її даних призведе до видалення всіх ваших повідомлень. Для ігор це може призвести до видалення вашого прогресу. Якщо ви не хочете втрачати важливі речі, обов’язково резервуйте їх заздалегідь.

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити дані.
 10. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Не вдається отримувати тексти з iPhone виправлення №6: оновіть додаток

Встановлення оновлень може здатися не пов’язаним із проблемою, але насправді це один із важливих кроків з усунення несправностей, який ви можете зробити. Деякі помилки у програмах можна виправити лише зміною кодів. Якщо причина, чому ваш S10 не може отримувати тексти з iPhone, пов’язана з відомою помилкою, Samsung, можливо, вже знала про це і випустила оновлення для неї. Переконайтеся, що ви встановили будь-яке доступне оновлення для відповідної програми обміну повідомленнями. А щоб мінімізувати ймовірність розвитку інших помилок, ви також хочете оновити інші програми, якщо цього ще не зробили.

Не вдається отримувати тексти з iPhone виправлення №7: Встановіть оновлення оператора

Для телефонів фірми-оператора оновлення системи неминучі. Якщо ваш S10 від вашого оператора, вам потрібно просто підтвердити будь-які сповіщення про оновлення в міру надходження. Однак, якщо ваш S10 є міжнародною або глобальною версією (зазвичай купується у роздрібних магазинах або магазині Samsung), ви можете вручну перевірити наявність оновлень, перейшовши в Налаштування> Оновлення програмного забезпечення.

Не вдається отримати тексти з iPhone виправлення №8: Скиньте налаштування мережі

Як і будь-які інші проблеми мережі, ця проблема може бути вирішена шляхом скидання налаштувань мережі на вашому пристрої. Проблема також може бути причиною помилки в конфігурації мережі вашого телефону. Обов’язково включіть у свій список усунення несправностей налаштування мережі, щоб підтримувати мережеві налаштування у найкращому стані. Ось як ви це робите:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Не вдається отримувати тексти з iPhone виправлення №9: Перевірте безпечний режим

Не всі програми створені однаково. Іноді погано закодований додаток може перешкоджати роботі ОС Android та спричиняти проблеми. Щоб побачити, чи не є одна із завантажених програм причиною того, що ваш S10 не може отримувати тексти з iPhone, перезапустіть пристрій у безпечний режим. У безпечному режимі всі сторонні програми блокуються. Якщо груповий обмін повідомленнями працює лише в безпечному режимі, це означає, що причиною проблеми є одна з програм. Щоб перевірити, чи це так, перезавантажте телефон у безпечний режим. Ось як це зробити:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться вікно вимкнення живлення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана з’являється “Безпечний режим”.

Не забувайте: безпечний режим блокує сторонні програми, але він не скаже вам, який із них є справжньою причиною. Якщо ви вважаєте, що в системі є несанкціонований сторонній додаток, ви повинні його ідентифікувати. Ось що вам потрібно зробити точно:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Не вдається отримати тексти з iPhone виправлення №10: Скиньте налаштування програми

Для роботи деяких програм, включаючи будь-яку програму обміну повідомленнями, потрібні системні програми за замовчуванням. Іноді ці програми за замовчуванням можуть вимикати інші програми або після деяких системних змін, наприклад після оновлення. Щоб переконатися, що всі програми за замовчуванням знову ввімкнені, ви можете виконати такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть ваш S10 і перевірте наявність проблеми.

Не вдається отримати тексти з iPhone виправлення №11: Скидання до заводських налаштувань

Скидання заводських налаштувань слід розглянути, якщо жодне з наведених вище рішень досі не працювало. Обов’язково робіть резервні копії своїх особистих даних, щоб уникнути втрати важливих файлів.

Нижче наведено два способи відновити заводські налаштування вашого S10:

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy S10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy S10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 5. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Не вдається отримати тексти з виправлення iPhone 12: Зв’яжіться з оператором мережі

Найімовірнішою причиною проблеми є помилка програмного забезпечення або збій програми, тому скидання до заводських налаштувань має допомогти. Однак, якщо після очищення телефону змін не відбудеться, найімовірнішою причиною є мережа. Не забудьте отримати допомогу від свого оператора мережі, щоб вирішити проблему.