Що робити, якщо Fitbit Versa не оновлюється

Fitbit Versa працює на операційній системі Fitbit, яка періодично оновлюється, щоб виправити повідомлення про проблеми, а також додати деякі нові цікаві функції. Насправді нещодавно була випущена Fitbit OS 3.0, яка пропонує нові програми та інформаційну панель. Однак деякі користувачі скаржиться на свої трекери, які, як повідомляється, не оновлюються. Така проблема часто є незначною і її можна усунути, виконавши деякі дуже основні процедури. Отже, продовжуйте читати, оскільки цей посібник може допомогти вам постійно оновлювати ваш Fitbit Versa.

Перш ніж рухатись далі, якщо ви знайшли цю публікацію, намагаючись знайти рішення іншої проблеми, відвідайте сторінку усунення несправностей Fitbit Versa, оскільки ми вже вирішили деякі найпоширеніші проблеми з цим трекером. Перегляньте сторінку та знайдіть проблеми, подібні до ваших. Не соромтеся використовувати наші рішення та процедури усунення несправностей. Якщо вам все-таки потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.

Тепер, повертаючись до проблеми, ось що ви можете зробити з вашим Fitbit Versa, якщо він не оновить своє програмне забезпечення ...

  1. Перезапустіть Fitbit Versa і спробуйте оновити ще раз.
  2. Оновіть з’єднання з пристроєм Android, якщо оновлюєтесь по телефону.
  3. Оновіть Fitbit Versa за допомогою іншого пристрою.
  4. Оновіть Fitbit Versa за допомогою комп’ютера.
  5. Видаліть трекер зі свого облікового запису та додайте його знову.

Перше, що вам слід зробити, якщо ваш Fitbit Versa не оновлюється, це перезавантажити його, щоб оновити пам’ять і все. Потім спробуйте оновити його ще раз і перевірте, чи не пройшло він цього разу. Якщо все одно ні, то проблема може бути у зв’язку з вашим трекером та телефоном, якщо ви намагаєтесь оновити його через останній. У такому випадку вимкніть Bluetooth на телефоні та ввімкніть його знову, і як тільки обидва пристрої з’єднані між собою, спробуйте оновити трекер.

Інший варіант, який ви маєте, - це використовувати інший телефон для оновлення вашого трекера, якщо інший пристрій цього не робить. Можливо, вам доведеться підключити свій трекер і встановити його додаток на інший телефон, але варто докласти зусиль, якщо це призведе до належного оновлення вашого Fitbit Versa. Ви також можете оновити телефон за допомогою комп’ютера. Все, що вам потрібно зробити, це увійти до свого акаунта Fitbit за допомогою веб-браузера та оновити його звідти. Це часто вирішує проблему, але якщо проблема продовжується, спробуйте видалити трекер зі свого облікового запису та додати його знову. Після цього ви зможете оновити пристрій до останньої ОС Fitbit.

Сподіваюся, що ми змогли допомогти вам вирішити проблему з вашим пристроєм. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  • Як виправити Fitbit Versa, який не завжди прокидається, коли натискається екран
  • Fitbit Versa Screen Wake більше не працює під час повороту зап’ястя
  • Як виправити Fitbit Versa, який не заряджається належним чином
  • Випуск синхронізації Fitbit Versa: з’єднання з пристроєм Android постійно падає
  • Fitbit Versa не отримує сповіщення з пристрою Android

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.