Що таке панель запуску TouchWiz і як її відключити на телефонах Samsung

Якщо ви бачили кілька смартфонів Samsung Android, доступних на ринку, то, можливо, ви помітили, що вони мають однаковий інтерфейс користувача. Від бюджетних пристроїв серії J до флагманської серії S всі ці пристрої мають подібний інтерфейс. Це пояснюється тим, що ці моделі використовують панель запуску TouchWiz. Це користувальницький інтерфейс, який Samsung розробила, щоб внести свій особистий сенс у досвід роботи з Android.

Хоча використання панелі запуску TouchWiz - це один із найкращих способів навігації на телефоні Android, іноді вам захочеться змінити це для подальшої персоналізації телефону. Існує кілька способів вимкнути це на телефоні, однак два найефективніші способи перелічені нижче.

  1. Завантажте іншу панель запуску з магазину Google Play

Коли ви отримуєте новий запуск із магазину Google Play, зробіть це за замовчуванням для вашого телефону, тоді ви більше не будете мати справу з TouchWiz.

Деякі найкращі програми для запуску Android, доступні в Google Play Store, такі:

    • Nova Launcher - одна із старих програм запуску, доступна для завантаження, яка завжди оновлюється. Він пропонує безліч функцій налаштування телефону, що точно сподобається тим досвідченим користувачам.
    • Evie Launcher - це дуже легкий запуск, який використовує мало ресурсів. Якщо ви використовуєте це, слід очікувати підвищення продуктивності на вашому пристрої.
    • Microsoft Launcher - швидкий та легкий запуск, який можна легко налаштувати.
  1. Укорініть свій телефон, а потім встановіть власний ПЗУ

Це різкий спосіб назавжди видалити панель запуску TouchWiz з телефону. Це не рекомендується для початківців Android, оскільки це передбачає прошивку телефону спеціальною прошивкою. Виконуючи цей крок, ви втратите будь-яку гарантію на телефон, оскільки лічильник Knox, швидше за все, спрацює.

Встановлення користувацького ПЗУ, однак, може стати чудовим способом персоналізувати спосіб використання вашого пристрою Android і навіть може покращити продуктивність телефону.

Серед двох способів відключити панель запуску TouchWiz на телефоні Samsung перший спосіб сподобається переважно загальному споживачеві. Ті, хто має досвід укорінення та прошивки телефонів Android, зазвичай вибирають другий спосіб.