Як виправити Samsung Galaxy S2 Не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

У цій публікації я розповім вам, як виправити або усунути неполадки у вашому старому доброму Samsung Galaxy S2, який не вмикається. Але якщо чесно з вами, якщо ваш пристрій почав виходити з ладу зараз, можливо, це пов’язано з необхідністю заміни або, принаймні, акумулятора. Виробництво Galaxy S2 розпочалося в 2011 році і було зупинено пізніше того ж року, оскільки Samsung був достатньо збуджений, щоб розпочати виробництво Galaxy S3.

Samsung-Galaxy-S2-не вмикається

З часом акумулятор псується. Насправді це компонент або аксесуар, які погіршуються швидше за інших. Добре, що Samsung також виробляє для нього оригінальні акумулятори, тому ви, напевно, можете просто придбати новий, якщо старий розбився. Але метою цього усунення несправностей є точно знати, в чому проблема насправді. Те, що телефон старий, не означає, що винуватцем є акумулятор. Просто продовжуйте читати, щоб ви знали, як ефективно усувати неполадки Galaxy S2, який не вмикається.

Кроки з усунення несправностей, які я включив тут, - це ті самі кроки, яких ми виконуємо технічні працівники, якщо клієнт приходить до нашого магазину з цією проблемою. Це найбезпечніший спосіб усунення несправностей. Ми не хочемо возитися ні з вашими даними, ні з вашим телефоном. Однак ми не гарантуємо, що ми можемо вирішити проблему тут. Якщо це була проблема апаратного забезпечення, то вам потрібна техніка, яка допоможе вам розібратися.

Тепер, повернувшись до нашого способу вирішення проблем, це те, що вам потрібно зробити

Як виправити Samsung Galaxy S2 не вмикається

Крок 1: М'яке скидання вашого Galaxy S2

Оскільки ми не знаємо, в чому справжня проблема, чому ваш телефон відмовився ввімкнути знову, почнемо з самого основного способу вирішення проблем - м’якого скидання. Ця процедура в основному буде витрачати всю накопичену електроенергію в компонентах, особливо в конденсаторах. Повна відсутність електрики оновить телефон та його пам’ять. Це дуже ефективна процедура при незначних збоях у прошивці та апаратному забезпеченні. Ось як ви це робите ...

 1. Зніміть задню панель і витягніть акумулятор.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом однієї хвилини, коли акумулятор розряджений.
 3. Замініть батарею та надіньте задню кришку.
 4. Спробуйте увімкнути телефон.

Перейдіть до наступного кроку, якщо ця процедура не вирішила проблему.

Крок 2: Зарядіть свій Galaxy S2

Завжди існує ймовірність того, що акумулятор був просто повністю розряджений. Отже, після м’якого перезавантаження, а проблема не була вирішена, вам доведеться підключити телефон до зарядки. Залиште його підключеним до мережі принаймні 10 хвилин. Звичайно, основною метою цієї процедури є переконатися, що є достатньо енергії для відновлення роботи телефону, але насправді це не просто зарядка.

Коли ви підключите телефон до мережі, з’являться знаки, що телефон заряджається. Якщо ці ознаки відсутні, тепер ми можемо сподіватися на проблему з акумулятором або апаратне забезпечення. Але в цей момент просто залиште його підключеним до мережі на кілька хвилин із зазначеними знаками зарядки або без них.

Після десяти хвилин заряджання спробуйте увімкнути телефон, щоб просто перевірити, чи він все ще здатний це зробити. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

ПРИМІТКА : Якщо не було знаків зарядки, це більше проблема зарядки, ніж будь-що інше, і ми маємо інший пост для цього.

Крок 3: Спробуйте завантажити Galaxy S2 у безпечному режимі

Сама мета цього посібника з усунення несправностей полягає в тому, щоб ви знали, чи телефон все ще може ввімкнути живлення. Незважаючи на те, що ми завжди використовуємо безпечний режим, щоб виключити проблеми зі сторонніми програмами, цього разу ми будемо використовувати його, щоб перевірити, чи телефон увімкнеться, коли всі сторонні програми вимкнені.

Без цих програм система може легко завантажуватися, а телефон швидше завантажуватися. Тож спробуйте виконати цю процедуру, щоб побачити, чи зможете ви увімкнути пристрій:

 1. Вийміть батарею з телефону.
 2. Вставте батарею знову.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу меню .
 4. Утримуючи клавішу меню , увімкніть пристрій.
 5. Коли ви бачите екран блокування, ви можете відпустити клавішу меню.
 6. У нижньому лівому куті відображається "Безпечний режим".

Якщо засіб безпечного режиму не спрацював, спробуйте інший режим.

Крок 4: Завантажте Galaxy S2 у режимі відновлення

Відновлення системи Android або режим відновлення живить усі компоненти вашого телефону, але він не завантажує звичний користувальницький інтерфейс. Навіть якщо проблема з прошивкою, телефон все одно повинен мати можливість завантажуватися в цьому режимі без проблем. Отже, спробуйте просто, щоб перевірити, чи телефон все ще здатний увімкнути ці старі компоненти всередині.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші збільшення та зменшення гучності.
 3. Натискайте клавішу живлення лише до тих пір, поки телефон не завібрує один раз, а потім відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Продовжуйте утримувати клавіші збільшення та зменшення гучності, поки не з’явиться екран відновлення системи Android.

Якщо телефон успішно завантажився в режимі відновлення, вам дійсно нічого робити не потрібно. Принаймні, зараз підтверджено, що обладнання все ще добре.

Заключний крок: попросіть техніка поглянути на ваш телефон

Якщо ваш телефон відмовився вмикатись після усього, що ви зробили, значить, пора звернутися за допомогою до когось, хто має всі необхідні навички для усунення проблеми. Як я вже говорив раніше, якщо телефон взагалі не заряджався, це може бути проблемою з акумулятором. В іншому випадку з апаратурою щось не так.

Однак потрібно збалансувати ситуацію. Якщо плата за ремонт близька до покупки нового телефону, то навіщо витрачати гроші на старий, ненадійний пристрій, коли ви можете отримати абсолютно новий і повністю працюючий телефон? Але все залежить від вас.