Samsung Galaxy S6 показує чорний екран і не відреагує після оновлення Nougat [Посібник з усунення несправностей]

Чорний екран смерті є однією з найпоширеніших проблем, пов’язаних із живленням, на які скаржилися багато власників Samsung Galaxy S6. Ми вже неодноразово вирішували цю проблему, але вона постійно повертається не лише до теми нашого усунення несправностей у цій публікації, але й до інших пристроїв Android. Іншими словами, ви не єдині, хто має подібну проблему. У інших можуть бути серйозніші проблеми, ніж у вас зараз.

Однак у цій статті я знову розгляну цю проблему, оскільки Galaxy S6 є предметом нашого усунення несправностей. Ми спробуємо розглянути кожну можливість і виключити кожну з них, поки не зможемо точно визначити, в чому проблема, і чи зможемо ми це вирішити без допомоги технічного персоналу. Обов’язково спробуйте вирішити проблему з телефоном, оскільки більшість проблем, з якими ви можете зіткнутися, легше виправити, ніж те, що здається. Отже, якщо у вас є цей телефон, продовжуйте читати нижче, оскільки ми можемо вам допомогти.

Для тих, хто шукає рішення зовсім іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем з моменту початку підтримки цього пристрою. Знайдіть проблеми, однакові чи подібні до ваших, та скористайтесь запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Екран Samsung Galaxy S6 став чорним, не оновлюється після оновлення Nougat

Проблема : Мені повідомили про оновлення Nougat тиждень тому, але я встановив його лише днями, оскільки сповіщення постійно з’являється. Коротше кажучи, телефон перезавантажився після оновлення, і він застряг на чорному екрані. Я спробував перезавантажити його, і це сталося. Наступного ранку я знайшов свій телефон із чорним екраном, і коли я спробував його перезавантажити, він не відповів. Спробував зарядити, все одно нічого. Ви можете допомогти?

Виправлення неполадок : Беручи до уваги той факт, що проблема почалася після оновлення Нуги, ми маємо підстави вважати, що її причиною є пошкоджені кеші. Принаймні, це те, що ми повинні припустити спочатку, оскільки їх видалення безпечно для вашого телефону та даних. З огляду на це, ось що я пропоную вам зробити:

Крок 1: Запустіть телефон у режимі відновлення та витріть розділ кешу

Давайте після кешування системи негайно, оскільки проблема почалася після оновлення, що, можливо, призвело до того, що інші кеші застаріли, а інші пошкоджені. Отже, ми повинні видалити їх усі відразу, щоб вони були замінені новими:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли з’явиться екран із логотипом Samsung Galaxy S6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` так ''.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перезавантаження телефону може зайняти трохи більше часу, оскільки відновлення кеш-пам’яті може зайняти час. Однак, якщо телефон відмовляється завантажуватися в режимі відновлення, ви не зможете виконати цей крок, і в цьому випадку спробуйте наступний крок.

Крок 2: Виконайте процедуру примусового перезавантаження

Якщо телефон не реагував на зв’язок через збій системи, ця процедура може це виправити за умови, що в телефоні достатньо батареї для його живлення. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд, і телефон повинен нормально перезавантажитися. У цьому випадку проблема може бути виправлена, але якщо телефон все ще відображає чорний екран смерті, спробуйте наступний крок.

Крок 3: Спробуйте завантажитися в безпечному режимі

Ми просто спробуємо перевірити, чи здатний телефон завантажуватися в безпечному режимі, а це означає, що всі сторонні програми тимчасово відключені, бо якщо це так, тоді зрозуміло, що є програма, яка псує ваш пристрій. Можливо, є деякі з них, які вже не сумісні з новою прошивкою, і їх потрібно оновити. Тож спробуйте виконати такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться логотип Samsung Galaxy S6, відпустіть клавішу живлення, а потім негайно натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Утримуйте клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. Коли внизу ліворуч з’явиться напис "Безпечний режим", відпустіть клавішу зменшення гучності.

Якщо припустити, що телефон відповів і завантажився в цьому режимі, спробуйте знайти програми, що викликають проблему, і видаліть їх по черзі ...

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. У розділі "Пристрій" торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Проведіть пальцем праворуч до екрана ЗАВАНТАЖЕНО.
 6. Торкніться потрібної програми, а потім - Видалити.
 7. Натисніть Видалити для підтвердження

Якщо проблема не зникне після цього, я пропоную вам зробити резервну копію файлів і даних, а потім скинути налаштування телефону ...

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 4. Якщо потрібно, торкніться повзунка Резервне копіювання даних, щоб увімкнути або вимкнути.
 5. Якщо потрібно, торкніться повзунка Відновити, щоб увімкнути або вимкнути.
 6. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 7. Торкніться Скинути пристрій.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть PIN-код або пароль.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Крок 4: Спробуйте завантажитися в режимі відновлення

Якщо ваш телефон не може завантажитися в безпечному режимі, спробуйте це зробити. Режим відновлення служить безпечним у випадку, якщо ваш телефон зіткнеться з серйозними проблемами з мікропрограмою. Навіть якщо пристрій страждає від серйозної проблеми з прошивкою, він все одно може завантажуватися в режимі відновлення, і в разі успіху ви можете зробити кілька речей, які потенційно можуть вирішити проблему, а саме; стерти розділ кешу та майстер скинути.

Як завантажитись у режимі відновлення та стерти розділ кешу

 1. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 2. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 4. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` так ''.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Як завантажитись у режимі відновлення та виконати генеральний скидання

 1. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та головну, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з'явиться логотип Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 4. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено “wipe data / factory reset”, потім натисніть клавішу живлення.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено “Так - видалити всі користувацькі дані”, а потім натисніть клавішу живлення.
 6. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Якщо телефон не може завантажитися в режимі відновлення, настав час принести його в магазин і дозволити технічному персоналу вирішити проблему. Принаймні, ви зробили те, що вам потрібно зробити, щоб спробувати вирішити проблему.

Galaxy S6 блокується, але екран не ввімкнеться

Проблема: Після того, як я зробив оновлення системи майже 2 тижні тому, у мене виникла проблема з блокуванням мого S6 і не поверненням екрана. Я знаю, що телефон увімкнений, тому що я говорив по телефону, коли це сталося. Єдиним способом, яким я зміг розблокувати екран і знову увімкнути світло, була жорстка перезавантаження або, утримуючи кнопку живлення та кнопку зменшення гучності приблизно 10 секунд, до того, як телефон перезавантажиться. Можеш допомогти мені, будь ласка?

Рішення: Схоже, кеші або файли у вашому телефоні були пошкоджені під час оновлення. Через старі кеші в каталозі пристрій важко їх розпізнає, що може спричинити збій мікропрограми. З іншого боку, якщо стороння програма створює конфлікти в системі, це також може призвести до того, що ваш телефон не зможе повністю завантажитися. Цього разу я проведу вас до процедур, які ви повинні зробити, щоб визначити, що спричинило проблему. Просто дотримуйтесь таких методів:

Крок 1: Зарядіть телефон

Вирішуючи цю проблему, важливо перевірити батарею, чи вона несправна чи ні. Іноді через недостатню кількість енергії, яка може подавати живлення на компоненти, що також може призвести до того, що пристрій не зможе повністю завантажитися. Отже, ми б хотіли, щоб ви зарядили телефон протягом 15 хвилин і перевірили, чи відповідає він. Якщо світлодіод над екраном не світиться або він не реагує повністю, можливо, проблема в апаратному забезпеченні його спричинила. Ви можете принести пристрій до найближчого магазину у вашому районі і дозволити техніці виправити це. Однак, якщо воно відповідає, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Перезапустіть пристрій у безпечному режимі під час підключення до зарядного пристрою

Якщо припустити, що пристрій заряджається нормально, наступне, що вам слід зробити, це завантажити його в безпечному режимі. У цьому андроїд-середовищі нам доводиться тимчасово відключати всі завантажені програми та дозволяти заздалегідь встановленим запускам в системі. Отже, якщо ваш телефон перезапуститься успішно, то за це відповідає неправдива програма, і найкращий спосіб виправити проблему - видалити кожну завантажену програму, доки проблему не буде вирішено. Ось кроки для завантаження в безпечному режимі:

 1. Вимкніть ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Крок 3: Очистіть системні кеші, оскільки вони можуть бути пошкоджені

Оскільки нове програмне забезпечення оновлено, бажано кожному користувачеві видалити системні кеші, щоб переконатися, що всі кеші є новими та можуть працювати в новій мікропрограмі. Хоча ми не впевнені, чи пошкоджені файли справді спричинили проблему, але завдяки видаленню всіх старих кеш-пам’яті існує велика ймовірність того, що проблема буде вирішена. Отже, ось що ви робите:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крок 4: Виконайте Master на своєму Galaxy S6

Однак після всіх методів, які ви виконували, а пристрій все одно не вмикається, можливо, прошивка була пошкоджена або помилка під час оновлення. У цьому випадку все, що вам потрібно зробити, це виконати загальне скидання на телефоні. Через скидання мікропрограми повернеться до заводських значень за замовчуванням, і зверніть увагу, що всі файли та дані, збережені в системі, будуть видалені після переходу до процедури. Отже, перед виконанням кроків ми рекомендуємо вам створити резервну копію для всього цього. Ось як скинути налаштування телефону:

 1. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки. Вам знадобляться ваше ім’я користувача та пароль Google.
 2. На головному екрані торкніться Програми.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 5. За бажанням торкніться повзунка Резервне копіювання даних, щоб увімкнути або вимкнути.
 6. Якщо потрібно, торкніться повзунка Відновити, щоб увімкнути або вимкнути.
 7. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 8. Торкніться Скинути пристрій.
 9. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть PIN-код або пароль.
 10. Натисніть Продовжити.
 11. Торкніться Видалити все.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.