Кращий Wi-Fi Booster App для Android в 2020 році

Отримання поганого сигналу Wi-Fi може бути справді неприємним досвідом, особливо якщо ви транслюєте улюблене телешоу чи фільм. Хоча може мати сенс залишатися ближче до маршрутизатора Wi-Fi для кращого сигналу, це можливо не у всіх сценаріях, особливо якщо ви ділитеся Wi-Fi з кількома користувачами.

Однак існують такі рішення, як додаткові додатки Wifi, які можуть значно збільшити ваші шанси побачити кращі швидкості Wi-Fi. Хоча це не гарантія того, що ці програми зроблять трюк за вас, безумовно, варто спробувати. Отже, ось декілька найкращих додатків WiFi-підсилювача для Android.

Найкращий додаток Wifi Booster для Android

найкраща програма для підсилення wifi

1. SuperWifi

Окрім спроб знайти найкращі швидкості Wi-Fi для вашого смартфона або планшета Android, SuperWifi також має можливість сканувати мережу, щоб дізнатись, хто ще підключений до тієї ж мережі. Це може допомогти вам зрозуміти, чи є ваша мережа переповненою, і переключитися на інший Wi-Fi, якщо такий є.

Ви також отримаєте подробиці про виробника маршрутизатора, а також кількість пристроїв, підключених до певної мережі. Цей додаток має власну функцію тестування швидкості, яка дозволяє зрозуміти, наскільки точно є ваша швидкість широкосмугового зв’язку.

Крім того, власники маршрутизаторів можуть отримати доступ до адміністраторської сторінки свого маршрутизатора, використовуючи 192.168.1.1 або 192.168.0.1 тощо. Це дає більше контролю над вашою мережею у вашому смартфоні.

SuperWifi - це безкоштовне завантаження для користувачів Android. Він постачається з рекламою, і в програмі немає покупок. Ця програма буде працювати зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

2. WiFi Doctor Безкоштовно

Цей додаток, як справедливо випливає з назви, настійно рекомендується підтримувати стан вашого з’єднання Wi-Fi. Подібно до програми, про яку ми говорили вище, WiFi Doctor дозволяє вам керувати сторінкою адміністратора маршрутизатора, яку можна використовувати для зміни паролів або типу автентифікації вашої мережі. Ви також можете перевірити доцільність та швидкість мережі за допомогою зручної функції в додатку.

Користувачі можуть отримати детальний огляд пристроїв, підключених до вашої особистої мережі, включаючи смартфони, iPad, ПК тощо. Це може допомогти вам визначити, хто використовує більшу частину вашої смуги пропускання, і таким чином допоможе вам внести необхідні корективи у вашу мережу.

Додаток оснащений функцією Super Boost, яка зупиняє автоматичний перезапуск програм у фоновому режимі. Ці програми також мають тенденцію потрапляти у ваші дані у фоновому режимі, що робить це досить корисною функцією в цілому.

Хоча більшість функцій програми безкоштовні у використанні, WiFi Doctor постачається з рекламою та покупками в додатку, причому останні дозволяють придбати додаткові функції, одночасно видаляючи рекламу. Однак ми рекомендуємо випробувати безкоштовну версію, перш ніж приймати рішення. Ця програма буде працювати зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

3. Підсилювач підсилювача стабілізатора

Незважаючи на те, що цей додаток може дати вам не найкращий користувальницький інтерфейс, він відмінно справляється зі своєю роботою. Якщо у вас на смартфоні Android є нестабільний Wi-Fi, ця програма може негайно полегшити ці проблеми. Більше того, цей додаток також може допомогти вам зберегти стабільний стільниковий зв’язок для передачі даних, коли ви перебуваєте на вулиці. Розробник зазначає, що він може працювати в таких мережах, як 2G GPRS, EDGE, HSPA 3G, а також 4G LTE, поки не згадується про 5G.

Використовуючи такі функції, як примусове підключення, програма гарантує, що Інтернет ніколи не вимикається на вашому телефоні, незалежно від мережі, в якій ви перебуваєте. Основна увага в цій програмі приділяється стільниковим мережам передачі даних, а не Wi-Fi, хоча варто зазначити, що програма також може значно збільшити діапазон Wi-Fi.

Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що його можна завантажити абсолютно безкоштовно, хоча перед вами будуть оголошення. Це можна змінити, зробивши одноразову покупку в додатку всередині програми. Розробник зазначає, що цей додаток буде працювати на пристроях з ОС Android 4.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

4. Підсилювач сигналу мережі WIFI

Ця програма дозволяє практично будь-кому користуватися додатком Wifi-підсилювача. Інструкції легко доступні, і, щоб полегшити ситуацію, на головному екрані Wi-Fi та стільниковій мережі є дві великі кнопки відповідно. Вибравши мережу, яку потрібно підсилити, можливо, доведеться почекати кілька секунд, перш ніж побачити результати.

Додаток був розроблений таким чином, щоб його було просто використовувати, як заявляють розробники. Отже, все, що вам потрібно зробити, це встановити програму, і ви готові посилити свої сигнали Wi-Fi. Слід зазначити, що ваші сигнали можуть зникнути, коли додаток перебуває в процесі посилення мережі.

Найкраще в тому, що цей додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно, хоча на борту є кілька оголошень. Розробники не пропонують покупку в додатку, тому немає можливості змусити рекламу зникнути. WIFI Network Signal Booster сумісний з телефонами та планшетами під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

5. WIFI Speed ​​Booster

Можливо, одна з найкраще розроблених програм, WIFI Speed ​​Booster приносить багато чого до таблиці порівняно зі стандартними додатками. Цей інструмент розроблений спеціально для мереж Wi-Fi, тому вам не потрібно буде плутати між покращенням стільникової мережі передачі даних та домашнього Wi-Fi.

Окрім простого пошуку найкращих мереж, програма також може закрити фонові програми, які споживають занадто багато даних. Хоча це не призводить до великої втрати даних, фонові програми, як правило, уповільнюють швидкість Інтернету, тому закриття цих програм має вирішальне значення для покращення швидкості Wi-Fi.

Якщо ви не впевнені в швидкості, яку отримуєте на своєму смартфоні, WIFI Speed ​​Booster також має пристойну функцію тестування швидкості, щоб отримати точні результати швидкості, включаючи швидкість завантаження / завантаження, а також затримку та інші відповідні деталі про вашу мережу.

Як і інші додаткові додатки, ця програма покаже вам кількість пристроїв, підключених до вашої мережі. WIFI Speed ​​Booster - це безкоштовний додаток у Play Store, який підтримується рекламою. У програмі немає покупок. Цей додатковий пристрій буде працювати з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

6. Підсилювач сигналу мережі

Ця програма працює досить подібно до більшості додатків для підсилення wifi, про які ми вже говорили, але з деякими відмінностями. На відміну від деяких інших програм, немає складного процесу збільшення діапазону Wi-Fi або стільникової мережі. Коли ви відкриваєте програму, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку перед собою, і це майже все.

Розробник зазначає, що процес покращення сигналів досить простий і що він підключає мережу кожного разу, коли ви отримуєте слабкий Wi-Fi або стільниковий сигнал. Існують дві великі кнопки, які допомагають визначити, яку мережу збільшити, що робить весь процес простішим.

Якщо ви думаєте, що ця програма виглядає моторошно схожою на іншу програму у цьому списку, це тому, що вона справді така. Але оскільки ідея полягає в тому, щоб отримати правильну функціональність незалежно від того, як виглядає програма, ми розглянемо цей аспект.

Network Signal Booster - це безкоштовний додаток у Play Store, який включає рекламу / покупки в додатку. Ця програма сумісна з телефонами з ОС Android 4.4 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для підсилення wifi

7. Ідеальний підсилювач сигналу мережі

Ця програма призначена для користувачів, яким подобається знати всі деталі свого з’єднання Wi-Fi. Додаток робить це, надаючи користувачам можливість дізнатися про кількість пристроїв, підключених у певний момент, а також аналізуючи, чому ваша швидкість повільна.

Користувачі можуть глибоко заглибитися у свої налаштування маршрутизатора, використовуючи лише цю програму, що робить її багатофункціональною. Окрім того, що програма допоможе вам підвищити якість сигналів Wi-Fi, програма також оптимізує 3G та 4G LTE-з’єднання, де це застосовно.

Ви також можете налаштувати канали Wi-Fi, щоб отримати кращий контроль над швидкістю, яку ви відчуваєте. Це може бути особливо корисно, якщо ви переповнені мережею.

Нарешті, програма також дозволяє перевірити швидкість Інтернету, щоб з’ясувати, чи пропонує ваш провайдер те, за що ви платите. Поєднання всіх цих функцій робить це досить пристойним додатком-підсилювачем Wi-Fi.

Додаток можна безкоштовно завантажити в Google Play Store і постачається з рекламою. На борту немає покупок у програмі. У списку зазначається, що програма працюватиме з пристроями, що мають Android 4.1 та новіші версії.

Завантажити тут: Google Play

8. Підсилювач маршрутизатора WIFI (Pro)

Назва не залишає двозначності щодо того, що пропонує цей додаток. Той факт, що це програма Pro, також означає, що ви отримуєте набагато більше за допомогою цієї програми порівняно з більшістю пропозицій, які ви знайдете в Play Store. Розробник пропонує широкий контроль за вашим з’єднанням Wi-Fi, дозволяючи аналізувати доступні канали та вибирати найкращий, а також налаштовуючи мережу відповідно до ваших уподобань.

Ви також можете визначити пріоритет мережі для вашого пристрою, використовуючи лише цю програму, надаючи їй величезну перевагу над конкурентами. Розробник стверджує, що це єдиний додаток у Play Store, який може автоматично посилювати ваші сигнали Wi-Fi за допомогою комбінації алгоритмів.

Основний спосіб, яким додаток виконує свою мету, - це усунення перешкод у вашій мережі, щоб переконатися, що ви отримуєте чітке та безладне з’єднання в будь-який момент. На щастя, вам не потрібно щодня підсилювати Wi-Fi, щоб знайти найкращу швидкість. Однак рекомендується робити це кожні кілька днів, щоб не відставати від мінливого бездротового середовища.

Важливо також зазначити, що програма використовує функції AI для детального аналізу стану та стану вашої мережі. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в магазині Play і містить рекламу. Однак покупок у програмі немає. Ця програма працюватиме на телефонах і планшетах з ОС Android 4.0 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

9. Мережа мереж

Це комплексний додаток для вирішення всіх проблем, пов’язаних з мережею. Net Master постачається зі складним набором функцій, що пропонує щось для кожного. Окрім виявлення шкідливого програмного забезпечення чи хакерів у вашій мережі, Net Master може також надавати точні результати щодо швидкості Інтернету, яку ви отримуєте.

Однак, що робить цю привабливу програму тим, що вона постачається із власним VPN, що дозволяє безпечно та анонімно переглядати Інтернет. Це економить ваші проблеми з оплатою окремого з’єднання VPN.

На додаток до відображення всіх доступних мереж Wifi навколо вас, Net Master може також показати швидкість, яку вони пропонують, роблячи це досить привабливим додатком, і, безумовно, одним з найкращих додатків для підсилення Wi-Fi, з яким ви зіткнетеся.

Більше того, додаток має сповіщення з плаваючою бульбашкою, яке надає швидкий доступ до таких функцій, як тести швидкості, підсилювач Wi-Fi тощо. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і містить рекламу, але не купує в додатку. Для роботи цієї програми потрібен Android 5.0 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

10. Супер підсилювач wifi

У більшості додатків, про які ми вже говорили, показано номер або список деталей, що відображають швидкість Wi-Fi або якість мережі. Super wifi booster робить крок далі, пропонуючи детальний аналіз на основі графіків, який допомагає краще зрозуміти стан вашої мережі Wi-Fi.

Ви також можете змінити або змінити параметри маршрутизатора, використовуючи лише цю програму, тому для цього вам не потрібен окремий пристрій або комп’ютер. Ця програма може стати в нагоді, якщо ви забудете свій пароль Wi-Fi, чого багато додатків зробити не можуть.

Звичайно, ви також можете перевірити швидкість Інтернету (ping), одночасно отримуючи детальну інформацію про всі доступні мережі поблизу. Однією з основних особливостей цього додатка є посилення сигналів Wi-Fi, і це робить добру роботу.

Супер підсилювач Wi-Fi можна завантажити безкоштовно та підтримується рекламою. Однак на борту немає покупок через додаток. Ця програма сумісна з телефонами з ОС Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.