Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який постійно перезавантажується після оновлення [Посібник з усунення несправностей]

Випадкові # перезавантаження та часті перезапуски можуть бути спричинені несправним обладнанням, таким як #battery, або через пошкоджені кеші та / або дані. Інша можливість полягає в тому, що програма-дві продовжує збій і створює конфлікти в мікропрограмі, що призведе до заморожування, а потім перезапуску.

Телефон Samsung Galaxy продовжує перезавантажуватися?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Оскільки ми почали підтримувати #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge), ми вже бачили багато подібних проблем і частіше вони виникають після оновлення мікропрограми, незалежно від того, чи це основне оновлення, чи просто виправлення безпеки. Я хочу сказати, що є більше шансів, що ця проблема пов’язана з прошивкою, особливо якщо вона почалася несподівано без видимих ​​причин.

galaxy-s7-edge-restarting

Прочитайте далі, щоб зрозуміти більше про проблему та дізнатися, як її вирішити. Я буду надавати покрокові вказівки щодо усунення несправностей пристрою, коли це трапиться. Хоча ми завжди прагнемо виправити проблеми, які надсилають наші читачі, ми не вдаємось до дуже технічних процедур або тих, які вимагають попередніх знань при прошивці прошивки або відкритті телефону, оскільки більшість наших читачів не такі технічні, як інші. Таким чином, наші процедури безпечно виконувати, однак, все одно може трапитися, навіть якщо ви обережні, тому, будь ласка, продовжуйте на свій страх і ризик.

Для тих, хто має інші проблеми, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей S7 Edge, де ми розміщуємо всі посилання на статті, які ми публікуємо щотижня. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та / або посібниками з усунення несправностей. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Усунення несправностей Galaxy S7 Edge, що постійно перезавантажується

У цьому посібнику з усунення несправностей ми спробуємо виключити одну за одною можливість виявити причину та знайти рішення проблеми.

Крок 1: Що станеться, якщо телефон виявить стабільне джерело живлення?

Несправний акумулятор може спричинити цю проблему, оскільки джерело живлення є нестабільним, що призводить до випадкових перезавантажень. Отже, спершу спробуйте підключити зарядний пристрій до розетки, а потім підключіть кабель до телефону. Ми отримали проблему з пристроєм, який продовжує перезавантажуватися, тому я припускаю, що пристрій може заряджатись без будь-яких проблем, інакше вам потрібно прочитати цю публікацію: Як усунути неполадки Samsung Galaxy S7 Edge, які не заряджаються та інші проблеми, пов’язані з живленням.

Ви також можете прочитати це: Як виправити проблеми із заряджанням Samsung Galaxy S7 Edge [Посібник з усунення несправностей]

З іншого боку, якщо телефон заряджається нормально, тоді спостерігайте за пристроєм, щоб дізнатись, чи перезавантажується він самостійно під час заряджання, тому що, якщо ні, ми можемо розглянути можливу проблему з акумулятором. Але навіть якщо це так, ми пропонуємо продовжити вирішення проблем.

Але що, якщо телефон все одно перезавантажується під час зарядки?

У цьому випадку ми все ще намагаємось виявити проблему, оскільки це все ще може бути проблема апаратного забезпечення чи мікропрограми. Наступний крок може допомогти.

Крок 2: Перезапустіть телефон у діагностичному стані та спостерігайте далі

Наступне, що нам потрібно виключити, - це можливість того, що один або два завантажені додатки аварійно завершують роботу, що також може призвести до аварійного завершення роботи прошивки та спричинення випадкових перезавантажень залежно від тяжкості справи. Деякі збої додатків можуть просто заморозити телефон на кілька секунд, але насправді є такі, які доставляють стільки проблем. Потрібно визначити, чи викликає його сторонній додаток, або попередньо встановлений, завантаживши пристрій у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Після успішного завантаження в безпечному режимі уважно спостерігайте, чи телефон все ще перезавантажується чи ні.

Якщо телефон все-таки перезавантажується, то сторонні програми не мають до цього жодного відношення. Це свідчить про те, що ми маємо справу з проблемою прошивки. В іншому випадку вам просто потрібно знайти ці програми та видалити їх.

Крок 3: Спробуйте видалити системний кеш або стерти розділ кешу

Цей метод є загальною процедурою усунення несправностей мікропрограми. На даний момент ми знаємо, що сторонні програми не мають нічого спільного з проблемою перезавантаження. Оскільки попередньо встановлені програми вбудовані в прошивку, краще, щоб ми усували неполадки безпосередньо, що стосуються окремих програм. Окрім того, ми не знаємо, який додаток є винуватцем, тому їх пошук займе багато часу.

Видалення розділу кеш-пам’яті призведе до видалення системного кешу, який з певних причин може бути пошкоджений. Після цього телефон створить нові кеші, які будуть ідеально працювати з прошивкою. Отже, спробуйте виконати ці кроки і перевірити, чи допомагає метод:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після того, як пристрій готовий, продовжуйте спостереження, і якщо він все одно перезавантажиться після всіх виконаних процедур, наступний крок повинен бути останнім.

Крок 4: Поверніть телефон до стандартних налаштувань за допомогою Master Reset

Що стосується усунення несправностей, це ваш останній засіб. Воно останнє, оскільки вимагає резервного копіювання важливих файлів та даних, особливо тих, які зберігаються у внутрішній пам’яті телефону. Процес резервного копіювання, як правило, клопіт, але вам потрібно це зробити. Закінчивши, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо після цього проблема не зникає, настав час надіслати її на перевірку чи ремонт, оскільки це може бути проблема з обладнанням. Ви зробили все, що вам потрібно, щоб виключити можливість того, що проблема виникла через проблему з мікропрограмою.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.