7 найкращих програм для ідентифікації рослин та квітів для Android | Хлопець-дроїд

Якщо ви займаєтеся сільським господарством, вам доведеться знати про кілька рослин і квітів, які зазвичай зустрічаються навколо нас, і найкращий додаток для ідентифікації рослин стане в нагоді. Це важливо, оскільки кожна рослина вимагає різного рівня догляду та агротехніки. З огляду на багатогранність природи, яка нас оточує, дуже ймовірно, що ви зустрінете якусь нову для вас квітку чи рослину. Але чи знаєте ви, що можете ідентифікувати майже будь-яку рослину чи квітку, яку ви бачите навколо, лише за допомогою камери смартфона?

Що ж, у магазині Google Play існує велика кількість програм, які дозволяють виявити флору навколо вас за лічені секунди. З огляду на кількість додатків, вибрати найкращий додаток, зрозуміло, може бути трохи важко.

Маючи це на увазі, ми полегшимо вам роботу, розповівши про п’ять найкращих програм для ідентифікації рослин та квітів, доступних для Android.

Кращі програми для ідентифікації рослин та квітів для Android

найкращий додаток для ідентифікації рослин

1) Агробаза

Одне з найбільш улюблених агропрограм, Agrobase поставляється з різноманітними показниками, призначеними для ідентифікації рослин та інших культур навколо вас. На додаток до цього, Agrobase також дозволяє ідентифікувати комах, шкідників і навіть шукати добрива або інсектициди, доступні у вашій конкретній країні. Каталог часто оновлюється, щоб не відставати від змін ринкових умов.

З огляду на широкий спектр доступних тут даних, це ідеально підходить для фермерів, які хочуть визначити, що пішло не так з їх врожаями. Наклавши просте зображення вашого врожаю, програма може негайно визначити винуватця та рекомендувати наступний курс дій.

Якщо ви виявите, що деякі з описів або згадані результати є неправильними або неточними, у додатку є кнопка звіту, щоб повідомити розробників. Оскільки більшість з них орієнтована на користувача, така функція дозволяє розробникам залишатися в курсі змін, що змінюються в сільському господарстві. Agrobase - це безкоштовне завантаження з Google Play Store, але воно постачається з рекламою та покупками в додатках. Він буде працювати з пристроями під управлінням Android 4.2 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

2) PlantNet

Далі ми маємо програму PlantNet, яка дозволяє використовувати ваш смартфон для фотографування рослин і чагарників. За допомогою PlantNet ви повинні мати змогу сфотографувати фотографію рослини, яку ви хочете ідентифікувати, надіслати її та отримати миттєво біографію рослини. PlantNet не ідеальний, тому іноді ви повернете рослину, яка не має жодного сенсу, але здебільшого вона працює дуже добре.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

3) PlantSnap

Якщо ви хочете миттєво ідентифікувати рослини, не дивіться далі, ніж PlantSnap. За допомогою цього додатка за допомогою потужності камери ви можете використовувати PlantSnap для миттєвої ідентифікації рослин усіх видів у будь-якій точці світу! Квіти, дерева, сукуленти, гриби тощо можна швидко отримати лише за допомогою камери. Ви можете швидко визначити рослини!

Здебільшого, PlantSnap можна використовувати безкоштовно - єдине, що вам знадобиться - це реєстрація електронною поштою. Окрім цього, вам слід вибрати найкращий додаток для ідентифікації рослин.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

4) FlowerChecker +

Це більш професійний додаток, оскільки він дозволяє отримувати поглиблену інформацію від широкої мережі експертів, що мають багаторічний досвід роботи в цій галузі. Цей додаток дещо відрізняється від інших агропрограм, про які ми поговоримо, оскільки він використовує платну модель для функціонування.

Це означає, що вам доведеться викладати свої гроші за кожне посвідчення особи, що може бути досить напруженим, якщо ви плануєте використовувати це щодня. Однак користувачі можуть втішатися тим, що отримують інформацію безпосередньо з людських джерел, а не з комп’ютера чи штучного інтелекту.

FlowerChecker + має можливість виявляти стандартні рослини і навіть мохи, лишайники та гриби, таким чином охоплюючи майже всі рослини, які ви можете побачити навколо себе. Розробники кажуть, що ідентифікація може зайняти десь від кількох хвилин до кількох годин, що, мабуть, є ще одним негативним фактором.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

5) Плантікс

Це додаток на вибір редактора в Google Play Store, і з поважною причиною. Це може швидко діагностувати проблему з вашою рослиною або врожаєм і швидко запропонувати рішення незалежно від рослини, яку ви вирощуєте. Так що, фермер ви чи садівник, у додатку ви будете охоплені. Plantix також має величезну мережу користувачів, які можуть обмінюватися досвідом між собою та отримувати безцінні поради щодо догляду за своїми рослинами та врожаями.

Тут використовується проста технологія. Вам потрібно сфотографувати свою культуру або рослину, програма запускає її через свою базу даних і виявляє шаблон для діагностики проблеми. Оскільки кожен шаблон попередньо записується, виявити його стає неймовірно просто.

Однак для використання цієї функції вам знадобиться діюче підключення до Інтернету. Plantix пропонує спеціальні поради та допомогу для 15 найбільш вживаних сільськогосподарських культур у всьому світі, завдяки чому ви швидко вирішите свої сільські проблеми. Більше того, Plantix не стягує з вас жодну зі своїх послуг. Це безкоштовне завантаження в магазині Play і позбавлене реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

6) Зображення Це

Це, мабуть, найкращий додаток з усіх них, оскільки він має захоплюючий інтерфейс та можливість виявляти широкий спектр квітів та рослин. Насправді це досить просто у використанні. Так само, як і інші програми, про які ми вже говорили тут, вам просто потрібно сфотографуватися і дозволити програмі зробити все своє. Це майже все. Після того, як фотографується, додаток запускає його через свою систему, що працює на основі ШІ, яка має велике сховище інформації практично про кожну рослину, відому людству.

Рослини та квіти тут розпізнаються за секунду, ось так швидко працює цей додаток. Тут також є соціальний аспект, який дозволяє ділитися зображеннями рослин з іншими членами спільноти PictureThis. Ви отримаєте власну особисту колекцію, коли виявите купу рослин і дерев. PictureThis - це безкоштовний додаток у Google Play Store, який постачається з покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для ідентифікації рослин

7) Книги Google Play

Це трохи нетрадиційний вибір у цьому списку, але все ж вартий уваги, враховуючи обсяг даних, який ви можете зібрати майже на будь-якій рослині там. Якщо ви старомодний любитель садівництва або фермер, то хотіли б ознайомитися з тонкощами кожної рослини та її особливостями. Це не популярний вибір, але для деяких користувачів все одно буде слугувати певній меті. Крім того, Play Books доступний за замовчуванням на всіх смартфонах Android на планшетах, тому вам не доведеться завантажувати окремий додаток для цього.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку для ідентифікації рослин

Як бачите, є маса чудових програм для ідентифікації рослин і квітів, якими ви можете скористатися. Незалежно від того, чи хочете ви ідентифікувати квітку, дерево, рослину або шматочок чагарнику, будь-яка з цих програм може вам допомогти. Деякі з цих додатків навіть здатні ідентифікувати комах і тварин.

Чи є у вас найкращий додаток для ідентифікації рослин, який ви використовуєте для ідентифікації дикої природи? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.