Рішення програмного забезпечення Samsung Galaxy S4 не оновлюються

Ласкаво просимо до наших перших цілеспрямованих статей з усунення несправностей, присвячених проблемам оновлення програмного забезпечення на Samsung Galaxy S4. Як ми вже знаємо, Samsung вже випустила офіційне оновлення Lollipop для цього пристрою. Однак є деякі власники цього телефону, які не отримують сповіщення про оновлення, тому їх телефон все ще застряг у KitKat. Хоча ця версія Android непогана, все ж найкраще оновити її до останньої версії.

Samsung Galaxy S4

У цій останній частині серії ми розглянемо чотири проблеми, надіслані нам читачами, щодо програмного забезпечення їх телефонів, яке не модернізується.

Якщо у вас є Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android, то надішліть нам електронне повідомлення на [email protected]. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Однак ми просимо, щоб, коли ви надсилаєте нам електронний лист, намагалися бути якомога докладнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.

Окрім надсилання електронного листа, ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S4 Не оновлюється до льодяника

Проблема :Привіт, знайшов ваш електронний лист в Інтернеті і подумав, що його варто пострілити. Я розмістив наступний текст на сторінці підредагування GS4, і, можливо, ви можете отримати з нього деяку інформацію та допомогти мені вирішити проблему. У мене є S4 вже два роки, і хоча я вже деякий час хочу захопити завантаження Lollipop, але мені не вдалося через цю неприємну проблему. З будь-якої причини через додаток AT&T Software Update я можу завантажити, але як тільки він перезавантажиться, щоб розпочати встановлення, він досягне приблизно 27%, а потім не вдасться. Я прочитав у багатьох місцях, де вам потрібно> 3,00 ГБ, щоб закінчити встановлення, і після багатого видалення я звільнив 3,63 ГБ місця. Все ще немає кісток. Цікаво, що ще робити. Я думаю про найближчу модернізацію, але зараз я безробітний, тому не можу фактично придбати новий телефон,тож я сподіваюся, що зможу пережити Льодяник трохи до того, як настане цей час. Будь-яка допомога, яку ви могли б запропонувати, була б дуже вдячна, і, звичайно, я тут, щоб надати більше інформації, якщо це буде потрібно. Я справді сподіваюся уникнути необхідності скидати заводські налаштування, оскільки мій оригінальний USB-кабель для передачі даних перестав працювати довгі роки тому. Всі інші мої кабелі, на жаль, лише заряджаються. Дякую! Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете зібрати!

Вирішення . Якщо відновити заводські налаштування неможливо, ви все одно можете отримати трохи місця для зберігання, видаливши розділ кешу телефону. Це очищає тимчасові дані у вашому телефоні, які можуть зайняти значну кількість місця.

  • Вимкніть пристрій.
  • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
  • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
  • Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
  • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
  • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
  • Після завершення стирання кеш-пам'яті натисніть клавішу живлення, щоб вибрати систему перезавантаження зараз.
  • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати. Телефон автоматично перезавантажиться після стирання кешу.

Помилка оновлення мікропрограми S4

Проблема :Привіт, друг передав мені свій телефон із повідомленням про оновлення мікропрограми, що з’являється на екрані щоразу, коли я намагаюся підключити телефон до зарядного пристрою або намагаюся його ввімкнути. Перш за все, я спробував виправити таку проблему за допомогою Kies, використовуючи “Оновлення та ініціалізацію мікропрограми”, але Kies не може ідентифікувати мій серійний номер мобільного, зауважте, що я пишу літери у режимі великих літер. Після невдалої роботи з Kies багато разів я намагався використовувати одін, і тепер телефон продовжує перезавантажуватися, коли я підключаю його до заряду або намагаюся включити його,також зауважте, що я не можу відкрити екран відновлення телефону за допомогою клавіші збільшення гучності, і я не бачу логотип Samsung. Єдине, що я можу відкрити на мобільному телефоні, це режим одіна “клавіша зменшення гучності”. Я спробував вам сторінку з усунення несправностей, але я не знайшов жодного рішення, яке допомогло б 🙂 Будь ласка, спробуйте допомогти мені якомога швидше, поки я не маю гарантії.

Вирішення : Ваш телефон все ще доступний через Odin? якщо це так, вам слід подумати про перепрошивку пристрою. Для цього вам знадобиться копія мікропрограми телефону. Що стосується інструкцій щодо того, як виконувати цю процедуру, просто проконсультуйтесь на популярних форумах Android в Інтернеті.

Ще однією проблемою, яку слід розглянути, щоб вирішити проблему, є кнопка збільшення гучності вашого телефону. Це може застрягти або несправно і може спричинити цю проблему. Оскільки це проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, вам потрібно буде доставити телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

S4 Не вдається оновити програмне забезпечення

Проблема . Я отримав ваш електронний лист під час відчайдушних досліджень у Google, щоб отримати рішення моєї проблеми. У мене є модель Samsung GT - 19505 International. Я раніше вкорінював пристрій за допомогою програми, яку знайшов у магазині. Вчора я намагався оновити свій телефон, але не зміг із гарантійних причин, що мені сказали. Потім я пройшов форум, де був посібник з відшкодування гарантії. Я завантажив їхні файли і спробував процес через Один. Тепер мій телефон не може завантажитися. З цим повідомленням вгорі ліворуч з’являється повідомлення: «Ядро не застосовується Seandroid». Будь ласка, допоможи мені.

Рішення : спробуйте повторити процес знову. якщо повідомлення про помилку залишається незмінним, можливо, ви використовуєте іншу прошивку, несумісну з вашою моделлю телефону. Отримайте іншу прошивку, яка призначена для вашого телефону (спробуйте веб-сайт sammobile), а потім перепрошийте її ще раз.

S4 невключення Після неповного програмного забезпечення Обновить е

Проблема : Привіт, сьогодні вранці моя галактика s4 mini відключилася наполовину через оновлення системи. Тепер телефон не вмикається знову. Я спробував виконати генеральний скидання, утримуючи гучність, кнопку головного екрана та кнопку увімкнення, але телефон просто вібрує, а потім нічого не робить. Чи маєте ви уявлення про те, як це виправити? Я спробував зарядити акумулятор, спробував новий акумулятор, але нічого не працює. Дякую

Вирішення : Можливо, пошкоджено програмне забезпечення системи, коли телефон вимикався в процесі оновлення. Спробуйте вийняти акумулятор телефону, потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Вставте акумулятор і ввімкніть телефон.

Якщо проблема залишається незмінною, то зараз найкращим варіантом є перепрошивка телефону за допомогою Odin. Вам знадобиться копія мікропрограми телефону, а також Одіна, встановленого на вашому комп’ютері. Інструкції щодо цього можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не будемо стягувати з вас жодної копійки за ваші електронні листи. Надішліть нам електронного листа на [email protected]. Ми читаємо кожен електронний лист, але не можемо гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.