Як виправити комутатор Nintendo не вмикається / не виникає проблема з живленням

Якщо ви виявите, що ваш комутатор Nintendo раптово не вмикається, немає необхідності відразу панікувати, оскільки в батареї може просто закінчитися сік. Це звичний сценарій для багатьох геймерів, які часто використовують свої консолі довше. У цьому випадку потрібно просто розмістити консоль у зарядній док-станції або підключити зарядний кабель і почекати принаймні 3 години. Вам доведеться переконатися, що консоль повністю заряджена, перш ніж намагатись її знову ввімкнути, нормально натиснувши кнопку живлення. Після зазначеного часу ваша консоль знову повинна працювати нормально.

Якщо нічого не зміниться, і ви все ще не реагуєте на консоль Nintendo Switch, наступне хороше, що ви можете зробити, це спробувати перевірити, чи є проблема із зарядним пристроєм. Якщо ви використовуєте зарядний кабель, переконайтеся, що на ньому немає видимих ​​ознак пошкодження. Крім того, спробуйте дотримуватися оригінального зарядного пристрою від Nintendo. Якщо ви використовуєте сторонню док-станцію для зарядки, спробуйте перевірити, чи не працює вона, використовуючи її для зарядки іншої консолі. Якщо у вас немає іншої консолі для використання, перейдіть на зарядний кабель.

Деякі консолі Nintendo Switch можуть не вмикатись нормально через збої програми чи програмного забезпечення. Спробуйте зробити м’який скидання, щоб перевірити, чи це вирішить проблему. В іншому випадку подумайте про те, як стерти пристрій із заводськими налаштуваннями.

Усунення несправностей комутатора Nintendo, який не вмикається

Потрібний час: 10 хвилин

Існує чотири кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити, щоб виправити консоль, яка не має живлення. 

 1. Зарядіть свій комутатор Nintendo.

  Для цього скористайтеся офіційним зарядним пристроєм Nintendo, що постачається з консоллю. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій третьої сторони, переконайтеся, що він сумісний та працює. Іноді для консолі потрібно всього 30 хвилин, але якщо вона все одно не ввімкнеться знову, продовжуйте з повною сеансом заряджання щонайменше 3 години.

 2. Перевірте аксесуари для зарядки.

  Переконайтеся, що ви перевірили можливість того, що ваш комутатор Nintendo може мати проблему з зарядкою. Якщо він не заряджається нормально, це може бути причиною того, що в цей час він також не вмикається. Вам також потрібно перевірити зарядний порт, щоб побачити, чи немає бруду, ворсу, сміття або сторонніх предметів, які можуть заблокувати зарядний кабель під час заряджання.

 3. Виконайте м’який скидання.

  Можливо, на вашій консолі сталася помилка, яку неможливо вирішити самостійно. Зазвичай це призводить до того, що система не реагує. Виконайте примусовий скидання, поки консоль підключена до зарядного пристрою, щоб виправити це. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 12 секунд, 15 або 20 секунд, щоб скинути налаштування пристрою. Натиснувши кнопку живлення протягом 15 секунд, відпустіть її і почекайте кілька хвилин, перш ніж нарешті знову нормально ввімкнути пристрій.

 4. Спробуйте скинути апаратне забезпечення (відновити заводські налаштування).

  Якщо інші наведені вище рішення взагалі не вирішили проблему, і ваш комутатор Nintendo все ще не вмикається, можливо, проблема полягає в більш глибокій проблемі з програмним забезпеченням. Спробуйте виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою апаратних кнопок, як описано в цій статті про апаратне скидання. Це може виправити перемикач Nintendo, який не вмикає проблему відразу.

Якщо проблема не зникає до цього моменту, можливо, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Nintendo для отримання подальшої допомоги. Просто надайте процедури, які ви вже виконували, щоб звузити ситуацію. 

Якщо ви хочете в майбутньому продовжити роботу акумулятора на комутаторі Nintendo, вимкніть його (натискайте клавішу живлення принаймні 30 секунд або поки ваш Nintendo не перейде в порожній екран), якщо він не використовується, або переведіть його в режим сну. Це очистить використання файлів cookie та кешу, які могли бути накопичені під час використання пристрою. Якщо у вас є час, підключіть його до адаптера змінного струму, коли рівень заряду батареї нижче 50%. Ви можете прочитати умови використання в посібнику користувача, щоб отримати докладнішу інформацію про те, як правильно використовувати свій комутатор. 

Пропоновані показники:

 • Як виправити заморожений або невідповідний комутатор Nintendo
 • Як виконати жорсткий скидання на комутаторі Nintendo (заводський скидання)
 • Прості способи виправити перемикач Nintendo, який не заряджається
 • Як виправити консоль PS4 (PlayStation 4) не вмикається

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.