Як виправити LG G6, який не заряджається (просте виправлення)

Річ у питаннях зарядки полягає в тому, що вони можуть бути дуже незначною проблемою або дуже складною апаратною проблемою. Раніше я особисто кілька разів стикався з обома ситуаціями, і вони насправді однакові на всіх пристроях. Я вирішую цю проблему в цьому дописі, тому що деякі з наших читачів, які володіють LG G6, зв’язалися з нами, сказавши, що їх пристрої з якихось причин більше не заряджаються. Ми змушені вирішити проблему на благо наших читачів.

Отже, у цій статті я розповім вам про вирішення проблем із телефоном, який не заряджається. Ми спробуємо вивчити кожну можливість і виключити їх по черзі, поки не зможемо визначити, в чому проблема і що потрібно зробити, щоб її вирішити. Якщо ви є одним із власників цього телефону і в даний час маєте подібні проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки LG G6, які не заряджаються

Як я вже говорив раніше, ця проблема може бути незначною або серйозною, і якщо це проблема з апаратним забезпеченням, ви нічого з цим не можете зробити, окрім як принести телефон до магазину або назад до магазину, де ви його придбали. Оскільки ми ще не знаємо причини, чому це сталося, нам потрібно виключити можливість того, що це може бути просто проблема, спричинена деякими програмами або проблемами з прошивкою. Спробуйте ці речі ...

Спробуйте перезавантажити телефон - тобто, якщо ви цього ще не зробили, і хоча ви можете подумати, що це марна процедура, ну, збої в прошивці трапляються постійно, а не зарядка - лише один із результатів. Перезавантаження зможе виправити збій, і саме тому вам потрібно це зробити. Якщо звичайна перезавантаження не може вирішити проблему, спробуйте виконати примусовий перезапуск, одночасно натиснувши та утримуючи клавіші зменшення гучності та живлення протягом 12 секунд або більше. Це буде імітувати відключення акумулятора та виправляти як прошивки, так і апаратні збої.

Спробуйте зарядити телефон у безпечному режимі - я зіткнувся з кількома ситуаціями, коли програма призводила до того, що телефон не заряджався при підключенні до дротового зарядного пристрою. Є ймовірність того, що ви могли встановити подібні програми, які заважають заряджати телефон. Отже, спробуйте запустити телефон у безпечному режимі, щоб тимчасово вимкнути всі сторонні програми, і якщо це так, ваш пристрій повинен належним чином заряджатись, перебуваючи в безпечному режимі. Якщо це відбувається насправді, наступним кроком, який вам потрібно зробити, є знайти програму, яка спричиняє проблему, та видалити її. Однак, якщо телефон не заряджається навіть у безпечному режимі, спробуйте наступну процедуру.

Вимкніть телефон і зарядіть його - тут ми намагаємось знати, чи ця проблема пов’язана з прошивкою та чи виникає вона лише при включенні телефону . Незважаючи на те, що система відіграє важливу роль у процесі зарядки, телефон надійно підключений для зарядки акумулятора, навіть якщо він вимкнений. Отже, якщо ваш пристрій насправді заряджається при відключеному живленні, дайте йому час поповнити акумулятор, а потім увімкніть його, поки він все ще підключений до зарядного пристрою, щоб дізнатися, чи працює. Якщо ні, тоді вам доведеться зробити наступну процедуру.

Виконайте генеральний скидання - якщо ваш телефон заряджається в якийсь момент під час усунення несправностей, це означає, що проблема в апаратному забезпеченні, і її можна виправити за допомогою скидання. Але перед цим переконайтеся, що ви зробили резервну копію своїх файлів і даних, оскільки вони будуть видалені. Ви можете втратити деякі файли, і вам доведеться знову налаштувати телефон після перезавантаження, але я думаю, що це варто всіх ваших зусиль, оскільки ваш телефон, безсумнівно, знову буде працювати ідеально. Однак, якщо ваш пристрій взагалі не заряджався, і якщо проблема не зникає навіть після скидання, вам потрібно буде принести його в магазин, щоб отримати технічну службу, яка перевірить його.

Якщо у вас виникнуть проблеми з процедурами, які я запропонував вище, ось як це зробити ...

Як запустити LG G6 у безпечному режимі

 1. Коли екран ввімкнено, натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 2. У меню параметрів, що з’явиться, натисніть і утримуйте живлення .
 3. Коли з'явиться повідомлення "Перезапустити в безпечному режимі", натисніть OK, щоб перезапустити в безпечному режимі.
 4. Після перезапуску пристрій відображає "Безпечний режим" внизу екрана.

Як видалити програми з телефону

 1. На будь-якому головному екрані торкніться Програми > Налаштування .
 2. Якщо використовується режим вкладки, виберіть вкладку Загальні .
 3. Торкніться Програми .
 4. Торкніться Усі програми.
 5. Торкніться потрібного додатка.
 6. Торкніться Видалити > Добре .

Як скинути налаштування LG G6

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності .
 4. Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення , продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності .
 5. Коли з’явиться скидання заводських налаштувань , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так .
 6. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. Коли з’явиться Видалити всі користувацькі дані та відновити налаштування за замовчуванням, натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так .
 8. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 9. Зачекайте, поки пристрій скинеться.

Я сподіваюся, що це усунення несправностей допомогло вам так чи інакше. Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як завантажити LG G6 у безпечному режимі, стерти розділ кешу, відновити заводські та загальні налаштування [Підручники]
 • Як виправити LG G6, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити LG G6 із проблемою мерехтіння екрана [Посібник з усунення несправностей]
 • Текстові повідомлення LG G6 назавжди надсилають випуски та інші пов'язані з цим проблеми
 • LG G6, на жаль, будинок зупинив проблему та інші пов'язані з цим проблеми
 • Екран LG G6 мерехтить Проблема та інші супутні проблеми
 • LG G6 не вмикається після випуску оновлення програмного забезпечення та інших супутніх проблем