5 найкращих гучномовців для конференц-дзвінків для Skype у 2020 році

Засідання правління та інші офіційні роботи іноді вимагають проведення телефонних конференцій. Хоча існує купа мережевих компаній, які пропонують повне налаштування, вони мають високу ціну. Маючи це на увазі, іноді має сенс отримати окремі гучномовці, призначені спеціально для певного виду конференц-дзвінка. Скажімо, у вас багато розмов у Skype із кількома клієнтами. Ну, ви не можете використовувати просто інший гучномовець, оскільки вам знадобляться спеціально розроблені пристрої, призначені для Skype. Завдяки сучасним технологіям сьогодні на ринку доступно декілька гучномовців, які дозволяють здійснювати групові або конференц-дзвінки по Skype. Деякі з них навіть оснащені відео на борту, повністю використовуючи вбудовану функцію групового відеочату Skype.

ПродуктБрендІм'яЦіна
VTechVTech Communications VCS752 ErisStation SIP конференц-телефон з двома бездротовими мікрофонамиПеревірте ціну на Amazon
LogitechLogitech ConferenceCam Connect - рішення для спільної роботи з відеороликами для малих групПеревірте ціну на Amazon
ДжабраJabra Speak 710 UC Бездротова колонка BluetoothПеревірте ціну на Amazon
ClearOneClearOne Chat 170 Особистий / Груповий гучномовецьПеревірте ціну на Amazon
ПлантронікаПортативна USB-колонка Plantronics Calisto 610-MПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Сьогодні ми поговоримо про декілька таких типів обладнання, щоб допомогти вам налаштуватися на потреби вашої конференції. Теоретично вони працюють майже так само, як звичайні гучномовці, але вони використовують Skype, а не звичайну телефонну мережу. Щось на зразок гучного зв'язку, такі фактори, як якість звуку, дуже важливі. Ми пам’ятаємо це за допомогою цього списку. Докладніше читайте далі.

5 найкращих гучномовців для конференц-дзвінків для Skype

VTech VCS752 ErisStation

Це досить вдосконалений гучномовець для конференц-зв'язку, який можна використовувати зі Skype завдяки вбудованій інтеграції Bluetooth. Вам просто потрібно підключити телефон до гучномовця за допомогою Bluetooth і ініціювати дзвінок Skype, щоб весь аудіо передавався на динамік. Звичайно, ви також можете використовувати цей звичайний спосіб, як і для будь-якого іншого телефону. Поставляється з двома вбудованими мікрофонами, щоб переконатися, що всіх можна почути, а також блокувати надмірний шум на тлі динаміка. Елементи управління легко зрозуміти, і для вашого телефону є спеціальні маркери, які повідомляють вас, коли підключено один або два телефони. Кожен мікрофон забезпечує час автономної роботи 12 годин, що цілком пристойно на день-два.

Мікрофони також можна носити з собою (в межах досяжності), що полегшує спілкування, навіть якщо ви не поруч із гучномовцем. Можливість з'єднання гарнітури Bluetooth дозволяє вести повністю приватну розмову далеко від інших учасників дзвінка. Виробник охопив майже кожну область тут, зробивши це ідеальним продуктом для володіння. Це недешево, але якісна продукція рідко буває дешевою.

Logitech ConferenceCam Connect

Цей динамік футуристичного вигляду пропонує набагато більше, ніж просто звук. Завдяки вбудованій тут камері, користувачі також можуть проводити з нею відеодзвінки Skype. Цей пристрій можна підключити до Windows або Mac для подальшої гнучкості. Logitech стверджує, що ConferenceCam поставляється з якістю звуку та відео корпоративного рівня. З огляду на популярність, якою користується компанія, ми не будемо заперечувати це. Одним із ключових факторів є те, що пристрій легко носити з собою, дозволяючи користувачам вмістити його практично в будь-якому середовищі. Він також постачається з двосторонніми всеспрямованими мікрофонами, що дозволяють проходити чітке звучання.

Камера здатна пропонувати 1080p відео у форматі Full HD, що робить її ідеальною для проведення аудіоконференцій та відеоконференцій. Оскільки Skype є найкращим додатком для таких випадків, Logitech ConferenceCam є ідеальним супутником для вашого будинку або офісу. Пристрій також оснащений системою шумозаглушення, забезпечуючи, щоб ваші контакти чули лише ваш голос, а не шум навколо вас. ConferenceCam можна поєднати з телефонами або великими екранами, щоб відображати презентації для тих, хто бере участь у відеодзвінку. Пристрій можна придбати через Amazon прямо зараз.

Jabra Speak 710

Цей спрощений на вигляд гучномовець походить від Jabra, який робить одне з найкращих аудіообладнань (гарнітури Bluetooth, бездротові колонки тощо). На перший погляд, Jabra Speak 710 здається просто черговим динаміком Bluetooth, але це набагато більше. Пристрій, незважаючи на свої розміри, може легко обробляти конференц-дзвінки для шести людей у ​​кімнаті, припускаючи, що динамік досить гучний, щоб його можна було почути у всій кімнаті. Враховуючи якість динаміків, ви також можете слухати музику на Jabra Speak 710. Оскільки для підключення вона покладається на Bluetooth, ви можете використовувати її практично для будь-яких вимог до звуку.

Вбудований акумулятор буде працювати до 25 годин із повним зарядом, що робить його ідеальним для офісних приміщень. Оскільки його можна підключити до комп’ютера, сумісного з USB, клієнти можуть в кінцевому підсумку також заощадити деякий час автономної роботи. Щоб допомогти у високоякісних дзвінках, Jabra Speak 710 оснащений всеспрямованим мікрофоном із чітким звуком для завантаження. Динамік також сумісний з безліччю особистих голосових помічників, включаючи Microsoft Cortana, Google Assistant, а також Apple Siri. Однак виробник не говорить про підтримку Amazon Alexa. В даний час пристрій продається на Amazon.

ClearOne ЧАТ 170

Це спеціальний гучномовець, призначений явно для конференц-дзвінків. Він оснащений дуплексним звуковим виконанням, що забезпечує оптимальні результати під час звукових дзвінків. Дозвіл бути вислуханим обом сторонам є однією з обов’язкових вимог гучномовців, і ця пропозиція від ClearOne дуже добре виконує цю роботу. Автоматичне регулювання відповідно регулює гучність динаміка та мікрофона, позбавляючи вас від необхідності виконувати цю роботу вручну. Гучномовець також може зменшити акустичне відлуння від ваших дзвінків, забезпечуючи найкращу якість звуку під час дзвінків. Система шумопоглинання на динаміку може автоматично визначати навколишній шум у фоновому режимі та придушувати його. ClearOne Chat 170 - це фантастичний продукт, який зараз доступний на Amazon.

Plantronics Калісто

Plantronics, відома своїми гарнітурами Bluetooth, також має спеціальний динамік, призначений для конференц-дзвінків. Цей зручний пристрій, відомий просто як Calisto, має всі елементи керування, які вам знадобляться з гучного зв'язку. Нехай вас не обманює невеликий розмір, оскільки це грамотна пропозиція. Цей динамік оптимізований для роботи з Microsoft Skype, що робить його ідеальним, якщо більшість ваших розмов відбувається на платформі. Він постачається з елементами управління, такими як вимкнення звуку, прийом / закінчення дзвінка, збільшення / зменшення гучності тощо. Майте на увазі, що це USB-гучномовець, щоб ви не отримали тут підтримку Bluetooth. Динамік можна використовувати лише для проведення конференц-дзвінків на вашому комп’ютері чи ноутбуці. Відсутність підключення Bluetooth - це трохи розчарування, але насправді це не є переломником, враховуючи ціну, за яку він продається.Calisto ідеально підходить для невеликих робочих приміщень і може використовуватися в приміщенні середнього розміру для конференц-дзвінків. В даний час він продається на Amazon.

ПродуктБрендІм'яЦіна
VTechVTech Communications VCS752 ErisStation SIP конференц-телефон з двома бездротовими мікрофонамиПеревірте ціну на Amazon
LogitechLogitech ConferenceCam Connect - рішення для спільної роботи з відеороликами для малих групПеревірте ціну на Amazon
ДжабраJabra Speak 710 UC Бездротова колонка BluetoothПеревірте ціну на Amazon
ClearOneClearOne Chat 170 Особистий / Груповий гучномовецьПеревірте ціну на Amazon
ПлантронікаПортативна USB-колонка Plantronics Calisto 610-MПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.