Як завантажити фотографії на Google Drive на Android

Завантажувати свої фотографії на Google Drive просто, оскільки Google зробив інтерфейс програми настільки вичерпним, що ви ніколи не зможете помилитися з ним. А що значно полегшує роботу більшості користувачів Android, це те, що Drive постачається з попередньо встановленою майже всіма смартфонами або пристроями, на яких працює Android. Отже, перед завантаженням немає необхідності переходити до Play Store і завантажувати програму.

Крім того, коли ви правильно налаштуєте свій телефон за допомогою свого облікового запису Google, ви автоматично ввійдете в додаток, оскільки ці послуги пов’язані з обліковим записом, на відміну від інших програм, у яких вам потрібно зареєструватися та підтвердити свою адресу електронної пошти, перш ніж ви зможете почати користуватися їх послугами. Залежно від того, як ви на це дивитесь, Google Drive - це дійсно хороше хмарне сховище, яке ви можете використовувати в будь-який час і де завгодно.

У цій публікації я розповім вам, як зробити резервну копію своїх фотографій або завантажити їх на Google Drive. Після завантаження ви можете отримати до них доступ з будь-якого пристрою, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис. Без подальших подій, ось як завантажити фотографії на Google Drive зі свого телефону Android…

Як зберегти фотографію на Google Drive за допомогою опції Share

 1. Знайдіть на телефоні документ, який ви хочете завантажити на Google Диск.
 2. Торкніться кнопки спільного доступу. Зазвичай це буде виглядати як трикутник, спрямований вліво, з крапкою в кожній точці.
 3. Торкніться Зберегти на Диску.
 4. Натисніть Дозволити, якщо буде запропоновано дозволити Google Drive доступ до ваших файлів.
 5. Додайте заголовок до документа, якщо хочете, або змініть / створіть назву папки, в якій він знаходився б, і торкніться Зберегти в нижньому правому куті екрана.

Завантаження може тривати лише секунду або дві, залежно від вашого з’єднання та розміру файлу. Після завантаження ви можете відкрити Google Drive прямо з панелі програм, і якщо ви не змінили каталог за замовчуванням, файл можна знайти в головному каталозі під назвою `` Мій диск '', інакше він міститься у створеній вами папці.

Як завантажити фотографію на Google Drive без обміну

 1. Запустіть Google Drive з головного екрана або з панелі програм.
 2. Коли програма відкриється, ви зможете відразу побачити завантажені файли, а також створені вами папки.
 3. Щоб завантажити свої фотографії, торкніться значка Плюс (+) у нижньому правому куті.
 4. Тепер натисніть значок завантаження.
 5. Перейдіть до папки, де зберігаються ваші фотографії.
 6. Якщо ви хочете завантажити лише одне зображення, торкніться його, але якщо ви хочете завантажити більше одного, натисніть і утримуйте зображення, доки зліва не з’явиться галочка, а потім просто торкніться зображень, які потрібно завантажити.
 7. Торкніться Відкрити у верхньому правому куті.
 8. Зачекайте, поки завантаження завершиться.

Що стосується завантаження фотографій на Google Drive на Android, це кілька процедур, які ви можете зробити легко.

Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.