Як виправити проблеми зі збоями та заморожуванням Uplay

Незважаючи на те, що його каталог ігор поки не відповідає рівню каталогу Steam, Uplay від Ubisoft має цілий ряд високоякісних ігор, і мільйони геймерів по всьому світу вважають його дуже хорошою альтернативною цифровою платформою розподілу. Клієнт Uplay сам по собі стабільний, але деякі користувачі повідомляють, що програма продовжує збій або зависання з їх кінця.

Якщо ви один з цих нещасних користувачів, не хвилюйтеся, оскільки ви потрапили в потрібний блог. Цей посібник покаже вам рішення, які ви можете зробити, щоб вирішити проблеми з клієнтом Uplay.

Назвіть причини, через які Uplay продовжує збиватися або замерзати

Є дві загальні причини, які можуть призвести до збоїв Uplay: помилки програмного забезпечення та несправність обладнання. Вам потрібно звузити фактори, щоб дізнатися справжню причину вашої проблеми з клієнтом Uplay.

Можливі причини програмного забезпечення

Нижче наведені можливі фактори програмного забезпечення, які ви повинні врахувати.

Драйвер графічного процесора застарів.

Однією з найпоширеніших причин, через які виникають проблеми зі збоями Uplay, є пошкоджений або непідтримуваний драйвер графічного процесора. Якщо ви не знайомі з іграми на ПК, GPU (блок обробки графіки) відноситься до того, що в середньому користувачі називають відео або відеокартами. Графічний процесор є важливим для ігор на ПК, і якщо його міні-програмне забезпечення, що називається драйвером, застаріле або використовує непідтримувану версію, це може призвести до збоїв ігор та клієнтів, таких як Uplay.

За замовчуванням графічні процесори створені для автоматичного сповіщення користувачів про нові оновлення, тому все, що вам потрібно зробити, це просто слідувати інструкціям у цьому повідомленні, щоб оновити драйвер. Якщо ви пропустили сповіщення, ви завжди можете отримати доступ до інтерфейсу вашого графічного процесора, щоб оновити драйвери вручну.

Відеокарта несумісна.

Деякі ігри розроблені для роботи з обмеженим набором доступних графічних процесорів. Якщо ваш ПК використовує непідтримуваний графічний процесор, можливо, вам доведеться його замінити, якщо ви хочете продовжувати гру.

Неправильна конфігурація гри.

Деякі ігри можуть не працювати належним чином, якщо їх налаштування не налаштовані належним чином. Наприклад, налаштування функції VSync, яка є технологією, яка заважає графічному процесору запускати занадто багато частот кадрів, що перевищує частоту оновлення монітора, все одно може спричинити проблеми зі зривом екрана (екран відображає залишки попередніх кадрів) або навіть аварійне завершення роботи з Ghost Recon Breakpoint та інші ігри. Проблема не викликана поганим дизайном гри або кодуванням, але може статися, якщо гра має швидку частоту кадрів, з якою ваш монітор не справляється. Також це може статися, якщо частота ігрових кадрів відбувається настільки швидко, що монітор не може встигати за змінами.

Як правило, в іграх є вбудована система, яка автоматично визначає можливості вашої машини. Пропонуємо вам автоматично залишити налаштування за замовчуванням, налаштовані системою, щоб уникнути проблем.

ОС PS не підтримується або застаріла.

Старі або застарілі операційні системи можуть заважати деяким іграм. Переконайтеся, що ваша машина використовує останню ОС, щоб запобігти непотрібним збоям або проблемам із заморожуванням.

Пам'ять низька.

Ще однією поширеною причиною того, чому клієнт Uplay продовжує збій на деяких комп’ютерах, є недостатня пам’ять або ресурси. Щоб зменшити ймовірність проблем з Uplay, переконайтеся, що ви закриваєте інші програми на комп’ютері під час ігор. Це гарантує наявність на вашому комп'ютері необхідних ресурсів при спробі завантаження або гри.

Інші проблеми обслуговування програмного забезпечення.

Інші проблеми з вашим ПК, такі як поганий жорсткий диск або пошкоджений кеш, можуть негативно вплинути на клієнт Uplay та ваші ігри. Існує ряд кроків з усунення несправностей Windows, які ви можете спробувати, наприклад, запустити Scandisk і дефрагментацію диска або оновити кеш.

Помилки мережі.

У деяких випадках Uplay може продовжувати виходити з ладу, якщо з’єднання з Інтернетом повільне або постійно відключається. Переконайтеся, що у вас немає проблем із підключенням до Інтернету, зверніться по допомогу до свого постачальника послуг Інтернет-сервера (ISP), якщо проблема не зникне.

Апаратні причини

Несправний процесор, несумісна відеокарта або недостатня пам’ять (оперативна пам’ять) - це лише деякі з найпоширеніших апаратних проблем, які можуть вплинути на ваш ігровий досвід. Як правило, чим новіша, швидша та потужніша ваша машина, тим менша ймовірність виникнення проблем із продуктивністю та збоями в роботі клієнта Uplay та його ігор.

Якщо ваш клієнт Uplay частіше збивається або зависає, навіть після того, як ви врахували всі фактори програмного забезпечення, напевно, настав час перевірити апаратну сторону справи.

Ми пропонуємо вам поговорити з другом або професіоналом, який допоможе вам визначити, який саме аспект вашої машини вам потрібно буде вдосконалити. Зробіть це, якщо не можете оновити ПК.

Усунення несправностей клієнта Uplay, який продовжує збій

Це можливі рішення, які ви можете спробувати вирішити будь-які проблеми Uplay.

 1. Перевірте наявність оновлень драйверів GPU.

  Точні кроки для перевірки наявності оновлень драйверів залежать від графічної карти, яку ви використовуєте. Графічні процесори зазвичай постачаються із власною програмою або користувальницьким інтерфейсом (UI). Наприклад, якщо ви використовуєте набір мікросхем Nvidia, вам потрібно встановити програму GeForce Experience, щоб зручно оновлювати графічну карту Nvidia. 

  Якщо у вас графічний процесор AMD Radeon, є кілька варіантів, які ви можете використовувати для оновлення драйверів: через офіційний веб-сайт AMD та за допомогою налаштувань AMD Radeon на вашому комп’ютері.

 2. Перевірте, чи сумісний GPU.

  Якщо Uplay продовжує збій, граючи лише в одну гру, це може статися через несумісність. Обов’язково перевірте, чи згадана гра підтримує графічний процесор, яким ви користуєтесь.

  Ви можете знайти підсумок гри в магазині Uplay, щоб перевірити наявність підтримуваних карток GPU.

 3. Змінити налаштування гри.

  Для того, щоб мінімізувати проблеми зі збоями або заморожуванням, переконайтеся, що використовуєте конфігурацію за замовчуванням, як пропонується грою. Якщо ви не знаєте, що робите, намагайтеся уникати змін налаштувань гри, які можуть вплинути на продуктивність. 

  Відвідайте екран опцій гри та переконайтеся, що зміна предмета вирішує проблему збою. Якщо ви не впевнені, як діяти далі, ви можете спробувати підхід проб і помилок, щоб вимкнути або ввімкнути параметри, поки гра не запуститься нормально.

  Якщо все ще нічого не працює, і Uplay продовжує аварійно завершувати роботу, спробуйте інші кроки з усунення несправностей нижче.

 4. Встановіть оновлення гри та програмного забезпечення.

  Деякі ігри можуть вийти з ладу, якщо їх не оновити. Переконайтеся, що ви регулярно підключаєтесь до Інтернету, якщо більшу частину часу граєте лише в режимі офлайн. 

  Якщо ви граєте в ігри, які потребують постійного з’єднання з Інтернетом, оновлення не повинно бути проблемою, тому все, що ви хочете зробити, це переконатися, що операційна система вашого комп’ютера оновлюється.

 5. Закрийте інші програми чи програми, що працюють у фоновому режимі.

  Ігри Uplay можуть вийти з ладу, якщо на вашому комп’ютері мало ресурсів. Щоб цього не сталося, спробуйте закрити інші програми або ігри, перш ніж запускати гру знову. Виконайте кроки, щоб знати, що вам потрібно зробити:

  -Вимкніть ПК.

  -Увімкніть комп'ютер.

  -Коли ви повернетесь до Windows, натисніть Ctrl-Alt-Del .

  -З вікна “Закрити програму”, яке відкриється, єдиними двома елементами, які повинні з’явитися в цьому списку, є Explorer і Systray .

  -Відкрити диспетчер завдань .

  -На вкладці "Процеси" закрийте інші непотрібні програми, виділивши елемент і натиснувши кнопку " Завершити завдання " внизу. Примітка: Критичні програми Windows можуть не закриватися.

  -Коли ви закрили непотрібні програми, почніть гру знову і подивіться, що станеться.

 6. Оптимізуйте жорсткий диск.

  Іноді на жорстких дисках можуть виникати проблеми, які можуть призвести до помилок у деяких секторах. Понаднормові роботи жорстких дисків можуть стати неефективними через безлад. Щоб побачити, чи можете ви виправити ситуацію, трохи прискоривши роботу жорсткого диска, спробуйте скористатися опцією Drive Optimizer.

  Ось як це зробити:

  - Відкрийте панель управління.

  -Перейти до системи та безпеки.

  -Натисніть на Адміністративні інструменти.

  -Виберіть Аналіз, а потім Оптимізуйте параметри на кожному підключеному диску.

 7. Видалити тимчасові файли.

  Іноді все, що потрібно для вирішення ігрової проблеми - це очищення тимчасових файлів. Дізнайтеся, як це зробити нижче.

  -Натисніть меню «Пуск» (логотип Windows) у нижньому лівому куті екрана, а потім натисніть піктограму Налаштування.

  -Натисніть Система.

  -Натисніть Зберігання.

  -Натисніть Звільнити місце зараз.

  -Зачекайте, поки завершиться процес сканування.

  -Виберіть файли, які потрібно видалити, а потім натисніть Видалити файли.

  -Зачекайте, поки процес очищення завершиться.

 8. Перевірте повільне або переривчасте підключення до Інтернету.

  Іноді Uplay може не працювати належним чином, якщо підключення до Інтернету комп’ютера є нестабільним. Попрацюйте зі своїм Інтернет-провайдером, якщо вважаєте, що з’єднання з Інтернетом повільне, переривчасте або не існує.

 9. Видаліть і переінсталюйте Uplay.

  Якщо Uplay все ще аварійно завершує роботу або виконує всі вищезазначені рішення, його можна видалити та повторно встановити. Іноді це може працювати при певних помилках, а також при інших проблемах, які можуть виникнути через унікальне програмне середовище вашого комп’ютера.

 10. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням ПК.

  Деякі проблеми з іграми Uplay просто спричинені поганою або поганою продуктивністю обладнання. Якщо ваш комп’ютер загалом працює повільно, особливо під час ігор, це може означати, що у вас проблема з обладнанням. 

  Те саме можна сказати, якщо у ваших іграх постійно виникають збої, навіть після усунення несправностей у цьому посібнику.

  Отримайте поради від свого технічного спеціаліста з ПК або від когось із ваших знайомих, який обізнаний у роботі з комп’ютерами. 

Пропоновані показники:

 • Як виправити аварійне припинення дії Warzone або замерзання на PS4
 • Як виправити помилку PS4 CE-34878-0 | Легкі рішення
 • Як виправити проблему зі збоями Fortnite на комутаторі Nintendo
 • Що робити, якщо GTA 5 не завантажиться або продовжує збій | PS4

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.