Як розблокувати телефон із чорного списку Довідковий посібник 2020

Отож ви вже ходили по магазинах і нарешті вийшли і купили телефон як приватну вечірку. Ви зв’язуєтесь зі своїм оператором, щоб дізнатись, що вони не можуть його розблокувати, оскільки це телефон із чорного списку! Зараз у вас на столі, по суті, сидить обгортка для паперу, яку ви не можете використовувати через цей чорний список. Ви намагалися зв’язатися з продавцем, оскільки вам сказали, що ви все ще можете користуватися телефоном, але нічого не почули.

Що ти робиш? Що взагалі означає чорний список? Чи можна обійти чорний список? Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам інформацію, яку вам потрібно знати.

Що таке телефон із чорного списку?

Телефони за замовчуванням не надходять у чорний список. Оператор внесе телефон до чорного списку, оскільки з цим телефоном сталося щось досить негативне. Зазвичай це означає, що початковий власник облікового запису перестав платити за пристрій, або про нього було повідомлено, що він втрачений або викрадений, або виявлено, що він причетний до шахрайської діяльності. Коли телефон перебуває у статусі чорного списку, оскільки перевізник включив його до чорних списків, він більше не може використовувати свою мережу походження, і його, звичайно, не можна розблокувати для використання в іншій мережі США.

Якщо телефон потрапив у чорний список, ви все ще можете його активувати, але через невеликий проміжок часу він запускається з мережі, і ви навіть можете отримати телефонний дзвінок від AT&T щодо цього. Як правило, телефони з чорного списку вважаються марними, а отже, і папірцями. Як правило, перевізник включає унікальний ідентифікатор, прикріплений до телефону, - або IMEI та серійний номер - і, ідентифікатор, на жаль, не змінюється.

Чорний список - це термін, який використовується для операторів GSM. Це такі оператори, як AT&T, T-Mobile та їхні дочірні компанії. Існує зовсім інший термін для носіїв CDMA - перевізників, таких як Verizon , Sprint та їхні дочірні компанії - і це те, що називають "поганим ESN". Між цими термінами буквально немає різниці, це просто те, як інтерпретують це різні перевізники.

Отже, для більшості людей вам не вистачає удачі; однак, вам все ще доступні деякі методи.

Чи взагалі марні телефони в чорному списку?

Купуючи вживаний телефон, рекомендується зробити перевірку IMEI, щоб переконатися, що ви нічого не витратите даремно. Але що, якщо ви вже придбали його? Якщо ви більше не можете повернути телефон первісному власнику, ви все ще можете скористатися ним, розблокувавши телефон. Ось кілька варіантів:

1. Сторонні послуги

Єдиний спосіб обійти чорний список або розблокувати телефон із чорного списку - це стороння компанія, що розблокує. Розблокувальна компанія може зробити лише стільки ж. Як правило, вони можуть відновити телефон достатньо, щоб ви могли використовувати його в мережах за межами США, але незалежно від того, що ви робите, ви більше ніколи не зможете користуватися телефоном у стільниковій мережі США.

Для користувачів iPhone існують сторонні служби, які можуть розблокувати iPhone, включені до чорного списку, і мати можливість використовувати інші носії після процесу видалення. Вони можуть розблокувати телефон віддалено. Все, що вам потрібно зробити, це надати їм номер IMEI телефону . Пристрій буде остаточно розблоковано і більше не зможе потрапити до чорного списку.

Ось моделі iPhone, які можуть розблокувати сторонні служби:

  • iPhone 4 і iPhone 4s
  • iPhone 5, iPhone 5c та iPhone 5s
  • iPhone SE (1-е покоління)
  • iPhone 6, iPhone 6s Plus та iPhone 6s
  • iPhone 7
  • iPhone 8
  • iPhone X та iPhone XS
  • та інших моделей iPhone

Якщо телефон, який ви хотіли розблокувати, не є iPhone, перевірте другий варіант.

2. Зателефонуйте оператору та подайте запит на видалення чорного списку IMEI

Якщо ви приватний покупець, іноді ви можете зателефонувати перевізнику або відвідати один з корпоративних офісів перевізника, щоб щось вирішити. Врешті-решт, включення в чорний список не було вашою виною, то чому ви повинні платити за наслідки? Оригінальний оператор також зможе здійснити перевірку IMEI, щоб з’ясувати причину, через яку телефон потрапив до чорного списку.

Іноді ви можете сказати представнику перевізника, що сталося. Зазвичай це передбачає підтвердження номера соціального страхування, адреси та посвідчення водія. Ви повинні довести, що ви, без сумніву, не є початковим власником облікового запису, щоб вони навіть думали повернути телефон до його нормальної роботи. Якщо ви можете це довести, вам можуть дати нову SIM-карту для використання з телефоном і продовжувати, ніби нічого не сталося.

Однак це не завжди працює. Наприклад, якщо телефон повідомили про його втрату чи викрадення, вам фактично потрібно буде здати пристрій перевізнику. І, на жаль, ви втратите будь-які гроші, які заплатили за телефон як приватний продавець - тут немає особливого захисту, особливо якщо ви не знаєте, де продавець живе або як зв’язатися з продавцем .

Вирок

Як бачите, на розблокування телефону, що потрапив у чорний список, не надто багато надії. Як ми вже згадували, якщо це щось, що було повідомлено про втрату чи викрадення, ви просто не зможете користуватися цим телефоном взагалі. Сторонні послуги, як правило, не корисні в цьому відношенні, якщо ви не плануєте переїхати за межі країни або продати телефон комусь, хто живе за межами країни.

І на жаль, не так багато варіантів повернути свої гроші. Ви можете подати поліцейський звіт, але це не принесе великої користі, якщо ви не знаєте, де живе людина, або навіть не маєте інформації про неї.

Ось чому завжди добре пройти кілька етапів перевірки, перш ніж купувати вживаний телефон як приватний покупець. Ви можете скористатися засобом перевірки IMEI, щоб переконатися, що телефон, який ви збираєтесь придбати, не завдасть вам проблем. Якщо ви зайдете на www.swappa.com для перевірки чорного списку, ви можете ввести номер IMEI телефону (International Mobile Equipment Identity ) у поле, де Swappa зможе перевірити, чи це телефон із чорного списку, чи телефон із поганий ESN. Якщо продавець не хоче надати вам цю інформацію для перевірки IMEI - просто не варто ризикувати при покупці. Це може врятувати вас від майбутньої помилки, яка пішла не так.

Всі права захищені

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.