Nexus 6P не завантажується в звичайний режим, застряг на екрані логотипа Google, застряг у bootloop, інші проблеми

Ласкаво просимо на нашу нову сторінку з усунення несправностей # Nexus6P. Ми розглядаємо деякі загальні проблеми, пов’язані з живленням / завантаженням / зарядкою на цьому пристрої, тому, сподіваємось, наші пропозиції будуть корисними.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Nexus 6P не завантажується у звичайний режим, застрягши на екрані логотипу Google

Мій Nexus 6P сьогодні сам вимкнувся, і тепер я не можу його ввімкнути. Я спробував пораду щодо перезавантаження та видалення кеш-пам’яті, але телефон не слухається. На екрані "Google" білими літерами відображається на чорному тлі. Я кілька разів намагався утримати живлення + зменшення гучності. Коли я переходжу до опцій завантаження, я спробував усі варіанти. Але коли я вибираю команду, наприклад, “режим відновлення” і натискаю кнопку живлення, нічого не відбувається. Білі літери Google відображаються, а іноді і Android-зображення, на якому дроїд лежить на спині з червоним трикутним знаком і чорним знаком оклику всередині знака, а під екраном - "немає команди". - Маріанна Брувік

Рішення: Привіт Маріанно. Багато користувачів Nexus 6P повідомляли про проблему, подібну до вашої, і більшість випадків єдиним ефективним рішенням є скидання заводських налаштувань у режимі відновлення. На жаль, якщо ваш телефон взагалі навіть не завантажується в режим відновлення, єдиний варіант, який ви маєте, - це ремонт. Будь ласка, зв’яжіться з виробником або магазином, в якому ви його придбали, щоб вони могли вам допомогти. Майте на увазі, що якщо на цей час пристрій уже не має гарантії, ви, швидше за все, покладете вартість доставки та ремонту.

Якщо ви хочете спробувати вирішити проблему самостійно, або якщо ви не бажаєте інвестувати у вартість ремонту або заміни, ви можете піти на певний ризик, змінивши завантажувач і врешті-решт перепрошивши запасне програмне забезпечення на пристрій. Майте на увазі, що втручання в офіційну прошивку, також відому як перепрошивка, може бути складним процесом для звичайного користувача Android. Ми пропонуємо вам провести деякі дослідження, перш ніж щось робити із програмним забезпеченням вашого телефону, щоб уникнути його загального використання.

Ви також повинні пам’ятати, що не дотримання кожного кроку в посібнику може мати серйозні наслідки, тому будьте впевнені, що все готово. Ми не знаємо точної причини, чому ваш телефон застряг на екрані логотипу Google, оскільки ви не надали багато подробиць про проблему, тож це вам потрібно з’ясувати. Якщо ви хочете спробувати перепрошити програмне забезпечення на своєму пристрої, радимо відвідати це посилання. Ми не перевірили кроки, наведені в цьому посібнику, тому не можемо бути впевнені, чи будуть вони працювати в конкретній моделі Nexus, яку ви маєте. Прошивайте телефон на свій страх і ризик.

Проблема 2: Nexus 6P не вмикається, заряджається дуже повільно

Привіт. Тож я купив цей Nexus 6 у червні 2016 року, але вчора мій телефон раптово помер на мені. Це просто не увімкнеться. Я намагався натиснути як потужність, так і гучність, але все одно це не буде скинуто.

Я підключив телефон до комп'ютера, і я все ще міг відкрити дані телефону, але все одно він не вмикається. Я здався, і я просто залишив це позаду і використовував свій Nexus 4.

На наступний день я випробую щастя, щоб перевірити, працює телефон чи ні, і є прогрес. Кожного разу, коли я натискав кнопку живлення, в динаміку виникало це червоне світло / колір. потім я підключив його до зарядного пристрою, і нарешті на екрані було показано щось, що є зображеннями акумулятора. Тож я штовхнув свою удачу і ввімкнув її. Він показує анімацію Google, а потім знову загинув. Підкажіть, будь ласка, як це виправити, оскільки я купив цей телефон за кордоном, і жодна звичайна телефонна служба не могла його виправити. Цінуйте інформацію. Дякую! - Саннідх'я Ачірані

Рішення: Привіт Саннідх'я. Те, що телефон на короткий час увімкнувся, є хорошим знаком. Це означає, що:

 • екран працює
 • зарядний пристрій та USB-кабель працюють
 • телефон все одно заряджається, хоча і аномально повільно.

Ми пропонуємо дозволити телефону заряджатися на цілий день (24 години) і перевіряти, чи це зарядить акумулятор достатньою потужністю, щоб ви могли ввімкнути телефон на кілька хвилин. Це дозволить вам створити резервну копію важливих файлів і виконати скидання до заводських налаштувань. Вам потрібно буде виконати скидання до заводських налаштувань, щоб перевірити, чи не проблема викликана помилкою програмного забезпечення. Щоб відновити заводські налаштування Nexus 6P, виконайте такі дії:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 3. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 4. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 6. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 7. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність.
 8. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
 9. Виділіть опцію "стерти розділ кешу" за допомогою клавіш гучності.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете стерти розділ кешу.
 11. Виділіть опцію "Так", а потім знову натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 12. Зачекайте, поки пристрій закінчить видалення системного кешу, а потім виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.

Якщо телефон знову заряджається нормально після відновлення заводських налаштувань, ви повинні усунути причину проблеми.

Якщо ваш Nexus взагалі не заряджається після того, як вимкнути його на зарядний пристрій протягом доби, це означає, що за цією проблемою може бути апаратна проблема. У цьому випадку найкраще зробити це - надіслати його, щоб перевірити його обладнання.

Проблема 3: Мокрий Galaxy Nexus 6P не вмикається

У мене Nexus 6P. Тож мій телефон в якийсь момент протягом ночі легенько змок від пролитої води приблизно за 2/3 години. Коли я прокинувся, телефон був вимкнений, але увімкнений. Я обов’язково витер його, і все здавалося нормальним, за винятком того, що гучність не працює і що-небудь пов’язане з гучністю не відтворюється. Однак це працювало через Bluetooth. тоді раптово мій телефон вимкнувся приблизно на 70 відсотків, а потім відрегулював батарею до 10 відсотків і ввійшов у нескінченний цикл перезапуску. Здається, мій зарядний пристрій не працює і телефон не вмикається. Коли він працює протягом декількох секунд, він не заряджається і постійно перезавантажується. Що я повинен зробити? Здається, що варіанти відновлення говорять про те, що акумулятор у порядку, але не дозволяє мені робити жодні варіанти відновлення, оскільки в ньому не вказано жодної команди. Як виправити проблему з акумулятором тощо.Найгірше те, що мій телефон не відключається, щоб я не розпускався. - Аароне

Рішення:Привіт Аароне. Nexus 6P не має водостійкого захисту, тому навіть незначна кількість вологи всередині може потенційно спричинити катастрофічні проблеми для системи. Якщо телефон працював нормально до того, як він змок, у вас очевидна справа з пошкодженням води. Ви не можете налаштувати програмне забезпечення, щоб виправити будь-які симптоми, які проявляються зараз. Найкращий варіант для вас - принести пристрій до сервісного центру або незалежного магазину, де можна виправити мокрі прилади. Якщо вам пощастить, і пристрій ще не зазнав постійних пошкоджень деяких важливих компонентів, ремонт може повернути телефон назад. Найголовніше, що потрібно зробити в цей час, - це висушити внутрішні компоненти пристрою. Електроніка не може довго виживати під впливом вологи, особливо, якщо акумулятор все ще підключений. В ідеалі,Ви повинні були розібрати телефон і негайно вийняти акумулятор, щоб уникнути замикання компонентів.

Ми сподіваємось, що ремонт буде для вас позитивним.

Проблема 4: Nexus 6P застряг у завантажувальній петлі

Привіт. У мене є Nexus 6P, і останнім часом він перезавантажується. Він випадково перезавантажився сьогодні ввечері, проте зараз намагається знову ввімкнути, але не може. Білі літери "Google" з'являються на екрані приблизно 10 - 15 секунд, а потім він стає чорним. Потім він знову вмикається. Коли він стає чорним, я намагався зменшити потужність і гучність, і я отримую екран Android. Я перепробував усі варіанти; Перезавантажте завантажувач, режим відновлення, вимкнення та запуск. Здається, всі вони просто повертаються до петлі Google. Будь-які ідеї? Я не вкорінений. - Bah100

Рішення: Привіт Bah100. Ваша проблема полягає в тому, що ми називаємо bootloop. Цей термін описує ситуацію, коли телефон, здається, не може нормально завантажувати операційну систему, і він продовжує завантажуватися назад до місця, де він спочатку запускався. Bootloop може трапитися з ряду причин, одна з яких - невдалий процес вкорінення або прошивки. Також було багато випадків, коли користувачі стикалися з проблемою після встановлення ефірного оновлення. У кожному конкретному випадку основна причина може бути різною, але рішення для них однакові - скидання до заводських налаштувань.

Однак скидання до заводських налаштувань вимагає спочатку завантаження телефону в режим відновлення. Якщо зараз ваш Nexus не може завантажити навіть режим відновлення, вам не пощастило. Ви повинні або спробувати ризиковане і не гарантоване потенційне рішення перепрошивки прошивки, або відремонтувати.