Як виправити Galaxy S7, який швидше втрачає заряд акумулятора після встановлення оновлення, не заряджається до 100%

Сьогоднішня стаття про усунення несправностей # GalaxyS7 хоче вирішити три пов'язані з цим проблеми живлення, які, здавалося, спричинили оновлення. Ми отримували повідомлення про те, що багато власників S7 почали мати проблеми після встановлення системних оновлень на своїх телефонах. Деякі з цих проблем стосуються швидшої втрати відсотків заряду акумулятора після оновлення. Якщо ви один з нещасних власників S7, який стикався з подібними проблемами, обов’язково прочитайте всю статтю.

Проблема No1: Galaxy S7 припинив зарядку в машині після оновлення

У мене є Samsung S7. Використовуючи оригінальний зарядний шнур USB, я завжди міг заряджатись в машині, коли телефон увімкнено. Це не швидко, але принаймні підтримує поточний заряд +/- 2%. Тільки цього тижня, коли я підключаюся до машини, він продовжує подавати звуковий сигнал, наче ініціюється заряд, блискавка показує, але звуковий сигнал постійний, ніби зарядність постійно губиться, і я втратив 10% протягом години. Я відключився від машини і підключився до ПК, коли прибув до місця призначення, і жодної проблеми, заряд пішов негайно. Нещодавно я зробив оновлення системи. Не впевнений, чи потрібно мені зв’язуватися із Samsung, чи легко / швидко я можу отримати дозвіл, чи можете ви допомогти. - Aml1128 [електронна пошта захищена]

Рішення: Привіт Aml1128. Помилки зарядки іноді можуть виникати через фактори, характерні лише для певного пристрою. Ці фактори можуть сильно відрізнятися. Ми не хочемо обговорювати фактори, а можливі рішення, які ви можете спробувати, зіткнувшись із такими проблемами зарядки, як той, з яким ви з нами зв’язуєтесь.

Примусово перезапустити

Деякі помилки зарядки з’являються після деякого часу роботи пристрою. Щоб мінімізувати такі помилки, регулярно перезавантажуйте телефон. В інший час перезапуск пристрою не тільки перешкоджає розвитку помилок, але фактично їх виправляє. Якщо ви зіткнетеся з іншим збоєм у зарядці, подібним до описаного вище, переконайтеся, що примусово перезавантажите S7. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку гучності.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Перекалібруйте Android та акумулятор

Ще один хороший спосіб запобігти виникненню проблем із зарядом або заряджанням - це регулярна калібрування операційної системи та акумулятора. З часом Android може більше не мати змоги отримувати точний рівень заряду акумулятора. Ця ситуація може призвести до проблем із зарядкою або живленням, тому переконайтесь, що ви проводили калібрування раз на кілька місяців. Якщо ви можете це робити раз на місяць, це ще краще. Для калібрування Android виконайте такі дії:

 1. Повністю розрядіть акумулятор . Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100% . Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі .
 4. Перезапустіть ваш S7.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Очистіть розділ кешу

Якщо ви впевнені, що проблема почалася відразу після скидання до заводських налаштувань, вам слід спробувати видалити розділ кешу. Це ефективне рішення для багатьох питань після оновлення, і ваше рішення не є винятком. Android через деякий час відновить системний кеш, тому вам не доведеться турбуватися про втрату кешу. Щоб стерти розділ кешу:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Проблема №2: Galaxy S7 перегрівається, швидко розряджається акумулятор після оновлення

Привіт, після декількох відмов від оновлення програмного забезпечення воно автоматично встановилося. З тих пір мій телефон пригальмував, ненадовго замерзає, дуже швидко розряджає акумулятор і перегрівається. І все почалося в меншій мірі з оновленням до цього. Тепер із найновішим оновленням мій телефон буде працювати лише 5 хвилин з моєю гарнітурою vr gear, перш ніж він перегріється. - Джефф Гаффілд [електронна пошта захищена]

Рішення: Привіт Джефф. Новіші збірки прошивки зазвичай можуть призвести до проблем із продуктивністю для старих пристроїв, оскільки для їх роботи потрібне більш потужне обладнання. Ми не знаємо, яке саме оновлення програмного забезпечення ви встановили, але якщо це Android Oreo, це може призвести до деяких повільних спадів для Galaxy S7. Android Oreo оптимізований для пристроїв S8 і S9, тому старший S7 може вважати його трохи більш вимогливим до ресурсів, враховуючи неповноцінність апаратного забезпечення вашого пристрою порівняно із згаданими новішими. Очікується, що не відбудеться перегрівання, тому, мабуть, існують інші фактори, що спричиняють згадані вами симптоми. Щоб перевірити, чи ці фактори носять програмний характер, зробіть скидання до заводських налаштувань і подивіться, як ваш S7 працює згодом, коли додатків не встановлено. Щоб відновити заводські налаштування S7:

 1. Створіть резервну копію своїх персональних даних.
 2. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 3. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 5. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 7. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 10. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Проблема №3: ​​Galaxy S7 не заряджається до 100% після встановлення оновлення системи

Привіт. У мене є Galaxy S7. Це робило добре, поки я не встановив оновлення системи. Тепер він не заряджається до 100%, і він гине, перш ніж дійде до 0%. Він заряджається до різних рівнів, але батарея зазвичай показує 82%. Найнижчий показник заряду акумулятора - 20%, він скоро помер. Я спробував увімкнути телефон у безпечному режимі та відновити заводські налаштування. Він заряджається більше, коли екран відкритий, оскільки я друкую це, він заряджається до 87%, чого ніколи не робить, коли екран вимкнений. В іншому випадку це чудово працює. Я знаю, що він «старший», але насправді він новий для мене, це подарунок, який мені вручають, але мені це дуже подобається, і це було добре до оновлення системи! - Рейчел

Рішення: Привіт Рейчел. Одним з недоліків використання «старих» смартфонів є той факт, що вони, як правило, постачаються із старими батареями. І в сучасному світі, насиченому смартфонами, наявність застарілої батареї є недоліком. Старі літієві акумулятори, такі як у вашого S7, означають, що він може не мати хороших показників з кожним днем. У деяких випадках старі літієві акумулятори також можуть призвести до проблем із зарядкою або спричинити перезапуск пристрою самостійно.

Опис вашої проблеми, схоже, узгоджується з поганою батареєю, а це означає, що ваш S7 зараз може використовувати розряджений акумулятор. Щоб побачити, чи можете ви вирішити проблему, розгляньте такі дії:

 • стерти розділ кешу
 • перекалібрувати Android і акумулятор
 • заводські налаштування

Якщо ви вже робили ці кроки до того, як зв’язатися з нами, то вам не залишається іншого вибору, як зв’язатися зі Samsung, щоб вони замінили вам акумулятор.