LG V20 застряг у випуску логотипу Verizon та інших супутніх проблемах

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо допомогти нашим читачам, яким належить #LG # V20, вирішити проблеми, які виникають у них із телефоном. Випущена в жовтні 2016 року, ця модель має чудові особливості, якими сподіваються споживачі. Якість збірки вражає, оскільки використовується алюмінієвий корпус, який має стійкість до ударів MIL-STD-810G. Аудіофілам також сподобається той факт, що цей телефон має функцію Quad DAC, що робить його чудовим для відтворення музики. Хоча багато людей використовують цей телефон як щоденний драйвер, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо LG V20, який застряг у випуску логотипу Verizon та інших пов'язаних з цим проблемах.

Якщо у вас є LG V20 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+

LG V20 застряг у логотипі Verizon

Проблема: Мій LG 20 раптово повністю перестав завантажуватися. Він увімкнеться, але не пройде повз екран завантаження. Зокрема, це стосується логотипу Verizon із завантажувальними крапками. Я не хочу жорсткого скидання, не виймаючи з нього фотографії. Я перевірив наклейку на внутрішній стороні на предмет пошкодження водою, і вона все ще біла з рожевими х, тому я не уявляю, що може спричинити проблему. Я кілька разів виймав акумулятор, і трапляється те саме.

Рішення: Якщо відновлення заводських налаштувань неможливо, тоді в цьому випадку вам слід зробити спочатку витяг акумулятора.

 • Зніміть кришку акумулятора, натиснувши кнопку звільнення задньої кришки (у нижньому лівому краї), а потім зніміть кришку.
 • З виїмки в нижньому краї батарейного відсіку підніміть і вийміть батарею.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину.
 • Вставте акумулятор, вирівнявши контакти акумулятора з контактами в пристрої, а потім натисніть на батарею в потрібне положення.
 • Вирівняйте кришку та притисніть її до місця.

Увімкніть телефон, а потім перевірте, чи проблему вирішено.

Ви також можете спробувати запустити телефон у безпечному режимі, щоб перевірити, чи не викликає проблему завантажена вами програма. Щоб запустити телефон у безпечному режимі, виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, доки не відобразиться екран відновлення системи, а потім відпустіть обидві кнопки.
 • Виберіть безпечний режим.
 • Пристрій запускається з безпечного режиму, що відображається внизу ліворуч.

Якщо телефон запускається в цьому режимі, ви можете зробити резервну копію даних телефону і одночасно з’ясувати, яка програма викликає проблему, та видалити її.

Якщо вищевказані дії не допоможуть усунути проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

LG V20 проти Moto G Plus 5th Edition

Проблема: Привіт, у мене є спокуса отримати вигідну пропозицію LG V20, тому що мені подобається це великий екран, потужне обладнання та всі приємні речі, які я відкидаю. Я чув, що це дуже можна поправити, але я не впевнений, чи отримаю баггі-пристрій, тому що всі ці історії про завантажувальну петлю та погана історія флагманських пристроїв LG. Як ти гадаєш? Чи можете ви рекомендувати його для Moto G + 5th? Заздалегідь дякую за вашу пораду.

Рішення: Що стосується технічних характеристик та продуктивності, я б обрав LG V20. Останнє оновлення програмного забезпечення, доступне для телефону, вже вирішило більшість помилок, виявлених у попередній версії програмного забезпечення, на якій працював пристрій.

LG V20 застряг у житті LG непогано. Працює на екрані Android

Проблема: Коли я намагаюся увімкнути телефон, він просто блимає вступним словом “LG Lifes Good. Працює на Android »знову і знову і знову. Я все пробував. Коли я намагаюся підключити телефон (він мав час автономної роботи), акумулятор нецензурно нагрівається. Я не знаю, що робити в цей момент.

Рішення: Перше, що вам слід зробити в цьому випадку, це перевірити, чи телефон може запуститися в безпечному режимі. Якщо це можливо, проблема може бути спричинена програмою, яку ви завантажили. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її. Якщо проблема не зникає навіть у безпечному режимі, вам потрібно буде скинути заводські налаштування за допомогою апаратних клавіш. Зверніть увагу, що ця процедура видалить дані вашого телефону.

 • Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності.
 • Як тільки з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 • Коли з’явиться повідомлення «Скидання заводських налаштувань», натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 • Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 • Коли з’явиться запит «Видалити всі дані користувача та відновити налаштування за замовчуванням», натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Якщо проблема не зникає, я пропоную принести телефон до сервісного центру та перевірити його.

LG V20 не заряджається при підключенні до порту USB

Проблема: Телефон дозволяє `` швидку зарядку '', коли підключений до настінного блоку, але виснажується, якщо заряджається через комп'ютер або автомобільний USB. Будь-які пропозиції щодо заряджання, коли не вдається отримати доступ до зарядки на стіні?

Рішення: Спробуйте спочатку очистити зарядний порт телефону, використовуючи балон зі стисненим повітрям, переконайтесь, що прибирали бруд або сміття, що застрягли в порту. Перевірте, чи можете ви тепер заряджати телефон від порту USB. Якщо проблема все-таки виникає, спробуйте використовувати різні зарядні шнури. Якщо проблему не вдається усунути, можливо, штифт у зарядному порту, який відповідає за зарядку через USB, може бути несправним. У цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Додаток LG V20 Stock Gallery відкривається випадковим чином

Проблема: У мене є LG V20, і вночі програма фотогалереї відкривається автоматично, багато разів. Я закриваю його і незабаром після цього він знову відкривається. Здається, це відбувається лише вночі. Будь-яка ідея, як це виправити?  

Рішення: Спробуйте перевірити, чи проблема в додатку спричиняє цю проблему, очистивши кеш-пам’ять та дані програми галереї з диспетчера програм. Якщо проблема не зникає, наступним кроком є ​​перевірка, чи виникає проблема під час запуску телефону в безпечному режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо описані вище дії не допоможуть вирішити проблему, вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань.

LG V20 має зігнутий контактний контактний акумулятор

Проблема: у мого lg v20 зігнутий / від'єднаний штифт в батарейному відсіку, що можна зробити? Це дефект виробника, враховуючи, що це перший раз, коли я коли-небудь виймав акумулятор. Це було виявлено, коли екран телефону не вмикався.

Рішення: чи можна відсунути штифт у вихідне положення? Якщо ні, то вам доведеться доставити цей телефон до сервісного центру та перевірити його.

Виклик LG V20 переходить до голосової пошти

Проблема: Використовуючи Mint SIM, з будь-якої причини, коли дзвінок надходить на мій LG V20 H990DS, програма дзвінків відображається приблизно секунду, а потім автоматично відмовляється від дзвінка, змушуючи перейти прямо на голосову пошту. Якщо я поміщу Mint-SIM на інший телефон, я можу приймати дзвінки. Раніше я використовував SIM-карту T-Mobile без жодних проблем під час здійснення або отримання дзвінків чи текстових повідомлень. Служба підтримки клієнтів у Mint SIM не має відповіді.

Вирішення. Слід перевірити, чи активована функція переадресації дзвінків на вашому телефоні, і переадресовувати ваші дзвінки на голосову пошту.

 • Торкніться значка Телефон.
 • Виберіть піктограму Меню.
 • Виберіть Налаштування дзвінків.
 • Виберіть Більше.
 • Прокрутіть до та виберіть Додаткові установки.
 • Виберіть Переадресація дзвінків.
 • Виберіть Завжди пересилати.
 • Переконайтеся, що це налаштування вимкнено

Якщо проблема все ще не зникає, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.