Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не заряджається дротовим зарядним пристроєм?

У деяких наших читачів, які володіють Samsung Galaxy S9, виникають проблеми із заряджанням своїх телефонів за допомогою дротового зарядного пристрою. Були ті, хто повідомляв, що функція швидкої зарядки більше не працює, тоді як інші заявляли, що їх пристрої взагалі не заряджаються від дротового зарядного пристрою.

Проблеми з зарядкою можуть бути дещо складними, оскільки це може бути ознакою проблеми з прошивкою, а також через такі проблеми з обладнанням. Вам потрібно виконати деякі процедури з усунення несправностей, щоб визначити, в чому проблема і як з нею боротися. Це і є мета цього допису, тому, якщо ви є одним із власників цього пристрою і в даний час у вас виникає помилка подібної проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Усунення несправностей Galaxy S9, який не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою

Гарна річ Galaxy S9 полягає в тому, що у нього є два способи заряджання акумулятора; бездротові та дротові. Отже, якщо хтось не працює, принаймні, у вас є інший варіант поповнити акумулятор. Однак, як і раніше, потрібно усунути неполадки у вашому пристрої, оскільки це може бути ознакою серйозної апаратної проблеми, а не лише зарядного пристрою. Ось що ви повинні з цим зробити ...

Дізнайтеся, чи заряджається ваш телефон за допомогою бездротового зарядного пристрою. Можливо, це можливо не для всіх власників, але якщо ви один із власників Galaxy S9, який отримав бездротове зарядне обладнання, спробуйте перевірити, чи здатний ваш пристрій заряджати акумулятор. Якщо телефон все одно заряджається бездротовим способом, проблема може бути в дротовому зарядному пристрої або кабелі. Однак, якщо він не заряджається, це може бути проблемою з прошивкою.

Якщо телефон заряджається по бездротовій мережі, наступне, що вам слід зробити, це перевірити стан дротового зарядного пристрою. Вам не потрібно його відкривати, але спробуйте перевірити, чи немає в порту ворсу чи сміття. Все, що заважає електриці, слід виловлювати з порту, якщо ви знайдете таке. Перевіривши зарядний пристрій, слід також перевірити кабель на наявність обривів, а також перешкод на обох кінцях. Якщо також є ворсинки та сміття, вам слід позбутися їх, щоб проводити електрику. Однак якщо зарядний пристрій і кабель не мають проблем, спробуйте виконати наступну процедуру.

Підключіть телефон до комп’ютера або ноутбука . Важливо зробити цю процедуру, якщо ваш телефон не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою, оскільки він негайно повідомить вас, чи проблема в зарядному пристрої чи телефоні. Якщо ваш Galaxy S9 заряджається при підключенні до комп’ютера, проблема в зарядному пристрої, але якщо ні, то це може бути проблема у вашому телефоні. У цьому випадку і на цьому етапі нашого пошуку та усунення несправностей стає зрозуміло, що проблема полягає в апаратному забезпеченні, і з цим мало що можна зробити. Отже, принесіть його в магазин чи магазин, і нехай технік подбає про це.

Якщо ваш телефон не заряджається бездротовим способом і все ще увімкнено, спробуйте виконати генеральний скидання. Прошивка відіграє важливу роль у процесі зарядки, і, якщо з нею виникають проблеми, ця проблема може виникнути. Отже, зробіть резервну копію файлів і даних, а потім виконайте генеральний скидання. Якщо проблема не зникне і після цього, вам слід принести телефон до магазину, щоб технік міг перевірити його за вами.

Ось як скинути налаштування телефону:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Samsung на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам знадобляться ваші облікові дані Samsung, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам тим чи іншим чином. Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який вимкнувся сам і не ввімкнеться знову (прості кроки)
 • Galaxy S9 не заряджається швидко, адаптивна швидка зарядка перестала працювати [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 заряджається дуже повільно [Посібник з усунення несправностей та поради щодо заряджання]

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.