7 найкращих безкоштовних бюджетних програм для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Android є досить універсальною платформою і містить майже 3 мільйони додатків, починаючи від ігор і закінчуючи продуктивністю, найкращим бюджетним додатком для Android і деякими просто химерними програмами. З огляду на той факт, що в магазині Play можна отримати майже все, що можна отримати, найкращі програми доступні. Люди можуть думати те саме про бюджетні програми, що є надзвичайно важливим для того, щоб тримати свої фінанси в руці. То як вибрати найкраще? Ну, ми вас охопили. У списку Google Play Store це деякі найкращі програми, призначені для збереження вкладки вашого щомісячного бюджету. Враховуючи, що Google особисто підібрав ці програми, ви можете бути впевнені, що вони найкращі в бізнесі. Докладніше про ці програми читайте далі.

Кращі безкоштовні бюджетні програми для Android

найкращий бюджетний додаток для android

1) Монетний двір

Це одна з найпопулярніших програм, призначена для контролю за вашими фінансами. Ви отримуєте детальний контроль над своїми фінансами з можливістю відстежувати свої фінанси до найдрібніших деталей. Ви можете включити свої банківські рахунки, кредитні картки та інвестиції, щоб мати змогу мати детальну вкладку щодо кожного фінансового аспекту вашого життя. Додаток дозволить вам краще зрозуміти, куди слід витрачати гроші і де можна заощадити. На мій погляд, бюджетні програми завжди повинні бути у людей. Ви матимете уявлення про те, де ви перебуваєте у фінансовому плані, і навіть можете переглянути свій кредитний рейтинг.

Той факт, що ваш календар синхронізований з додатком, гарантує, що ваші рахунки відображатимуться в календарі, нагадуючи про майбутній платіж. Вже встановлено майже 10 мільйонів встановлень, тож явно дуже популярний серед широких мас. Відгуки також були досить позитивними, тому розробники додатків постійно наполягають на нових оновленнях для покращення функціональності. Звичайно, це безкоштовний додаток, що є головним бонусом, враховуючи тип функціональних можливостей, які він пропонує. Обов’язково перевірте найкращий бюджетний додаток для android з магазину Play.

Завантажте зараз: тут

найкращий бюджетний додаток для android

2) Видаткодавець

Ще одна програма відстеження бюджету, Spendee, дозволяє вам вести детальний облік своїх фінансів. Це також дивовижний інструмент відстеження витрат, який допомагає зрозуміти, куди ви витратили гроші. Що ще краще, додаток постачається з індивідуальними гаманцями для особливих випадків, таких як весілля, дні народження та ювілеї. Це не вплине на ваш основний гаманець, а допоможе вам відокремити ці витрати. На борту є акуратні маленькі інфографіки, які допоможуть вам краще зрозуміти, як ви перебуваєте у фінансовому плані. Ви можете додавати витрати в різних валютах, що є головним плюсом, якщо ви хочете поїхати в нову країну.

Ви зможете створити спільні акаунти з родиною, що дозволить вам детально подивитися, як витрачають люди навколо вас. Загалом, Spendee - це високо функціональний додаток, і ще одна життєздатна альтернатива, щоб перевірити, чи шукаєте ви гідний додаток для відстеження бюджету чи витрат. Дані синхронізуються надійно, гарантуючи, що ваша особиста інформація нікуди не вискакує. Маючи майже 1 мільйон встановлень у Google Play Store, це досить популярний додаток. Користувачі можуть завантажити додаток безкоштовно, що в значній мірі є вишнею. Додаток має купу покупок у додатку, саме таким чином розробник приносить дохід саме від цього додатка. Однак це не є обов’язковим для подальшого використання, тому ті, хто хоче користуватися програмою безкоштовно, можуть продовжувати користуватися нею без особливих турбот.

Завантажте зараз: тут

найкращий бюджетний додаток для android

3) EveryDollar

EveryDollar, створений Ramsey Solutions, є одним з найкращих інструментів бюджетування, яким ви можете користуватися сьогодні. Завантажте його для Android, і всього за пару хвилин ви зможете отримати власний щомісячний бюджет. EveryDollar допомагає скоротити час, необхідний для складання вашого бюджету - як тільки ви вставите свої основні дані, EveryDollar переносить ці дані на кожен місяць, так що вам знадобиться лише кілька секунд, щоб зробити невеликі коригування, які вам потрібні. .

Ця програма насправді використовує "підхід на основі нульового бюджету", що означає, що ви облікуєте або складаєте бюджет для кожного долара, який ви отримали. EveryDollar є безкоштовним, тому варто спробувати. У ньому є абонентська плата, яка додає деякі інші цікаві речі, наприклад, підключення до вашого банку та розподіл транзакцій для різних категорій бюджету.

Завантажте зараз: тут

найкращий бюджетний додаток для android

4) Ясність грошей

Далі ми розглянемо Clarity Money, програму бюджетування, яка співпрацює з вами разом із вашим фінансовим шляхом. За допомогою Clarity Money ви можете використовувати всі інструменти бюджетування, які, як ви очікуєте, принесе вам програма - планувати свій бюджет, відстежувати витрати, відстежувати витрати за категоріями та продавцями та навіть контролювати свій кредитний рейтинг.

Однією з цікавих речей у Clarity Money є те, що вони можуть підключатися до вашого банківського рахунку, переглядати та керувати трансакціями таким чином. Насправді він може навіть скасувати підписку, що надходить для вас. Відкрийте Clarity Money, знайдіть свої щомісячні підписки, а потім просто натисніть кнопку, щоб скасувати їх.

Завантажте зараз: тут

найкращий бюджетний додаток для android

5) Відстежувач грошей на гаманець

Вибираючи простішу назву, розробники, які стоять за Wallet, багато вдумались у цей додаток. Він сумісний з Android 4.1 та новішими версіями, що охоплює широкий спектр пристроїв, які зараз перебувають в обігу. Він вже бачив близько 5 мільйонів встановлень у Play Store, що є досить пристойним для такого типу додатків, який він є. Тут відстеження витрат - це безпроблемний процес, і ви отримаєте детальний опис своїх попередніх витрат. Ви можете підключити свій банківський рахунок за допомогою програми, а деякі банки навіть пропонують синхронізацію з додатком у режимі реального часу, даючи вам дуже хороше уявлення про те, де стоять ваші фінанси.

Гаманець також синхронізує ваш бюджет, щоб дати вам мудрі поради щодо досягнення фінансових цілей. Додаток підтримує кілька валют, що ідеально підходить для подорожей. Основні особливості бюджетних додатків майже однакові, і розробники можуть лише впроваджувати інновації з точки зору вбудованих функцій та зовнішнього вигляду своїх програм. Гаманець постачається з досить простим у користуванні інтерфейсом і має дуже приємний додаток. Її можна безкоштовно завантажити з Play Store, і ми настійно рекомендуємо вам спробувати найкращу бюджетну програму для Android.

Завантажте зараз: тут

найкращий бюджетний додаток для android

6) Бюджетний додаток Mvelopes

Mvelopes - це дуже зручна програма, якою може володіти кожен користувач Android, і має високу оцінку багатьох експертів. Його також оцінив NASDAQ, тому ви знаєте, що це одна з найкращих програм. Що стосується функцій, програма дозволяє імпортувати дані вашого банку та кредитної картки для зручного контролю за вашими фінансами. Також є веб-додаток Mvelopes, де всі ваші фінанси легко синхронізуються, що дає можливість перевірити свої рахунки також із браузера на робочому столі. У програмі є кілька зручних електронних книг та відео, які дадуть вам поради щодо економії грошей та більш відповідального поводження з вашими фінансами.

Що мені особисто подобається в цьому додатку, так це те, що фінансові операції перелічуються у форматі вхідних повідомлень один на одного. Це дозволяє вам дуже добре прочитати ваші минулі операції. Це невелика функція, але тим не менш корисна. Ви можете безкоштовно завантажити цей додаток із магазину Play. Додаток сумісний із низкою версій Android, хоча в списку Play Store не згадуються мінімальні вимоги. Додаток підтримує покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

7) Пенні

Penny - це інтерактивний додаток, який допомагає вам розважитися на додаток до відстеження ваших фінансів. Програма була представлена ​​в The New York Times, Forbes та TIME, тому вона отримала гідну тягу на ринку з моменту свого запуску. Популярність програми є свідченням того, які функції вона пропонує, особливо для безкоштовної програми. Говорячи про функції, програма надає детальний звіт про ваші витрати та автоматично додає витрати за категоріями, що є дуже пристойною функцією. Через кілька днів використання програма повідомить вам, де ви часто купуєте та їсте.

Якщо банк намагається стягнути з вашого рахунку додаткову комісію, програма автоматично повідомить вас про це. Це є важливою характеристикою, оскільки більшість банківських комісій залишаються непоміченими на наших особистих рахунках. Особливі згадки заслуговують і функції безпеки, вбудовані в додаток. Компанія стверджує, що додаток був побудований за допомогою ветеранів галузі, що забезпечує користувачам найкращі з точки зору безпеки. Додаток також нагадуватиме вам, коли на ваш рахунок потрібно здійснити платіж, позбавляючи вас від незручності в майбутньому. Звичайно, додаток можна завантажити безкоштовно, тому радимо негайно спробувати. Ви не можете мати на своєму телефоні занадто багато бюджетних програм, хоча рекомендується використовувати лише по одній, оскільки може бути досить нудно обробляти ваші фінанси в декількох програмах. Найкращий бюджетний додаток для Android сумісний з пристроями під управлінням Android 4.4 KitKat або новішої версії.

Вирок щодо найкращого бюджетного додатка для Android

Ми не можемо підкреслити, наскільки важливим є хороший бюджет. Створюючи щомісячний бюджет, ви зможете зупинити „витоки” чи „діри” у своєму бюджеті та змусити витратити гроші лише там, де вам потрібно. Це чудовий спосіб розпочати відкладати гроші також на надзвичайний фонд.

Бюджети теж надзвичайно звільнені. Розподіляючи гроші за категоріями, де вам потрібно витратити або хочете витратити, вам не доведеться відчувати стрес через занадто великі витрати в одній області протягом місяця, оскільки ви вже виділили гроші на цю область. Це допомагає витратити достатньо, але заважає не переходити.

І завдяки такому додатку, як один із вищезазначених, бюджетування ніколи не було простішим. Нашим улюбленим є EveryDollar, який дає вам можливість набрати певну кількість і створити свій перший щомісячний бюджет всього за кілька хвилин.

Який ваш найкращий бюджетний додаток для Android? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.