Що робити, якщо пульс Fitbit Versa відсутній | пульс не відображається

Зростає кількість власників Fitbit Versa, які повідомляють про проблему, яку ми обговорюємо в цій публікації. Якщо у вас є Fitbit Versa, в якій відсутні дані про частоту серцевих скорочень або якщо частота серцевих скорочень більше не відображається з якихось причин, одне з рішень у цьому посібнику має допомогти. Дізнайтеся, що ви можете зробити, ознайомившись із кроками нижче.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android або Fitbit, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Що робити, якщо пульс Fitbit Versa відсутній | пульс не відображається

Якщо ваш рівень чутності Fitbit Versa відсутній або більше не відображається, ось такі кроки з усунення несправностей:

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №1: Переконайтеся, що пульс увімкнено

Відстеження частоти серцевих скорочень увімкнено за замовчуванням, але якщо ви раніше змінювали деякі налаштування на своєму пристрої, перше, що ви хочете зробити на своєму Fitbit Versa, це ще раз перевірити це налаштування. Це основний етап усунення несправностей у цій ситуації. Переконайтеся, що ви робите це. Щоб перевірити відстеження серцебиття на вашому Fitbit Versa:

 1. На своєму Fitbit Versa перейдіть на екран циферблата годинника.
 2. Проведіть пальцем ліворуч кілька разів, поки не з’явиться Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Знайдіть пульс і торкніться його. Переконайтеся, що на екрані відображається ON .

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №2: Перевірте додаток Fitbat

Інший спосіб перевірити відстеження серцевого ритму - за допомогою програми Fitbit на телефоні або планшеті.

 1. На телефоні або планшеті відкрийте додаток Fitbit. 
 2. Торкніться вкладки Сьогодні (середній значок внизу).
 3. Торкніться зображення профілю. 
 4. Торкніться зображення вашого пристрою.
 5. Торкніться ЧСС і переконайтеся, що для нього встановлено значення Авто.
 6. Синхронізуйте свій пристрій.

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №3: Відкрийте інформаційну панель Fitbit.com

Ви також можете перевірити, чи відстежує пульс на власній інформаційній панелі Fitbit.com. Це означає, що вам потрібно увійти на веб-сайт Fitbit, щоб виконати цей крок з усунення несправностей. Виконайте наведені нижче дії.

 1. На інформаційній панелі fitbit.com натисніть значок шестірні Додане користувачем зображення> Налаштування.
 2. У розділі Пристрої клацніть свій пристрій.
 3. Переконайтеся, що для ЧСС встановлено значення Авто.
 4. Синхронізуйте свій пристрій.

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №4: Перевірте припасування Fitbit Versa на зап’ясті

Якщо одна з наведених вище пропозицій підтверджує, що функцію відстеження серцебиття увімкнено, але у вашому Fitbit Versa все ще бракує цього, наступним кроком, який ви можете зробити, є перевірити, чи не неправильно ви носите пристрій. Деякі користувачі можуть подумати, що все, що їм потрібно зробити, це просто надіти годинник і все. Справа в тому, що датчик, який визначає пульс, використовує світло для відстеження крові. Це робиться, підсвічуючи капіляри світлодіодом, а потім визначаючи кількість кровоносних насосів. Потім ваш Fitbit Versa обчислює BPM або число ударів за хвилину на основі цього показання. Якщо ви носите годинник вільно, ваш пристрій може не отримати точного зчитування та перекосу результату.

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №5: Перезапустіть Fitbit Versa

Перезапуск Versa - ще один ефективний спосіб виправити незначні помилки. Якщо у вашому Fitbit Versa все ще відсутні дані про частоту серцевих скорочень, спробуйте перезапустити їх.

Існує два способи перезапустити Fitbit Versa. Дізнайтеся, як це робити, нижче.

Як перезапустити Fitbit Versa через Налаштування

Це найпростіший спосіб перезапустити ваш Fitbit Versa. Робіть це, якщо у вас виникають проблеми або ви хочете заощадити заряд акумулятора. 

 1. На своєму Fitbit Versa перейдіть на головний або головний екран. 
 2. Проводьте пальцем ліворуч на екрані, доки не з’явиться Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Прокрутіть вниз і торкніться Про.
 5. Виберіть Вимкнення.
 6. Натисніть Так, щоб підтвердити вимкнення.

Якщо ви хочете знову увімкнути годинник, просто натисніть і утримуйте кнопку Назад (ліворуч) кілька хвилин.

Як перезапустити Fitbit Versa, використовуючи процедуру з 2 кнопками

Альтернативним способом перезавантаження вашого Fitbit Versa є натискання двох кнопок, замість того, щоб переходити під Налаштування. Це корисний спосіб перезапуску, якщо годинник став проблематичним або не реагує. Це не призведе до видалення ваших даних, тому ви зможете зробити це безпечно. Ось як це робиться:

 1. На своєму Fitbit Versa натисніть і утримуйте кнопку Назад і внизу праворуч кілька секунд. 
 2. Як тільки ви побачите екран логотипу Fitbit, відпустіть кнопки.
 3. Зачекайте кілька секунд, поки пристрій не завібрує. Це означає, що перезавантаження було успішним.

ПРИМІТКА. Versa має невеликий отвір (датчик альтиметра) на задній панелі пристрою. Не намагайтеся перезавантажити пристрій, вставляючи в цей отвір будь-які предмети, наприклад скріпки, оскільки ви можете пошкодити свою Versa.

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №6: Скидання до заводських налаштувань

Це трохи різко, але якщо жодне з наведених вище рішень не працює, спробуйте скинути заводські налаштування, щоб стерти пристрій. Якщо причина проблеми пов’язана із програмним забезпеченням, допоможе скидання налаштувань до заводських.

Існує два способи відновити заводські налаштування Fitbit Versa. Найпростіший спосіб стерти годинник - це зробити перший варіант, тому радимо спробувати це спершу (апаратне скидання через Налаштування). 

Як відновити Fitbit Versa через налаштування

Якщо ваш Fitbit Versa не ввімкнеться, очищення пристрою через меню налаштувань має стати вашим основним варіантом. Не забувайте: скидання до заводських налаштувань поверне програмне забезпечення за замовчуванням. Це означає, що всі ваші програми та особисті дані будуть стерті, включаючи картки, які ви додали в Wallet.

Якщо ви хочете продати або подарувати пристрій, пропонуємо спочатку видалити Fitbit Versa зі свого облікового запису Fitbit і забути пристрій на телефоні. 

Щоб видалити Fitbit Versa зі свого облікового запису Fitbit:

 1. Зайдіть на www.fitbit.com і увійдіть.
 2. На інформаційній панелі натисніть пристрій, який ви хочете видалити.
 3. Прокрутіть униз сторінки.
 4. Клацніть Видалити цей Fitbit (Versa) зі свого облікового запису та натисніть OK.

Тепер, якщо ви хочете продовжити заводські налаштування, виконайте прості кроки нижче:

 1. На своєму Fitbit Versa проведіть пальцем ліворуч по екрану.
 2. Продовжуйте проводити вліво, поки не знайдете програму Налаштування.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Проведіть пальцем вниз і торкніться Про.
 5. Натисніть Скинути заводські налаштування.

Як апаратно скинути Fitbit Versa за допомогою апаратних кнопок

Якщо у вас трапляється проблема з вашим Fitbit Versa, і це не дозволяє вам перейти в меню налаштувань, не хвилюйтеся. Ви все одно зможете жорстко скинути налаштування Fitbit Versa за допомогою апаратних кнопок. Знову ж таки, ця процедура видалить пристрій і видалить ваші особисті дані. Не забудьте створити резервну копію даних, перш ніж виконувати наведені нижче дії. 

 1. На Versa утримуйте всі три кнопки близько дванадцяти секунд. Це запускає апаратне перезавантаження з двома кнопками приблизно через вісім секунд.
 2. Коли з'явиться логотип Fitbit, а потім зникне, відпустіть нижню праву кнопку, а потім продовжуйте утримувати ліву та верхню праву кнопки, поки не відчуєте сильну вібрацію. Це означає, що було розпочато скидання до заводських налаштувань.
 3. Цей процес може зайняти кілька секунд, і врешті-решт з’являється логотип Fitbit, а пристрій завантажується та відображається на сторінці Fitbit.com/setup.
 4. Якщо ви не можете вчасно відпустити нижню праву кнопку або іншим чином не дотримуєтесь процедури точно, логотип Fitbit швидко з’являється і завантажується без скидання до заводських налаштувань.

Відсутнє виправлення пульсу Fitbit Versa №7: Отримайте заміну

Як і будь-який електронний пристрій, апаратне забезпечення вашого Fitbit Versa також може бути зламане. Якщо на цьому етапі на вашому Fitbit Versa все ще відсутня інформація про частоту серцевих скорочень, ви можете припустити, що у вас може бути несправність обладнання. У цьому випадку ми пропонуємо зв’язатися зі службою підтримки Fitbit або в магазині, в якому ви придбали пристрій, щоб ви могли подати запит на заміну пристрою.


Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.