Прості кроки для підключення комутатора Nintendo до телевізора

Однією з основних функцій вашого комутатора Nintendo є виступати в ролі домашньої консолі, щоб ви могли підключити його до телевізора для більш насиченого ігрового досвіду. Якщо ви хочете грати в ігри на більшому екрані, тоді ви будете раді дізнатися, що комутатор призначений для роботи з будь-яким телевізором або монітором, що підтримує HDMI. Це чудовий варіант - ви залишаєтесь на місці, а не подорожуєте та їдете на роботу. Звичайно, набагато краще грати в ігри з друзями.

Все, що вам потрібно зробити, це забезпечити правильне підключення консолі та телевізора за допомогою кабелю HDMI. Після цього ви можете розпочати ігри, але з набагато приємнішим, більшим екраном, як у випадку з консоллю Xbox або PlayStation.

Загалом, будь-який кабель HDMI повинен працювати, але якщо у вас виникають проблеми після підключення консолі до телевізора, спробуйте спочатку замінити кабель. Хоча існує низка типів кабелів HDMI, все, що вам потрібно, це стандартний кабель HDMI. Завітайте до місцевого магазину електроніки, якщо у вас його немає.

При покупці комутатора Nintendo частина пакету включає сіро-чорну док-станцію, яка має два кабельних порти ззаду. Той, що знаходиться вгорі, призначений для адаптера змінного струму, що дозволяє підключати кабель живлення до настінної розетки або розетки. Нижній порт призначений для кабелю HDMI 2.0, який можна використовувати для підключення консолі до телевізора.

Підключення комутатора Nintendo до телевізора

Потрібний час: 3 хвилини

Нижче наведено кроки для налаштування перемикача Nintendo на телевізор.

 1. Підключіть док-станцію Nintendo Switch.

  Відкрийте задню кришку док-станції та вставте штекер USB у порт адаптера змінного струму. Потім підключіть інший кінець кабелю до розетки.

 2. Підключіть кабель HDMI.

  Підключіть один кінець кабелю HDMI до порту HDMI Out док-станції. Закінчивши це, не забудьте закрити задню кришку док-станції.

 3. Вийміть контролери Joy-Con з консолі.

  Якщо ви ще цього не зробили, зараз саме час від’єднати контролери від консолі. Якщо контролери раніше не були приєднані до консолі, ви повинні з'єднати їх із комутатором, щоб почати їх використовувати.

 4. Покладіть консоль на док-станцію.

  Увімкнувши док-станцію, розмістіть консоль Nintendo Switch всередині док-станції. Просто посуньте перемикач у верхню частину док-станції. Розташуйте консоль так, щоб передній екран був звернений до передньої панелі док-станції. РК-екран повинен вимкнутись, коли він закріплений.

 5. Підключіть HDMI до телевізора.

  Інший кінець кабелю HDMI слід підключити до порту HDMI телевізора.

Ви повинні мати змогу розпочати ігри зараз. Залежно від телевізора, може виникнути потреба перейти до всіх входів HDMI або “Джерело”, якщо інтерфейс Nintendo Switch не відображається автоматично після підключення. Зверніться до документації телевізора про те, як обертати через входи HDMI, якщо інтерфейс комутатора відображається не відразу.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему зі збоями TikTok на Android
 • Як виправити проблеми з Wi-Fi комутатором Nintendo | не вдається підключитися, знайти мережу
 • Як показати відсоток заряду батареї Nintendo
 • Як виправити неправильний індикатор заряду батареї Nintendo

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.