Samsung Galaxy S6 Edge не оновлюється до випуску нуги та інших супутніх проблем

Остання версія програмного забезпечення, яка зараз доступна для широкого спектру смартфонів Android, - це Android Nougat. Зараз це оновлення надійшло на кілька пристроїв, включаючи #Samsung #Galaxy # S6Edge. Ці оновлення приносять кілька покращень у телефоні, а також роблять пристрій більш безпечним. Незважаючи на те, що отримання цих оновлень настійно рекомендується і це досить легко зробити, є випадки, коли під час цього процесу можуть виникати певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S6 Edge, який не оновлюється до проблеми Нуги та інших пов’язаних проблем.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 Edge або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 Edge не оновлюється до нуги

Проблема: Привіт, мій пристрій (samsung galaxy s6 edge) все ще працює в ОС 5.1.1. я не отримую жодних оновлень, пов'язаних з ОС, тому я не можу оновити автоматично. нижче вся інформація на моєму пристрої:

версія для Android: 5.1.1

номер моделі: SM-G925F

версія базової смуги: G925FXXU2POGN

будь ласка, як мені оновити до нової ОС (нуги), не втрачаючи мережі та не маючи проблем із програмним забезпеченням? Дякую

Пов’язана проблема: Мій Samsung Galaxy S6 Edge не оновлюється. Це все ще на Android версії 5.1. Коли я натискаю на оновлення програмного забезпечення, він повідомляє, що поточне програмне забезпечення оновлено.

Пов’язана проблема: Я переключив свій розблокований Galaxy S6 Edge з Verizon на Metro PCS. Я оновив налаштування APN, і все працює ідеально, але я не можу зробити оновлення системи. Коли я натискаю “Перевірити наявність системних оновлень”, на ньому з’являється повідомлення “Оновлення системи тимчасово недоступне”. Я не хочу, щоб моє програмне забезпечення застаріло і у мене виникали проблеми з телефоном. Будь ласка, допоможіть!

Рішення: Перш ніж ваш телефон зможе отримувати будь-які офіційні оновлення програмного забезпечення, він повинен спочатку відповідати кільком умовам, які ми перерахували нижче.

  • Ваш телефон не повинен мати рут.
  • Телефон не повинен працювати на спеціальному програмному забезпеченні
  • Якщо ви розблокували телефон, він повинен працювати в оригінальній мережі, щоб він міг отримати доступ до оригінальних серверів оновлення мережі.

Якщо ваш телефон відповідає переліченим вище умовам, і він все ще не отримує останнього оновлення Nougat, спочатку вам потрібно буде підтвердити у своїй мережі, якщо вони вже випустили це оновлення для вашої моделі телефону.

Якщо оновлення вже випущено, і ваш телефон все ще не отримує його, спробуйте створити резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання використовуйте Smart Switch для оновлення телефону.

Якщо вищевказані кроки не дозволяють оновити програмне забезпечення телефону, вам слід розглянути можливість вручну перепрограмувати оновлений файл прошивки на ваш комп’ютер за допомогою Odin. Отримайте файл із веб-сайту Sammobile. Ви також отримаєте вказівки щодо прошивки телефону з цього веб-сайту.

S6 Edge продовжує перезапуск після оновлення програмного забезпечення

Проблема: привіт добрий день, просто хочу попросити допомоги щодо моєї проблеми з телефоном. я зробив оновлення кілька днів тому, і з тих пір мій телефон продовжує перезавантажуватися, поки я переживаю щось, я видалив деякі програми, але все одно, я дотримуюсь деяких ваших вказівок тут, але також той же

Ви, будь ласка будь ласка, допоможіть мені, що робити, це так дратує, особливо коли ви пишете листи, і це просто вимикається… спасибі !!

Вирішення. Якщо ця проблема виникла відразу після оновлення програмного забезпечення телефону, то, ймовірно, це спричинено деякою формою даних старого програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час процесу оновлення. Ці старі дані програмного забезпечення зараз спричиняють конфлікт із новою версією програмного забезпечення, що призводить до цієї проблеми перезапуску.

У цьому випадку вам слід спочатку перевірити, чи є у вас на телефоні програми, які потребують оновлення, відкривши Google Play Store, а потім перейшовши до розділу Мої програми. Звідси ви знайдете програми, які потребують оновлення.

Якщо після оновлення програм у вашому телефоні проблема не зникає, рекомендую зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після завершення скидання негайно перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Пристрій S6 Edge не має помилки DRK

Проблема: Привіт, у мене є Samsung Galaxy s6 edge, після оновлення прошивки припиняється завантаження, відображається повідомлення про те, що пристрій не має DRK, спочатку встановіть DRK

Рішення: Схоже, під час оновлення папку EFI телефону було пошкоджено, і телефон не виконує деякі перевірки завантаження системи безпеки. Найкращий спосіб це виправити - це перепрошити файл запасного програмного забезпечення на пристрій за допомогою Odin. Перед прошивкою мікропрограми потрібно виконати кроки, перелічені нижче.

  • Торкніться Налаштування> Про пристрій> Номер збірки і торкайтеся, поки не з’явиться режим розробника (параметри)
  • Торкніться Налаштування> Про пристрій> Номер збірки і торкайтеся, поки не вийде режим розробника (параметри)
  • Торкніться Налаштування> Параметри розробника> Налагодження USB (виберіть)> Розблокування OEM (виберіть)
  • Ви також повинні перейти в Налаштування> Облікові записи> Google> 3 крапки вгорі праворуч> Видалити обліковий запис

Після цього перейдіть до перепрошивки телефону за допомогою оновленого стокового файлу прошивки за допомогою Odin. Ви можете отримати файл прошивки свого телефону на веб-сайті Sammobile, де ви також знайдете інструкції щодо прошивки телефону.

Програма S6 Edge Weather перестала працювати

Проблема: Погода, встановлена ​​на моєму телефоні, перестала працювати. Я постійно отримую спливаючі екрани, які повідомляють, що це не працює. Як мені змусити це працювати? В іншому випадку, як мені видалити програму, щоб я більше не отримував цього надокучливого повідомлення? Дякую.

Рішення: Щоб вирішити цю проблему, потрібно зайти в диспетчер додатків, а потім очистити кеш-пам’ять та дані програми погоди.

Помилка сервера медіасервера S6

Проблема: Galaxy s6 edge, і я щойно почав отримувати помилковий медіасервер, камера потребує помилки перезапуску, спробувала очистити дату камери та скинути налаштування, також коли я намагався завантажити останнє оновлення програмного забезпечення, навіть через wifi, воно постійно не спрацьовувало, і я отримав повідомлення з проханням зв’язатися із сервісним центром Samsung… допомога !!!

Вирішення: Ця помилка, як правило, викликана якоюсь проблемою з додатком камери. Перше, що потрібно зробити в цьому випадку, це очистити кеш-пам’ять та дані програми камери з диспетчера програм. Якщо проблема все-таки виникає після виконання цього кроку, наступне, що потрібно зробити, це перевірити, чи не викликає проблему завантажена вами програма, запустивши телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, її причиною може бути програма, яку ви завантажили. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо наведені вище дії не допомогли вирішити проблему, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що перед скиданням слід зробити резервну копію даних телефону. Після завершення скидання негайно перевірте, чи проблема все ще не виникає. У такому разі це може бути проблемою, пов’язаною з апаратним забезпеченням, і в такому випадку вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Датчик відбитків пальців S6 не працює

Проблема: Привіт, сер, у мене є Samsung s6 edge, і проблема полягає в тому, що сканер відбитків пальців не працює. Помилка полягає в тому, що (переконайтеся, що ваш домашній ключ чистий і сухий), і я зробив все, як форматування / оновлення / скидання до заводських налаштувань набагато більше, але я не знаю, що є в апаратному чи програмному забезпеченні ... і я також намагаюся це зробити (* # 0 * #) у цьому своєму шоу ... .. (інформація про датчик) це нормально, передайте ... .. але (звичайне сканування) це свідчить про збій ... ..тож будь ласка, чи можете ви допомогти, це проблема апаратного забезпечення чи проблема програмного забезпечення

Рішення: Якщо після скидання заводських налаштувань проблема все ще виникає, це, швидше за все, вже пов’язана з апаратним забезпеченням. Вам потрібно буде принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.