Що робити з Samsung Galaxy S8, який не вимкнеться або не реагує на клавішу живлення [Посібник з усунення несправностей]

Ми вже розглядали проблему, що стосується Samsung Galaxy S8, яка не вмикається, тепер нам доведеться вирішити подібну проблему, але цього разу ми вирішимо проблему з пристроєм, який не вимкнеться. Зрозуміло, що ця проблема може обертатися навколо пошкодженого ключа живлення, але тоді існує ймовірність, що це проблема прошивки. Ось чому нам потрібно вирішити проблему, щоб знати, в чому проблема насправді, щоб ми могли спробувати сформулювати рішення, яке могло б вирішити це назавжди.

Якщо у вас є такий телефон, і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти. Але перед тим, як продовжити, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей S8, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Усунення несправностей Galaxy S8, який не вимкнеться

Цей посібник з усунення несправностей допоможе вам визначити, в чому проблема вашого телефону, виключаючи всі можливості. Було б простіше вирішити проблему, якби ми знали, що це таке і що її спричинило. Ми не пропонуємо процедур, які можуть потенційно пошкодити ваш телефон або порушити ваші дані, тому будьте впевнені, що все на цій сторінці безпечно. Але в кінці кінців, якщо проблема продовжує турбувати вас навіть після вичерпання всіх методів, ви все ще маєте можливість принести свій телефон до магазину, щоб технічний працівник міг його поглянути.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Помилка виявлення вологи Galaxy S8, не заряджається через помилку, виявлену вологою, інші проблеми
 • Samsung Galaxy S8 почав відображати попередження про «виявлення вологи» при підключенні до зарядного пристрою [Посібник з усунення несправностей]
 • Вологість Galaxy S8 виявила помилку після потрапляння її в морську воду, інші проблеми
 • Помилка виявлення вологи Galaxy S8, не заряджається через помилку, виявлену вологою, інші проблеми
 • Samsung Galaxy S8 вимикається відразу після початку випуску та інших пов'язаних з цим проблем

Ось, ось що я пропоную вам зробити щодо цієї проблеми ...

Виконайте процедуру примусового перезапуску

Якщо ця проблема виникла без видимих ​​причин або причин, тоді ми можемо сказати або припустити, що це просто збій в системі чи апаратному забезпеченні, особливо якщо ваш телефон не реагував. Це явна ознака того, що система з якихось причин вийшла з ладу. Виконання процедури примусового перезапуску поверне ваш телефон до життя, і це може бути єдине, що вам доведеться зробити.

Щоб примусово перезавантажити телефон, одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд. Якщо клавіша живлення працює належним чином, пристрій повинен нормально завантажитися, і ви зможете продовжувати користуватися телефоном без збоїв.

Однак, якщо примусова перезавантаження не пройде, перейдіть до наступного кроку, щоб продовжити вирішення проблем.

Спробуйте зарядити акумулятор (для телефону, що не відповідає)

Ви робите це, якщо примусовий перезапуск не вдався, і ваш телефон повністю не реагує. Я розумію, що ваш телефон все ще може не реагувати на зарядний пристрій, але варто спробувати. Тут ми намагаємось знати, як телефон реагує або реагує, коли виявляє, що по його ланцюгах протікає електричний струм. Зазвичай на S8 відображається піктограма зарядки, а світлодіодний індикатор загоряється, а відсутність цих знаків свідчить про те, що телефон повністю не реагує. На цьому етапі варто спробувати перезапустити телефон, але цього разу, поки він підключений до мережі. Якщо він все одно не реагує, від'єднайте його від зарядного пристрою і дайте йому розрядитися.

Можливо, вам доведеться почекати кілька годин, і якщо ви не можете цього терпіти, я рекомендую принести телефон до магазину, щоб технік міг щось з цим зробити. Але якщо ви дозволите батареї розрядитися і телефон вимкнеться, спробуйте зарядити його, щоб побачити, чи відображаються знаки зарядки. Якщо вони це роблять, спробуйте увімкнути телефон, і якщо відповіді немає, підтверджено, що проблема полягає в клавіші живлення.

Скористайтеся функцією автоматичного перезапуску (для адаптивного телефону)

На даний момент ми не знаємо, чи проблема насправді пов’язана з клавішею живлення чи вона пошкоджена, але вона не працює, тому ми не можемо використовувати її для вимкнення телефону чи перезавантаження. Є програми, які дозволять вам вимкнути телефон, не використовуючи клавішу живлення, але вони вимагають root і можуть не стосуватися вас. Але навіть якщо ви успішно вимкнули телефон, ви все одно не зможете користуватися телефоном і не вирішувати проблему, оскільки він вимкнений. Найкраще, що потрібно зробити зараз, - це перезавантажити телефон і перевірити, чи це не впливає.

Ваш Galaxy S8 має функцію автоматичного перезапуску, тому скористайтеся цим, щоб оновити пам’ять телефону.

 1. Перейдіть на головний екран
 2. Торкніться меню Додатки
 3. Виберіть Налаштування
 4. Виберіть Резервне копіювання та скидання
 5. Натисніть на вкладку Керування пристроями
 6. Виберіть Автоперезапуск
 7. Відредагуйте заплановану дату та годину
 8. Увімкніть функцію

Після того, як телефон успішно перезавантажиться, а клавіша живлення все ще не працює, зробіть резервну копію важливих файлів і даних, оскільки тепер зрозуміло, що проблема в ключі живлення. Вам потрібно принести його в магазин, щоб технік міг перевірити кнопку. Вам потрібно зробити резервну копію своїх файлів, щоб переконатися, що вони не будуть видалені, оскільки технік може вдатися до скидання, якщо проблема не зникне.

Перш ніж вирушати до техніки, якщо ви покладете на телефон новий чохол, спробуйте зняти його, оскільки це може порушити роботу ключа живлення. Зробіть те саме для інших сторонніх аксесуарів.

Сподіваюсь, цей короткий посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему з вашим пристроєм. Не соромтеся звертатися до нас, якщо вам потрібна наша допомога.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Помилка виявлення вологи Galaxy S8, не заряджається через помилку, виявлену вологою, інші проблеми
 • Проблема з акумулятором Galaxy S8, не заряджається нормально, швидко розряджає енергію, інші проблеми
 • Samsung Galaxy S8 більше не заряджається швидко, як раніше після оновлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Порт зарядного пристрою Samsung Galaxy S8 вирішив проблему та інші пов'язані з цим проблеми
 • Як вирішити проблеми з вашим Samsung Galaxy S8, який більше не вмикається [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який розряджає акумулятор, а не заряджається при підключенні [Посібник з усунення несправностей]