Як виправити проблеми з Bluetooth S10 після оновлення Android 10

Здається, зростає кількість власників Galaxy S10 і S10 Plus з проблемами Bluetooth після оновлення Android 10. Якщо ви один з цих нещасних користувачів S10, які стикаються з проблемою Bluetooth відразу після встановлення Android 10, дізнайтеся, що ви можете зробити, щоб вирішити цю проблему, дотримуючись цього посібника.

Що може спричинити проблеми з Bluetooth S10 після оновлення Android 10

Причин, через які ваш Galaxy S10 може мати проблеми Bluetooth після оновлення Android 10, може бути безліч різних причин. Деякі найпоширеніші причини виникнення ситуацій Bluetooth, які ми стикаємось, зумовлені наступним:

 • Незначні збої в системі
 • Тимчасова помилка завантаження в програмі Bluetooth
 • Невідома помилка програмного забезпечення в будь-якому з підключених пристроїв
 • Пошкоджений системний кеш
 • Зламана стороння програма
 • Несумісність
 • Несправність обладнання (рідко)

Чи можна цю проблему виправити?

Безумовно. У наш час пристрої Bluetooth стали більш досконалими, і більшість проблем, які мучать попередні покоління, були повністю усунені. Якщо проблема несумісність, ви майже завжди можете сподіватися, що одна з наших пропозицій у цьому посібнику допоможе.

Рішення для вирішення проблем Bluetooth після оновлення Android 10

Існує багато можливих причин проблеми Bluetooth, тому вам також потрібно виконати ряд кроків із усунення несправностей, щоб звузити рішення. Нижче наведено те, що ви повинні зробити:

Переключити функціональність Bluetooth на пристроях

Багато випадків проблем із Bluetooth на пристроях Samsung Galaxy виправляються просто шляхом увімкнення та вимкнення функціональних можливостей. Роблячи це, ви оновлюєте зв’язок між двома пристроями. Якщо у вас виникають проблеми з підключенням двох пристроїв, переконайтеся, що ви зробили цю пропозицію як перший крок з усунення несправностей.

На вашому S10 просто виберіть значок Bluetooth, потягнувши вниз панель сповіщень, а потім торкнувшись значка, щоб увімкнути та вимкнути Bluetooth. Після цього вам також потрібно вимкнути послугу Bluetooth на іншому пристрої. Через кілька хвилин спробуйте відновити зв’язок і подивіться, як воно проходить.

Оновіть пристрої, які ви намагаєтеся підключити, перезапустивши їх

Якщо перемикання функції Bluetooth взагалі не допоможе, наступним кроком буде переконатись, що ви оновили систему пристроїв, що мають проблему.

Усі пристрої Samsung з проблемами живлення можуть скористатися перезапуском. Деякі незначні помилки виникають, якщо пристрій не працює довгий час. Це рекомендується перезавантажувати телефон один раз принаймні кожні кілька днів.

Перезапустити Galaxy S10 просто. Ось, що вам потрібно зробити: Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Якщо це нічого не змінить, спробуйте виконати такі дії:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Регулярне перезавантаження пристрою принаймні раз на тиждень може бути корисним. Якщо ви схильні щось забувати, радимо налаштувати телефон для самостійного перезавантаження. Ви можете запланувати це завдання, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Догляд за пристроєм.
 3. Торкніться 3-крапки вгорі.
 4. Виберіть Авто перезапуск.

Зберігайте пристрої, які ви намагаєтесь під’єднати через Bluetooth

Деякі пристрої Bluetooth можуть не підтримувати зв’язок або можуть неналежним чином поводитися, якщо живлення низьке. Переконайтеся, що пристрій, який ви намагаєтеся підключити до Galaxy S10, заряджений. Щоб увімкнути безпечний режим, спробуйте повністю зарядити його, перш ніж підключати до Galaxy S10. Таким чином ви дізнаєтесь, чи проблема пов’язана з поганим управлінням живленням або слабким зарядом акумулятора.

Переконайтесь, що кеш системи знаходиться у найкращій формі

Якщо ваш S10 почав відображати проблеми з Bluetooth після встановлення оновлення для Android 10, цілком ймовірно, що капітальний ремонт програм може пошкодити системний кеш. Цей кеш важливий для Android, оскільки він використовується для прискорення часу завантаження програми. Без хорошого кешу керованої системи ваш Android може діяти мляво кожного разу, коли ви відкриваєте програму.

Наявність пошкодженого системного кешу також може призвести до різноманітних проблем, включаючи проблеми з підключенням. Щоб перевірити, чи причиною проблеми з Bluetooth є неправильний кеш, очистіть розділ кешу.

Щоб оновити системний кеш Galaxy S10:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Візьміть за звичку перевіряти, чи оновлюються програми

Це точно не завадить, якщо ви намагатиметеся регулярно перевіряти наявність оновлень додатків. У більшості телефонів, що працюють під брендом оператора, це завдання зазвичай автоматизується, оскільки Play Store налаштовано на автоматичне завантаження оновлень додатків. Якщо ви змінили цю поведінку магазину Play, ви також можете перевірити наявність оновлень додатків вручну. Ось що ви повинні зробити:

 1. Відкрийте програму Play Store.
 2. Торкніться значка "Більше налаштувань" у верхньому лівому куті (три горизонтальні лінії).
 3. Торкніться Мої програми та ігри.
 4. Торкніться Оновити або Оновити все.

Якщо ви хочете постійно оновлювати свої програми, увімкніть автоматичне оновлення в Play Store. Ось як це робиться:

 1. Торкніться Автооновлення програм.
 2. Торкніться Над Wi-Fi (виберіть Над будь-якою мережею, якщо у вас немає Wi-Fi).
 3. Торкніться Готово.

Поки ви це робите, це може також допомогти, якщо ви переконаєтесь, що немає оновлень програмного забезпечення, які ви очікували на цей час. У деяких рідкісних випадках за великими оновленнями програмного забезпечення супроводжуються меншими оновленнями для виправлення відомих помилок.

Якщо у вас є глобальна, розблокована версія Galaxy S10, ви можете вручну перевірити наявність оновлень Android, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Прокрутіть униз і торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 3. Натисніть Завантажити та встановити.

Вирішення проблем із програмою Bluetooth

Якщо ви продовжуєте відчувати проблеми Bluetooth на своєму Galaxy S10 в цей час, пора розпочати усунення несправностей самого додатка Bluetooth. Ви можете зробити три речі:

 • Примусово кинути
 • Видаліть кеш Whatsapp
 • Скиньте Whatsapp

Примусово закрити програму Bluetooth

Перше, що ви хочете зробити, це просто: примусово закрийте програму Bluetooth. Це ефективний спосіб виправити деякі типи помилок додатків. Якщо ви раніше цього не пробували, дізнайтеся, як це робиться нижче.

Спосіб 1. Закрийте програму за допомогою клавіші "Останні програми"

 1. На екрані торкніться програмної клавіші "Останні програми" (тієї, яка має три вертикальні лінії ліворуч від кнопки "Головна").
 2. Коли з’явиться екран нещодавніх програм, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти програму. Він повинен бути тут, якщо вам вдалося запустити його раніше.
 3. Потім проведіть пальцем угору по програмі, щоб закрити її. Це має змусити закрити його. Якщо його там немає, просто торкніться програми Закрити всі, щоб також перезапустити всі програми.

Спосіб 2. Закрийте програму за допомогою меню Інформація про програму

Інший спосіб змусити закрити програму - зайти в самі налаштування програми. Це більш тривалий спосіб порівняно з першим методом вище, але він однаково ефективний. Ви хочете скористатися цим методом, якщо плануєте виконувати інші способи усунення несправностей для згаданого додатка, наприклад, очищення кешу або даних. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми Bluetooth.
 6. Унизу торкніться кнопки Зупинити.

Оновіть кеш програми Bluetooth

Якщо примусове закриття Bluetooth не допоможе, і він все ще продовжує збій на вашому Galaxy S10, радимо продовжити усунення несправностей програми, видаливши кеш. Програми зберігають певний набір тимчасових файлів, щоб ефективніше виконувати завдання. Іноді кеш програми може бути пошкоджений, що спричинить неправильну поведінку програми.

Щоб очистити кеш-пам’ять Bluetooth:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Торкніться кнопки Очистити кеш внизу.

Поверніть програму Bluetooth за замовчуванням

Це більш радикальний крок з усунення несправностей, ніж попередні два, і поверне програму Bluetooth до початкового заводського стану. Це означає, що вся конфігурація Bluetooth у цій програмі буде стерта. Оскільки початковий заводський стан програм за замовчуванням зазвичай не містить нових помилок, це може допомогти у вирішенні вашої проблеми.

Щоб очистити дані програми:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити дані.

Скиньте конфігурацію мережі вашого пристрою

Ще одним важливим кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити в цьому випадку, є скидання всіх налаштувань мережі. Цей крок з усунення несправностей очистить усі налаштування мережі, які не за замовчуванням, і, сподіваємось, усуне потенційні помилки. Якщо ви ще не пробували цього на цьому етапі, ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Зберігати програми за замовчуванням (Скидання налаштувань додатків)

Для роботи деяких програм, зокрема системних, таких як Bluetooth, потрібні системні програми за замовчуванням. Іноді ці програми за замовчуванням можуть вимикати інші програми або після деяких системних змін, наприклад після оновлення. Щоб переконатися, що всі програми за замовчуванням знову ввімкнені, ви можете виконати такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть ваш S10 і перевірте наявність проблеми.

Перевірте наявність можливих поганих сторонніх додатків у безпечному режимі

Наявність навіть лише однієї поганої сторонньої програми може спричинити проблему. Оскільки обслуговування програми є дорогим та трудомістким, не всі програми можуть отримувати своєчасні оновлення від розробників. Можливо, одна з ваших програм може стати несумісною з вашим новим оновленням Android 10, що спричиняє поточну проблему Bluetooth.

Щоб перевірити, чи є у вас погана стороння програма - це причина, через яку у вас виникають проблеми з Bluetooth S10 після встановлення оновлення Android 10, ви можете перезавантажити ваш S10 у безпечний режим. Перезапустивши Galaxy S10 у безпечному режимі, усі сторонні програми будуть заблоковані (сірим). Якщо ваш Bluetooth працює нормально лише тоді, коли ваш S10 перебуває в безпечному режимі, ви можете поспоритись, що в цьому винна погана стороння програма.

Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться вікно вимкнення живлення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана з’являється “Безпечний режим”.

Пам’ятайте, що сторонні програми у цьому режимі вимкнені, тож ви можете використовувати попередньо встановлені програми. Якщо Galaxy S10 Bluetooth працює нормально лише у безпечному режимі, це означає, що проблема пов’язана з поганою програмою. Видаліть нещодавно встановлену програму та перевірте, чи це виправить. Якщо проблема залишається, використовуйте процес усунення, щоб ідентифікувати неправдивий додаток. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Відновіть за замовчуванням програмне забезпечення, видаливши пристрій із заводськими налаштуваннями

Якщо проблеми з Bluetooth на вашому Galaxy S10 не зникають і після оновлення Android 10, вам слід спробувати очистити пристрій, якщо жодна з наведених вище пропозицій досі не спрацювала. Скидання до заводських налаштувань - кардинальне рішення, але може бути ефективним інструментом, якщо причина проблеми пов’язана із програмним забезпеченням.

Нижче наведено два способи відновити заводські налаштування вашого S10:

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy S10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy S10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 5. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Пропоновані показники

 • Як виправити заморожування Galaxy Note10 після оновлення Android 10
 • Як виправити збій Note10 Instagram після оновлення Android 10
 • Як виправити збій Note10 Facebook після оновлення Android 10
 • Як виправити проблеми з Galaxy Note10 Wi-Fi після оновлення Android 10

 Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте нашу сторінку Youtube для усунення несправностей.