Як укорінити Android без ПК у 2020 році

Вкорінення пристрою Android має багато переваг. Найголовніше серед переваг - це можливість додавати власні ПЗУ на свій смартфон або планшет, що дозволяє додати ще трохи спецій до свого пристрою. Вкорінення також може дозволити вам розблокувати деякі найважливіші функції вашого смартфона або планшета, тому переваги не обмежуються лише перепрошивкою спеціальних ПЗУ. Наприклад, на ринку доступні деякі додатки, які можуть працювати лише з корінними пристроями. Ці додатки пропонують більше функцій прямо в комплекті порівняно з некореневими програмами, і іноді їх можна вважати нестабільними. Маючи це на увазі, ми пропонуємо вкорінювати лише розробникам серед нас або тим, хто може дозволити собі зберегти запасний телефон лише для вкорінення.

Тепер, коли ми знаємо, чому і як укорінення може допомогти клієнтам, ми поговоримо про те, як. Старіші методи вимагали, щоб клієнти встановлювали програму на ПК, підключали свій телефон і дозволяли драйверам встановлювати вручну. Сьогодні процес набагато простіший, і вкорінення телефону можна зробити, не вимагаючи ПК. Ми поговоримо про деякі сервіси, які дозволяють укорінювати телефон, не вимагаючи рут-доступу.

Як укорінити Android без ПК у 2018 році

Резервне копіювання, резервне копіювання та резервне копіювання!

Важливо розуміти, що перед тим, як укорінювати щось, ви завжди повинні зробити резервну копію смартфона. Велика проблема вкорінення вашого смартфона полягає в тому, що він може дуже швидко погіршитися. Якщо це не зроблено належним чином, вкорінення смартфона може спричинити цегелювання смартфона, що може перетворити ваш телефон на щось таке корисне, як обтяжувач. Іншими словами, викорініть свій смартфон неправильно, і ви можете повністю його зіпсувати, не маючи можливості повернутися назад.

Тож, хоча резервне копіювання вашого смартфона не врятує вас від помилок, воно принаймні збереже ваші дані. Таким чином, ви не втратите незабутні фотографії, музику чи відео, які хотіли зберегти назавжди. Android має стандартний спосіб резервного копіювання вашого вмісту, і це через Google Drive. Як правило, це автоматизовано, і вам просто потрібно переконатися, що це перевірено в додатку Налаштування.

Однак ви можете розглянути можливість використання інших програм для резервного копіювання телефону, наприклад через Dropbox або іншу хмарну службу на ринку.

Отримали резервну копію телефону та важливих даних? Чудово! Ми можемо розпочати вкорінення вашого телефону!

Універсальний Androot

Вибираючи наш вибір номер один, ми розглядаємо універсальний додаток Universal Androot. Це дозволяє легко викорінити пристрій без використання будь-якого комп’ютера. Сам додаток насправді досить старий, але Universal Androot каже, що він повинен бути легко сумісним зі старішими версіями телефонів Android та прошивки. Однак у вас можуть виникнути проблеми з укоріненням, скажімо, абсолютно нового Samsung Galaxy s10. Все-таки це перевірений і справжній додаток, який варто спробувати! Ви можете завантажити файл .apk тут.

KINGOROOT

Сьогодні кореневих програм одним клацанням доступно вдосталь. Одним із способів, що розробники можуть відрізняти свою продукцію, є пропонування функцій, які приваблюють широкі маси. KINGOROOT - це одна з таких програм, оскільки вона має досить інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс та можливість швидкого вкорінення пристрою Android. Додаток може викорінювати майже будь-який пристрій Android, на який ви кидаєте, хоча будуть деякі помітні винятки. Розробники оновлюються останньою прошивкою, що означає, що додаток також підтримує вкорінення смартфонів Android Nougat. Цю функцію зараз може запропонувати не багато додатків, що робить KINGOROOT досить популярним на ринку прямо зараз.

Якщо говорити про недоліки, то їх чесно говорити не так багато. Однак вам доведеться стикатися з купою настирливих оголошень час від часу. Але оскільки це абсолютно безкоштовна пропозиція, ми не впевнені, чи є це великим недоліком, якщо чесно. Вам потрібне стабільне з’єднання з Інтернетом, щоб використовувати функції цього додатка. Оскільки кореневі програми заборонені в Play Store, користувачам доведеться завантажувати apk файлу вручну на свої пристрої та встановлювати програму таким чином.

ОДИН КЛІК КОРЕНЬ

Це досить популярний легкий кореневий додаток, який отримав відгуки кількох щасливих клієнтів. Додаток пропонує простий у користуванні інтерфейс, надаючи точні дані про те, що саме ви хочете. Якщо ви виявите, що програма працює не так, як ви задумали, існує служба чату та обміну повідомленнями в режимі реального часу, щоб отримати підтримку від команди розробників. Додаток настійно рекомендується для користувачів, яким новачок ідея вкорінення. Незважаючи на те, що ми пропонуємо новачкам уникати вкорінення пристрою, якщо ситуація вимагає руту на їхніх телефонах, цей додаток дуже рекомендується.

Як і у випадку з будь-яким кореневим додатком, не всі смартфони будуть сумісні з цим додатком. Вам доведеться просто встановити файл apk, відкрити програму і подивитися, чи можна пристрій укорінювати за допомогою цієї програми. Звичайно, у додатку буде кілька оголошень, що є єдиним джерелом доходу для деяких з цих розробників. Однак це ніяк не заважає користувацькому досвіду, тому ми все це так сильно не заперечуємо. Для роботи програми потрібне підключення до Інтернету.

ФРАМАРУТ

Більш відшліфована версія програм, про які ми говорили вище, FRAMAROOT - це пристойна коренева програма, яка пропонує підтримку рута одним дотиком, подібно до програм, про які ми говорили вище. Якщо ви не задоволені кореневим досвідом, ви можете просто викорінити свій смартфон із програми, що є зручною функцією. Додаток безкоштовний, хоча, схоже, жодної реклами немає. Так чи інакше, не настирливі. Звичайно, для цього додатка не потрібен ПК, щоб викорінити ваш пристрій, тому він майже подібний до будь-якого іншого додатка.

Однак програма працює лише на пристроях з ОС Android 4.0 та новіших версій. Важливо також зазначити, що FRAMAROOT не працює з деякими новішими смартфонами Android, які сьогодні доступні на ринку. Маючи це на увазі, ми пропонуємо користувачам ретельно вибирати програму, призначену для своїх пристроїв. Неможливо це точно дізнатись, але це може допомогти спробувати кілька додатків із одним кореневим кліком, щоб вибрати найкращий. Якщо у вас немає жодного із сучасних смартфонів, ви зможете отримати root-доступ на своєму смартфоні / планшеті Android. Обов’язково ознайомтеся з цією пропозицією.

Z4ROOT

Це ще один популярний кореневий додаток, який можна завантажити у вигляді файлу apk. Дивно, але додаток був доступний у Play Store донедавна, але, природно, Google видалив його задовго. Додаток використовує ті ж методи, що й інші додатки, що зрівняє його з усіма іншими програмами, що виконуються одним клацанням миші. Це, звичайно, безкоштовне завантаження, хоча вам доведеться мати справу зі звичним потоком реклами. Враховуючи величезну кількість кореневих програм, доступних в Інтернеті, цілком можливо запитати, щоб вибрати найкращий. Я особисто вважаю, що Z4ROOT є гідною альтернативою будь-якому з вищезазначених додатків. Не забудьте завантажити програму за посиланням тут.

КОРЕНЬ МАЙСТЕР

Це програма, яку потрібно мати, якщо ви новачок у концепції вкорінення. Це проста у використанні коренева програма, яка, здається, розроблена спеціально для початківців. Прості у використанні варіанти дадуть вам саме те, що ви хочете, не вимагаючи Google жодного кроку. Що ще краще, це те, що в додатку немає жодного вірусу або реклами, що робить його одним з найкращих програм, що виконуються одним клацанням миші, для Android зараз. Додаток виявить ваш пристрій, а також версію Android, на якій він працює. Щоб розпочати кореневий процес, вам просто потрібно натиснути велику кругову кнопку, і це майже все. Тут немає суттєвих застережень щодо програми, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем з її використанням. Додаток доступний як файл apk за посиланням тут.

iRoot

Якщо у вас є старіша версія Android, яку ви хочете викорінити, iRoot буде на вашому шляху. Цей призначений для видалення складностей, які приносять старіші версії Android 4.0 до Android 4.4. Завантажте iRoot APK на свій пристрій Android, і ви зможете легко викорінити свій телефон, щоб ви могли встановити на телефон ПЗУ на ваш вибір. Отримайте APK тут.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.