7 найкращих офлайн-програм GPS-карт для Android в 2020 році | Хлопець-дроїд

Навігація - одна з найважливіших сучасних функцій, яку нам надають смартфони, особливо коли у вас є офлайн-програми GPS Map для Android. Це в основному означає, що якщо у вас є смартфон (із зарядженим акумулятором) і ви застрягли, ви можете просто відкрити навігаційний додаток на телефоні, щоб безпечно дістатися до пункту призначення, позбавленого зайвих об’їздів. Однак карти вимагають підключення до Інтернету для оновлення певної інформації, як-от про дорожній рух та відстань. Хоча GPS і працює без підключення до Інтернету, ніколи не вистачає самостійної навігації. Тут у рівняння входять офлайн-карти.

Якщо ви опинилися в зоні з низьким рівнем підключення до Інтернету, ви б знали про проблеми, з якими стикаєтесь під час навігації. Ці програми повністю виправлять ці проблеми, оскільки ви можете зручно шукати на своєму телефоні, коли ви загубитеся, і вони направлять вас на правильний шлях.

Сьогодні ми обговоримо п’ять офлайн-програм GPS Map для Android, які безкоштовно пропонують користувачам офлайн-навігацію. Деякі з них можуть поставлятися з рекламою або покупками в додатках, але це невелика ціна, яку потрібно заплатити за розкіш, якщо мати офлайн-навігацію під рукою.

Кращі офлайн-програми GPS Map для Android

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

1) Карти та навігація в режимі офлайн

Як випливає з назви, цей додаток пропонує навігацію та карти без підключення до Інтернету. Додаток попередньо завантажить дані карти та маршрути, щоб зробити їх доступними для вас у режимі офлайн. Ось так і працюють більшість програм навігації поза мережею. Він використовує деталі навігації від провідного світового постачальника навігаційних послуг, тому ви отримуєте тут найкращі у своєму класі функції. Розробники часто оновлюють додаток новими функціями та іншими маршрутами, тому ви можете бути впевнені, що постійно отримуєте найкращий досвід завдяки своєму використанню.

Більше 200 країн включено до списку, і на карті є кілька визначних місць, якщо ви хочете трохи вбити. Ви навіть можете повідомити своє місцезнаходження в реальному часі та очікуваний час прибуття своїм друзям та родині через соціальні мережі. Однією чудовою особливістю є можливість відстежувати ціни на паливо прямо в додатку. Це дозволить вам дістатися до пункту призначення найекономнішим способом, що неймовірно зручно для бюджетних користувачів. Додаток також підкаже вам про швидкісні камери поблизу вас, щоб ви знали, коли на деякий час відвести ноги від педалі. Є пропозиції щодо паркування, а також місця та ціни на паркування. Це дуже комплексний додаток, і ми рекомендуємо всім спробувати. Цей найкращий офлайн-навігаційний додаток для Android завантажується безкоштовно, але постачається з покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

2) Карти Google

Безумовно, одне з найпопулярніших навігаційних додатків, Google Maps має безліч функцій, які роблять його нашим улюбленим навігаційним додатком. Ви отримуєте всю інформацію безпосередньо з серверів Google, з можливістю завантаження карт для офлайн-навігації. Однак ви можете завантажити певну область лише за допомогою цього додатка, що робить це трохи незручним, якщо ви шукаєте довші маршрути. Маючи це на увазі, рекомендується тримати програму відкритою, коли у вас є де-небудь функціонуюче з’єднання Wi-Fi в будь-якому місці, щоб програма продовжувала оновлювати нові місця. На додаток до того, що ви можете отримати найкращі вказівки для свого маршруту, програма також надає вам інформацію про громадський транспорт, разом із часом. Це неймовірно корисно, якщо ви новачок у місті і хочете зручно обійтись.

Однією з найкращих функцій особисто для мене є можливість програми оновлювати інформацію про дорожній рух у режимі реального часу на екрані. Це означає, що ви можете піти іншим маршрутом, якщо Карти показують рух у вашому напрямку. Насправді Карти навіть пропонують альтернативні маршрути (навіть якщо відстань довша), щоб переконатися, що ви встигнете вчасно. Однак для цієї функції потрібне підключення до Інтернету, тому вона не стосується офлайн-навігації. Це абсолютно безкоштовний додаток без абсолютно жодної реклами чи покупок у програмі. Він за замовчуванням поставляється на всіх смартфонах Android, але якщо у вас його ще немає, радимо негайно завантажити його з Play Store.

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

3) GPS-навігація MapFactor

Розробник стверджує, що це найкращий безкоштовний додаток для навігації в Play Store, який багато говорить про роботу над цим додатком. Офлайн-карти пропонуються OpenStreetMaps з періодичним безкоштовним оновленням щомісяця. Тут є стандартний набір функцій, таких як попередження про швидкісну камеру, зупинки поблизу, ресторани тощо. На даний момент він підтримує офлайн-навігацію в 200 країнах, що є практично кожною частиною світу, яку ви можете подумати. Зараз технології поширились до такої міри, що практично в будь-якій частині світу є Інтернет або принаймні смартфони. А завдяки таким програмам користувачі можуть зробити своє життя набагато ефективнішим у цілому. MapFactor - це безкоштовний додаток для завантаження, який постачається з рекламою на борту. У програмі також є покупки, які допоможуть вам позбутися від настирливої ​​реклами.

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

4) MAPS.ME

Наступним після нашого зворотного відліку є MAPS.ME. Існує безліч офлайн-навігаційних програм, які розробляються самостійно і не підтримуються добре; однак MAPS.ME - прямо протилежне. Це пропонує вам преміальну офлайн-навігацію і становить понад 50 мільйонів років на момент написання статті. Звичайно, вам доведеться спочатку завантажити всі картографічні дані, але як тільки ви це зникнете, ви зможете використовувати це без будь-якого з’єднання з Інтернетом.

Ви можете орієнтуватися в подорожі за допомогою п’яти різних видів транспорту. Карти рясніють цікавими місцями, пішохідними стежками та речами, яких ви часто не бачили б в інших додатках для подорожей. Якщо ви шукаєте преміум-варіант, який легко допоможе вам обійти будь-яку точку світу, це MAPS.ME.

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

5) Waze

Waze часто називають простою в Інтернеті програмою підсилювача підсилювача; однак ви також можете використовувати його для офлайн-навігації. Ви не можете насправді завантажувати конкретні карти для офлайн-навігації, Waze використовує кеш-пам’ять, щоб давати вам покрокові вказівки, тому все це автоматично. Вам просто потрібно завантажити Waze на телефон Android, налаштувати маршрут навігації, а потім Waze збереже все це в кеш-пам’яті. Це робиться для того, щоб забезпечити 100-процентну точність ваших покрокових вказівок, навіть якщо у вас плямистий Інтернет або втрачається сигнал.

Однак ця функція працює лише на Android - на iOS не працює.

Однією з переваг, яка нам дуже подобається з Waze, є те, що вони можуть повідомляти вам обмеження швидкості на всіх дорогах - ніколи більше не отримуйте квиток на перевищення швидкості!

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

6) ТУТ WeGo

ТУТ WeGo (раніше належала Nokia) - це широко популярний навігаційний додаток, який виріс за весь час існування. Я особисто пам’ятаю, як використовував це на своєму смартфоні Nokia Lumia кілька років тому, і це мене ніколи не підводило. Хороші люди в Nokia були досить мудрими, щоб запропонувати і додаток для Android, а Here WeGo тепер сидить на вершині хіт-парадів. Це програма Editor's Choice у Play Store, що означає, що люди в Google оцінюють її дуже високо. Багато виробників автомобілів беруть участь у ТУТ, а це означає, що він завжди розвивається і призначений для вашого призначеного навігаційного додатка. Я особисто вважаю, що це разом із Google Maps є надійним джерелом для офлайн-навігації, оскільки HERE також пропонує інформацію про швидкість. Все в додатку легко зрозуміти, і ми не можемо рекомендувати це досить високо нікому.Обов’язково перевірте це в магазині Play. Однак він поставляється з рекламою, що є єдиною моєю проблемою для програми.

Завантажте зараз: тут

найкраща навігаційна програма в автономному режимі для android

7) GPS-навігація та карти Sygic

Цей конкретний додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс навігації, що може бути освіжаючою зміною від звичайних програм для карт. Це найбільш інстальована у світі програма для офлайн-навігації (на думку розробників), яка надає йому певної довіри до конкурентів. Він також має такі функції, як інформація про дорожній рух у режимі реального часу, хоча для цього вам знадобиться підключення до Інтернету. Ще одна чудова функція - це попередження для поліцейських або камер для перевищення швидкості, розташованих неподалік, що є функцією, яку можна знайти у більшості додатків, про які ми говорили вище. Такі функції, як наведення смуги руху, допомагають безпечно та ефективно переміщати смуги відповідно до місцевих законів. Ці функції можуть бути корисними, якщо ви їдете в чужій країні, де правила руху смуги різні. Додаток є гідною альтернативою вашому існуючому списку додатків карт, і ми пропонуємо вам спробувати. Завантажити безкоштовно, а реклами немає.Однак покупки через додаток існують.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку для офлайн-навігації для Android

Як бачите, у вас є безліч варіантів, як найкращі офлайн-програми GPS-карт для android go. Акуратне в цьому полягає в тому, що це не просто додатки для офлайн-карт, але вони також мають онлайн-функції. Ви можете легко використовувати їх як взаємозамінні, надаючи вам преміум-навігацію по карті, коли ви в Інтернеті та поруч із хорошим сполученням, але це також не залишить вас висіти, коли ви їдете по району з поганою мобільною інфраструктурою.

Який ваш найкращий офлайн-навігаційний додаток для Android? Звук відключений у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.