Чому мій Google Pixel 2 XL не заряджається, заряджається дуже повільно або не може зарядити повністю [Посібник з усунення несправностей]

Коли ваш телефон не заряджається, є ймовірність того, що ви негайно покладете провину на будь-яку свою зарядну атрибутику. Але більшість випадків проблема полягає насправді в самому пристрої. Щось у вашому телефоні заважає йому правильно заряджатися, тому він не зможе заправити акумулятор, навіть коли він підключений до джерела живлення. Що б це було і що треба зробити, щоб все повернулося до звичного? Це питання, на які спробує відповісти цей пост. Якщо вас турбують відповідні проблеми, особливо на пристрої Google Pixel 2 XL, тоді цей вміст може вам допомогти. Далі в цій публікації пояснюються можливі причини того, чому пристрій Google Pixel 2 XL не заряджається, заряджається дуже повільно або не може повністю зарядитись. А для подальшої допомоги у вирішенні проблем,надаються також потенційні рішення та обхідні шляхи. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як боротися з цією проблемою.

Якщо ви намагаєтеся знайти рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Pixel 2 XL, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які повідомляють власники. Якщо вам все-таки потрібна наша допомога, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.   

Можливі причини, чому ваш Google Pixel 2 XL не заряджатиметься за призначенням

Несправний зарядний пристрій, адаптер або порт для зарядки, а також погана батарея телефону є одними з перших факторів, які слід враховувати при вирішенні проблем із зарядкою в мобільних пристроях. Наскільки це можливо, перевірте та переконайтесь, що все ваше зарядне обладнання працює належним чином. Це допоможе вам відокремити проблему в самому пристрої.

На відміну від того, що багато хто думав про пошкодження апаратного забезпечення, що призводить до того, що пристрій не заряджається, не заряджається, але дуже повільно або не може бути повністю зарядженим, проблема часто пов’язана з програмним збоєм.

Це програмне забезпечення, яке повідомляє вашому пристрою, коли і коли потрібно заряджати чи ні. Таким чином, якщо програмне забезпечення або програма, відповідальна за зарядку, пошкоджується деякими помилками і раптом стає неправдивою, саме тоді виникають проблеми із зарядкою. Щоб з’ясувати це далі, подумайте про додаток камери на вашому телефоні. Камера (апаратне забезпечення) не працюватиме без додатка (програмного забезпечення) камери, і те саме стосується додатка, який може бути марним без фізичної камери. Те саме стосується функції зарядки телефону. Певній програмі доручено пристрій заряджатися в той момент, коли він виявляє, що акумулятор розряджається або майже порожній. Коли ця програма щось переплутала, вона не зможе виконувати свою функцію, тому пристрій просто не заряджається, оскільки жодна програма не запускає його.Це стосується всіх пристроїв, оскільки кожен із них розроблений як система, яка означає, що кожен із них складається з безлічі програм або додатків, які працюють як один, щоб зробити його смартфоном.

Серед найпоширеніших джерел помилок, які можуть порушити нормальну роботу пристрою, включаючи зарядку, є оновлення програмного забезпечення. Насправді проблеми із зарядкою виявились однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються кінцеві користувачі після встановлення оновлення програм або системи Android. Це всі проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням, а це означає, що їх можна вирішити як завгодно, так і без поїздки в сервісний центр. Якщо ви впевнені, що проблема не має нічого спільного з будь-якими апаратними компонентами телефону, які могли бути пошкоджені, тоді ви можете розпочати усунення несправностей за допомогою наступних варіантів.

Можливі рішення, обхідні шляхи та поради щодо зарядки

Використовуйте наведені нижче способи вирішення проблеми, щоб виявити проблему, визначити першопричину та відновити роботу Google Pixel 2 XL та зарядити його знову належним чином. Якщо ви не отримали розв'язання з першого методу, не забудьте спробувати наступний, поки проблема не буде вирішена.

Зарядіть телефон ще раз

Цього разу переконайтесь, що ви робите це правильно, що означає необхідність перевірити та переконатися, що зарядний кабель правильно підключений до джерела живлення та зарядного порту на вашому пристрої. Також огляньте своє зарядне обладнання, щоб переконатися, що все працює належним чином. Окрім зарядної атрибутики, також подумайте про перевірку зарядного порту та джерела живлення, яке ви використовуєте. Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний (OEM) зарядний пристрій та адаптер, що постачається разом із телефоном, і що вони повністю функціонують. Ви можете спробувати використовувати іншу настінну розетку або джерело живлення, наприклад, порт USB на комп’ютері, автомобільний зарядний пристрій або банк живлення. Це допоможе вам визначити, чи є проблема у порту, що використовується.

Як можна більше не використовуйте телефон під час заряджання. На вашому телефоні можуть бути встановлені деякі програми, які споживають значну кількість енергії при активації чи запуску. Отже, навіть якщо ваш телефон підключений до зарядного пристрою та джерела живлення, все одно можливо, що він не зміг би збільшити заряд акумулятора, оскільки програма, яку ви використовуєте, продовжує розряджати заряд акумулятора. Зазвичай це одна з основних причин того, чому пристрій заряджається дуже повільно або не може зарядитися на 100 відсотків.

Виконайте м’який скидання налаштувань на Google Pixel 2 XL (якщо застосовується)

Якщо на вашому пристрої все ще залишається трохи енергії, спробуйте виконати м’який скидання або перезавантажити телефон, а потім спробуйте зарядити його знову. Це усуне будь-які збої або помилки, які могли перешкодити пристрою зарядитися. Процес не вплине на жодну вашу важливу інформацію, що зберігається на вашому телефоні. Якщо ви ще цього не зробили, ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення в правому куті телефону.
 2. Торкніться опції Вимкнути.
 3. Зачекайте приблизно 30 секунд, потім знову натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути її знову.

Крім того, ви також можете натиснути і утримувати кнопку живлення приблизно 10 секунд або поки не з’явиться логотип Google або екран анімації.

Потім пристрій перезавантажиться. Підключіть його до зарядного пристрою та спробуйте зарядити знову, як тільки телефон повністю завантажиться.

Калібруйте акумулятор на своєму Google Pixel 2 XL

Знову ж таки, це стосується лише тих випадків, коли на вашому пристрої все ще залишається трохи енергії. Калібрування акумулятора має важливе значення для оптимізації роботи батареї та для того, щоб телефон постійно відображав лише правильний рівень заряду. Процес калібрування передбачає повне розряджання акумулятора, і тому це слід робити лише зрідка. Частіша калібрування акумулятора може зменшити термін його служби від постійного розряджання або повного розрядження. Якщо ви ще цього не зробили і хочете спробувати, виконайте такі дії:

 1. Використовуйте пристрій, доки він не вимкнеться або до повного розряду акумулятора.
 2. Увімкніть його знову, а потім дайте йому самостійно вимкнутись.
 3. Коли пристрій повністю вимкнено, підключіть його до зарядного пристрою, а потім дайте йому зарядитися, поки індикатор зарядки або піктограма акумулятора не покаже, що він досяг 100 відсотків.
 4. Від'єднайте телефон від зарядного пристрою, а потім увімкніть його.
 5. Якщо час автономної роботи не досягає 100 відсотків, підключіть його назад до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися довше, поки він не буде повністю заряджений на 100 відсотків.
 6. Вимикайте зарядний пристрій, коли акумулятор повністю заповнений.
 7. Перезапустіть телефон.
 8. Потім знову починайте користуватися телефоном, як зазвичай, поки він не закінчиться і не вимкнеться.
 9. Заряджайте його знову, доки акумулятор повністю не зарядиться.
 10. Увімкніть телефон.

Тепер ваш акумулятор відкалібровано.

Інші варіанти, які слід розглянути, якщо це можливо

Ви можете спробувати застосувати програми для усунення несправностей або виконати скидання до заводських налаштувань, якщо на вашому пристрої все ще залишається живлення, щоб залишатися ввімкненим.

 • Завантажте в безпечний режим. Щоб вирішити проблеми з програмами, завантажте Google Pixel 2 XL у безпечний режим, а потім діагностуйте, які програми споживають багато енергії. Ви можете тимчасово видалити програму, якщо ви не використовуєте її, а потім перевірити, чи нормально заряджається ваш пристрій без програми. Ви також можете спробувати зарядити пристрій, перебуваючи в безпечному режимі. Якщо сторонній додаток заважає вашому пристрою заряджатись належним чином, він повинен працювати або заряджатись за призначенням, перебуваючи в безпечному режимі, оскільки всі сторонні програми та послуги відключені.
 • Основний скидання. Іншим можливим рішенням, але слід розглядати лише крайній засіб (якщо це можливо), є генеральне скидання або відновлення вашого Google Pixel 2 XL до заводських значень. Це допоможе усунути системні помилки, які могли вплинути на функції зарядки пристрою. Але ви також повинні зауважити, що всі ваші дані будуть видалені в процесі, включаючи ваші особисті налаштування та вміст. Слід сказати, що попередньо потрібно створити резервну копію всіх важливих файлів. Потім ви можете продовжити заводські скидання через меню Налаштування на телефоні або скористатися комбінацією апаратних клавіш ( кнопки живлення та гучності ).

Ескалація проблеми для отримання додаткової допомоги

Якщо жоден із попередніх методів не може усунути проблему, а ваш Google Pixel 2 XL все ще не заряджається, заряджається повільно або не заряджається повністю, то пора звернутися за додатковою допомогою. Зверніться до свого оператора пристрою або до служби підтримки Google, щоб розробити проблему та звернутися за подальшою допомогою та офіційними рекомендаціями.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.