5 найкращих додатків для прослуховування музики без даних або Wi-Fi у 2020 році

Люди люблять музику універсально, а найкращі безкоштовні музичні програми для прослуховування музики без даних або Wi-Fi значно спрощують потокове передавання. Завдяки появі потокових сервісів ми зіткнулися з цілою кількістю цих додатків, які дозволяють насолоджуватися музикою практично з будь-якого місця. Однак потокове передавання вимагає стабільного з’єднання з Інтернетом. Це може зробити речі складними часом, особливо коли ми подорожуємо, і на вашому телефоні чи планшеті немає доступу до стабільного з’єднання з Інтернетом. Ось чому зберегти їх на своєму пристрої для відтворення в режимі офлайн може бути дуже зручно.

Сьогодні ми поговоримо про декілька потокових сервісів, які дозволять вам насолоджуватися музикою, позбавленою з’єднання з Інтернетом. Деякі програми називають його "офлайн-режимом", тобто ви можете слухати музику, навіть якщо ваш телефон у режимі офлайн.

Тож давайте прямо до цього.

Найкращі програми для прослуховування музики без даних або Wi-Fi

найкращий безкоштовний музичний додаток без wifi

1) Spotify

Без сумніву, одна з найпопулярніших послуг потокової передачі музики там, Spotify може багато запропонувати своїм клієнтам. Відтворення в режимі офлайн можливе без особливих зусиль. Якщо у вас є список відтворення, який ви хочете бути доступним у повному обсязі, вам просто потрібно натиснути кнопку «завантажити», розташовану праворуч від списку відтворення. Пам’ятайте, що офлайн-списки відтворення та пісні зберігаються лише на вашому пристрої, а не деінде. Отже, якщо ви використовуєте Spotify в Інтернеті, вам все одно знадобиться стабільне з’єднання з Інтернетом, щоб ця функція працювала.

Зараз більша кількість користувачів, ніж будь-яка інша платформа для потокового передавання музики, зараз Spotify знаходиться на вершині бізнесу з потокового передавання музики. Але, коли конкуренти, такі як Apple Music, постійно звужуються, ми не очікуємо, що домінування триватиме довгий час, якщо Spotify не набере темп. Ймовірно, хтось із ваших знайомих має обліковий запис Spotify, тому обов’язково передайте цю інформацію, щоб полегшити їм життя. Цей найкращий безкоштовний музичний додаток без Wi-Fi безкоштовно доступний з рекламою, але також має платну підписку від 9,99 доларів на місяць та 4,99 доларів на місяць для студентів.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний музичний додаток без wifi

2) Пандора

Пандора може бути не такою популярною, як Spotify, але є багато слухачів, які покладаються на її станції для щоденного виправлення музики. Маючи це на увазі, багато користувачів прагнуть знати, як насолоджуватися станціями та списками відтворення Pandora в автономному режимі. Ну, процес трохи хитрий і не такий простий, як на інших платформах. Для початку користувач повинен переконатися, що список відтворення або станцію, яку він хоче додати, прослуховували кілька разів, щоб він з’явився у списку. Крім того, вам також потрібно буде створити станції Pandora, щоб вони були доступні в автономному режимі.

Після цього це так само просто, як натиснути кнопку повзунка у верхньому лівому куті та натиснути “Режим офлайн”. Це зробить усі чотири найкращі станції доступними для використання в автономному режимі. Синхронізація займає певний час, тому не забудьте тримати телефон у стороні, коли ви запускаєте режим офлайн на своєму пристрої. Ми також рекомендуємо користувачам залишатися на з’єднанні Wi-Fi, щоб забезпечити безперебійне завантаження та синхронізацію ваших станцій. Вам може знадобитися підписка на Pandora Plus або Premium (за ціною $ 4,99 і $ 9,99 відповідно), щоб слухати ваші станції в автономному режимі. Існує кілька інших пільг, пов’язаних з отриманням платної підписки на Pandora.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний музичний додаток без wifi

3) Amazon Music

Амбіції Amazon у послузі потокового передавання музики не нові. Початково послуга була запущена ще в 2008 році під псевдонімом "Amazon Mp3". Але, коли ринок зараз адаптується до потокових послуг, справедливо, що компанія пропонує власну послугу потокового передавання. Що стосується функцій, це майже як будь-яка інша послуга потокового передавання і постачається з підпискою Prime у більшості країн світу.

Музику можна транслювати через Інтернет або грати в режимі офлайн, хоча останнє не так просто, як здається. Отже, якщо у вас є обліковий запис Amazon Music і ви хочете насолоджуватися музикою в автономному режимі, ви можете додати звукові доріжки до розділу «Моя музика». Коли він є там, це просто, як натиснути кнопку з трьома крапками праворуч від звукової доріжки та натиснути кнопку «завантажити». Це майже все, що вам потрібно зробити, щоб насолоджуватися безпроблемним звуком на Amazon Music.

Незважаючи на те, що Amazon проводить кілька акцій, ціна підписки на Prime зросла до 119 доларів за рік, що приблизно перевищує 9,99 доларів на місяць. Але за цю ціну ви також отримуєте доступ до доставки прем'єр-продуктів і Prime Video, спеціального веб-сайту Amazon з потоковою передачею відео з тонною оригінального вмісту.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний музичний додаток без wifi

4) Google Play Music

Улюблений програвач музичного програвача для всіх смартфонів Android, Play Music також має в своєму розпорядженні величезну бібліотеку вмісту. Крім того, користувачі можуть безкоштовно завантажувати до 50 000 пісень на Play Music, що дозволяє клієнтам передавати стару музику до своєї нової бібліотеки. Офлайн-режим відтворення існує за замовчуванням, і вам просто потрібно натиснути кнопку з трьома крапками поруч із піснею, щоб зробити її доступною в режимі офлайн.

Що стосується зручності використання, Play Music - це один з найбільш інтуїтивних музичних програвачів і, мабуть, єдина послуга потокового передавання, яка пропонує сповіщення про музичні рекомендації після Spotify. Музика Google Play доступна за 9,99 доларів на місяць, тоді як сімейна підписка на шість учасників обійдеться вам у 14,99 доларів, що, природно, є найкращим варіантом для багатьох. У кожному телефоні Android, що працює під управлінням Android 4.4 або новішої версії, за замовчуванням встановлено програму Play Music, тому для початку вам не потрібно завантажувати окрему програму.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний музичний додаток без wifi

5) SoundCloud

SoundCloud - це популярна послуга підписки на музику для незалежних виконавців, що робить її одним із найгарячіших напрямків для прослуховування нового та свіжого контенту з усього світу. На Spotify ви можете зберегти звукові доріжки, які раніше вам сподобалися, або навіть цілі списки відтворення для відтворення в режимі офлайн, натисканням кнопки поруч із списком відтворення або піснею на ваш вибір.

Преміум-підписка на найкращий безкоштовний музичний додаток, який не вимагає Wi-Fi, щоб зберегти музику для відтворення в режимі офлайн, що робить її доступною практично для всіх. SoundCloud також має преміум-послугу передплати, але оскільки відтворення в режимі офлайн доступне безкоштовно за допомогою (SoundCloud Go), це особливо не потрібно.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.