Як виправити проблеми із зарядкою Samsung Galaxy S5 [Посібники з усунення несправностей]

Ми отримали багато електронних листів від наших читачів з проханням про допомогу, оскільки їх Galaxy S5 не заряджається або має проблеми із зарядкою. Проблема зарядки така ж погана, як і відсутність живлення. Що ви зробите, якщо акумулятор вашого телефону повністю розрядиться?

Телефон Samsung Galaxy не заряджатиметься?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Звичайно, ви можете придбати нову батарею, щоб увімкнути її, але чи хочете ви купувати нову щодня? Інший варіант - придбати зовнішній зарядний пристрій для акумуляторів, але тоді надто багато клопоту відкривати задню кришку та замінювати акумулятор кожного разу, коли він розряджається.

Проблеми із зарядкою Galaxy-S5

Більшість проблем, які ми отримали, пов'язані з проблемами зарядки, були незначними; деякі були спричинені програмами, інші - збоями в прошивці, а деякі - суто апаратними проблемами.

 1. Galaxy S5 заряджається дуже повільно
 2. Galaxy S5 заряджається повільно і нагрівається
 3. Galaxy S5 не заряджатиметься взагалі
 4. Galaxy S5 не заряджатиметься в машині
 5. Galaxy S5 не заряджається після занурення у воду

Як виправити проблеми із зарядкою Samsung Galaxy S5

Galaxy S5 заряджається дуже повільно

Проблема : Моєму Galaxy S5 вже більше року, але він все ще робить свою роботу. З точки зору продуктивності я дійсно не можу скаржитися на це. Однак пізніше я помітив, що мій телефон заряджається дуже повільно. Як коли я залишаю його підключеним до мережі на ніч, відсоток заряду батареї становить близько 70%, коли я прокидаюся вранці. Раніше акумулятор повністю заряджався вранці. Я справді не розумію, чому це робиться зараз, особливо, коли я про це подбав. Я не справді займаюся вирішенням електронних проблем, але якщо ви можете пролити світло на цю проблему та направити мене, як її виправити, це було б чудово. Дякую. - Кал

Виправлення неполадок : Гей, Кал. Здається, насправді це лише програма чи група додатків, яка спричиняє цю проблему, особливо що ви згадали, що вона почалася зовсім недавно. Моє запитання: чи ви встановлювали програму до цієї проблеми? Якщо так, то його вимкнення або видалення може вирішити проблему повільної зарядки. Однак якщо ви не встановили програму, то важко зрозуміти, яка саме з них викликає проблеми. Тому я пропоную завантажити телефон у безпечному режимі, щоб тимчасово відключити всі сторонні програми.

 1. Увімкніть пристрій OFF
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з'явиться 'Samsung Galaxy S5' , відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим .
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Поки Galaxy S5 працює без голови, спробуйте підключити його та перевірте, чи заряджається він нормально цього разу. Якщо так, тоді наша підозра в тому, що причиною проблеми є сторонній додаток, підтверджується. Вам просто потрібно знайти програму та видалити її. Однак, якщо проблема не зникає навіть у безпечному режимі, у вас немає іншого вибору, крім як зробити резервну копію всіх даних та виконати скидання до заводських налаштувань.

Galaxy S5 заряджається повільно і нагрівається

Проблема : Привіт Гарольд. Я читав деякі ваші дописи про усунення несправностей, і ви добре пояснили, як трапились деякі проблеми, з якими я зіткнувся. Однак одна з проблем, з якою я зіткнувся, - я не можу знайти жодної інформації на вашому сайті. Мій Galaxy S5 зараз заряджається дуже повільно, і не тільки це, він дуже сильно нагрівається до такої міри, що я боюся, що він може вибухнути. Буду дуже вдячний за ваші зусилля, якщо ви допоможете мені вирішити проблему, оскільки це дасть мені спокій.

До речі, якщо можу додати, деякі мої фотографії зникли майже в той самий час, що і тоді, коли сталася повільна зарядка та нагрівання. Це просто збентежило мій розум, знаєте. Дякуємо, що знайшли час прочитати цей електронний лист. З повагою, Енн .

Виправлення неполадок : Привіт Енн. На основі наданого вами опису мені здається, що причиною цієї проблеми є пошкоджена або пошкоджена карта microSD.

Існують різні фактори, які можуть призвести до повільної зарядки та нагрівання телефону, але коли ви згадали, що деякі ваші фотографії зникли до моменту початку цих двох проблем, я нічого іншого не можу згадати.

Коли карта microSD пошкоджена або пошкоджена, звичайно, телефон не зможе її виявити або прочитати. Але оскільки він був встановлений, пристрій намагатиметься читати його знову і знову, поки служба, яка обробляє цю функцію, не буде використовувати занадто багато ресурсів, включаючи акумулятор. Отже, телефон буде нагріватися, оскільки центральний процесор перебуває на гіперприводі, намагаючись отримати доступ до запам'ятовуючого пристрою, який не працює належним чином.

Проблема швидкого розряджання акумулятора та нагрівання телефону буде виправлена ​​простим видаленням карти microSD з телефону. Однак втрачені фотографії можуть бути не відновлені залежно від стану картки.

Отже, відключіть карту microSD від телефону, використовуйте кардрідер і дайте ноутбуку чи комп’ютеру читати з неї. Якщо комп’ютер одразу запропонує переформатувати, то з даними всередині ви нічого не можете зробити. Однак, якщо комп’ютер може читати з SD-карти, зробіть резервну копію всього, що в ній є, поки ви все ще можете.

Звичайно, придбання нової картки microSD - це найкращий вибір.

Galaxy S5 не заряджатиметься взагалі

Проблема : Привіт, команда. Я сподіваюся, ви, хлопці, можете допомогти мені вирішити проблему з моїм Galaxy S5. Його акумулятор вчора так швидко розрядився, але коли я спробував підключити його до зарядки, він взагалі не зарядився. Будучи лише користувачем, я справді не знаю, що робити далі, щоб вирішити цю проблему. Насправді я ще нічого не робив із телефоном. Я намагався шукати рішення в Інтернеті, і знайшов ваш сайт та електронний лист, щоб зв’язатися з вами, тому тут я чекаю вашої відповіді. Чи можете ви порадити мені, що робити, щоб вирішити проблему? - Маріко

Виправлення неполадок : Привіт Маріко! Оскільки ви ще не виконували жодних процедур усунення несправностей, я хочу, щоб ви зробили перше - м’яке скидання. Не хвилюйтеся, ця процедура не видалить жодних даних із вашого телефону.

 1. Поки телефон увімкнено, відкрийте задню кришку та вийміть акумулятор.
 2. Без акумулятора натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини.
 3. Тепер поверніть акумулятор назад і на задню кришку.
 4. Спробуйте зарядити телефон.

Якщо телефон заряджається, проблему вирішено, інакше усувайте неполадки далі. А тепер поговоримо про інші можливості тут:

 1. Пошкоджений зарядний пристрій або кабель.
 2. Розряджена батарея.
 3. Проблема апаратного забезпечення телефону.

Якщо можливо, спробуйте використати інший зарядний пристрій, і якщо проблема не зникає, проблема звужується лише до акумулятора або телефону. Від вас залежить, чи купуватимете ви чи брати в борг нову батарею, але, кажу вам, немає жодної гарантії, що це проблема батареї. Отже, я пропоную вам дозволити техніку поглянути на ваш телефон. Технічний працівник повинен негайно спробувати інший акумулятор або вирішити проблеми з обладнанням.

Galaxy S5 не заряджатиметься в машині

Проблема : Привіт, хлопець-дроїд. Новий Galaxy S5, який я маю, не хоче заряджати в машині, але він заряджається нормально за допомогою оригінального зарядного пристрою. Я купив новий автомобільний зарядний пристрій, вважаючи, що старий несправний, але новий зарядний пристрій також не буде працювати. Це насправді не велика проблема, оскільки я можу заряджати свій телефон через розетку, але було б корисно, якщо б я міг заряджати свій телефон у своїй машині. Допоможи мені будь ласка. - Джеймс

Виправлення неполадок : Гей, Джеймсе. На основі вашого опису, я думаю, проблема в кабелі. У телефону немає проблем із заряджанням, оскільки він заряджається штрафом за допомогою оригінального зарядного пристрою, а новий автомобільний зарядний пристрій, який ви придбали, звичайно, не є несправним, враховуючи той факт, що він був протестований перед випуском із роздрібного магазину.

Якщо ви використовували один і той же кабель, то в цьому полягає проблема. В іншому випадку проблема полягає в машині або порту, де ви підключаєте автомобільний зарядний пристрій.

Galaxy S5 не заряджається після занурення у воду

Проблема : Одного разу я випадково впустив свій Galaxy S5 у раковину, наповнену водою, але негайно взяв його. Він був вимкнений, коли я оглянув його, і я підозрював, що вода потрапила в пристрій. Я намагався висушити його протягом декількох хвилин, витер сухою тканиною, а потім увімкнув. Він увімкнувся, і він функціонував так, як повинен. Того ж дня акумулятор розрядився, тому я підключив його до мережі, але він не зарядився. Що б я не зробив, це не буде стягувати плату.

Інше, що я помітив, це те, що акумулятор насправді так швидко розрядився. Коли я ввімкнув його після падіння у воду, акумулятор становив 87%, але він повністю розрядився через дві години з мінімальним використанням. Отже, я зараз трохи переживаю. Як водонепроникний телефон може пошкодитися водою? Що я можу зробити, щоб це виправити? - Шен

Виправлення неполадок : Привіт Шен! Galaxy S5 є «водостійким», а не «водонепроникним». Це означає, що вода все ще може потрапити в пристрій, особливо якщо гума, яка ущільнює зарядний отвір, вільна, а кришка неправильно зафіксована.

Отже, виходячи з вашого опису, я теж думаю, що вода потрапила в пристрій і якось заплуталася з компонентами та ланцюгом. Це може бути причиною того, чому акумулятор розряджався швидше, ніж раніше.

Річ у пошкодженні водою полягає в тому, що ми дійсно не можемо оцінити належним чином ступінь пошкодження, але є один компонент, який легко можна пошкодити - зарядний ІС. І це, здається, проблема тут.

Ви нічого не можете зробити з цією проблемою, окрім як дозволити техніку поглянути на ваш пристрій. Ще одна річ: пошкодження водою не покривається гарантією, тому ви не можете вимагати заміни пристрою, і вам доведеться заплатити за послугу.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4