Як вимкнути Bixby на Galaxy Note 9

На відміну від Samsung Galaxy S9, ви не можете вимкнути Bixby на Galaxy Note 9. Опції деактивувати його немає, і Samsung підтвердив, що навмисно вимкнув таку функцію. Очевидно, вони хочуть, щоб користувачі використовували його як вашого телефонного помічника. Ну, для деяких Bixby може бути корисним, але для більшості користувачів він просто заважає занадто часто, тому що легке натискання кнопки негайно виводить вас на екран Bixby. Це ніхто не може терпіти.

Але насправді є хороші новини. Samsung підтвердив, що вони вже працюють над додаванням функції на екрані блокування, щоб вимкнути кнопку Bixby. Він буде впроваджений за допомогою оновлення, і графік планується до кінця вересня. Отже, якщо ви нещодавно оновили свою Примітку 9, спробуйте перевірити, чи можете ви тепер вимкнути Bixby без будь-яких проблем. Однак, якщо оновлення ще не розгорнуто, ось кілька обхідних шляхів, якими ви можете скористатися.

  1. Натисніть і утримуйте порожнє місце на головному екрані.
  2. Прокрутіть до головного екрана Bixby.
  3. Перемкніть перемикач у верхньому правому куті екрана, щоб вимкнути його. Тепер домашній екран Bixby вимкнено.
  4. Щоб вимкнути фактичну кнопку Bixby, натисніть її один раз, щоб запустити Bixby.
  5. Торкніться значків Додатково (3 крапки), розташованих у верхньому правому куті екрана.
  6. Виберіть Налаштування.
  7. Торкніться голосового будильника та вимкніть його.
  8. Поверніться на сторінку налаштувань і натисніть клавішу Bixby.
  9. Якщо у вас ще немає можливості його відключити, виберіть опцію Двічі натисніть, щоб відкрити Bixby.

Виконуючи наведені вище дії, ви вимкнули 3 послуги Bixby; головний екран Bixby, голос Bixby та кнопка Bixby. Ну, ми не відключили його як такої, ми просто змінили його налаштування, щоб він не з’являвся одразу після одного разу натискання кнопки. Після цього вам потрібно двічі швидко натиснути кнопку, щоб відкрити її, і це зменшить час, коли вам доведеться мати з цим справу.