Вирішений Samsung Galaxy S8 продовжує отримувати спливаючі оголошення

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо допомогти нашим читачам, яким належить #Samsung #Galaxy # S8, вирішити проблеми, які виникають у них із телефоном. Це флагманська модель, випущена минулого року, яка оснащена великим 5,8-дюймовим дисплеєм Super AMOLED і використовує потужний процесор Snapdragon 835. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S8 постійно отримує проблеми зі спливаючими оголошеннями та інші пов'язані з цим проблеми.

S8 продовжує отримувати спливаючі оголошення

Проблема: У мене проблема з дурними оголошеннями, яка нещодавно розпочалася несподівано, а вигляд запуску зовсім інший. Результат полягає в тому, що кожного разу, коли я торкаюся або пересуваю телефон, він надсилає мені сигнал повідомлення, у мене є повідомлення, але, звичайно, ні, просто з’являється маса спливаючих оголошень, які швидко розряджають мій новий акумулятор майже порожнім до середини дня, яка раніше легко тривала весь день. У мене є телефон з нового близько чотирьох років, і це було просто добре весь цей час, це був лише останній місяць, коли це надокучливе сталося.

Пов’язана проблема: Нещодавно почали отримувати спливаючі оголошення на головному екрані мого Samsung Galaxy S8. Дотримуйтесь інструкцій на різних сайтах без успіху. Ви можете допомогти.

Рішення: Найпоширеніша причина, по якій на вашому телефоні з’являються спливаючі реклами, полягає в тому, що завантажена вами програма надсилає програми на ваш телефон. Можливо, це також пов’язано з тим, що ви відвідували певні веб-сайти та натискали деякі з посилань, які спрямовують рекламу на ваш телефон.

Найкращий спосіб вирішити цю проблему - це спочатку запустити телефон у безпечному режимі. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це може бути спричинено завантаженою програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, найефективнішим способом її усунення є скидання до заводських налаштувань. Просто зробіть резервну копію даних телефону, перш ніж робити скидання.

S8 застряг в оптимізації екрана програм після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Привіт. Отже, у мене є Samsung Galaxy S8, якому ще немає навіть року, і він сказав, що вчора ввечері о 18:00 у мене було нове оновлення програмного забезпечення, тому я дозволив йому оновитись. близько 18:30 він сказав, що оптимізує програми 0 з 99, тому я думав, що це майже зроблено. тож я сів його на прилавок і залишив у спокої близько 7 вечора, там було сказано 99 з 99, тому я поклав його на зарядний пристрій і я підготувався до сну. коли я прокинувся, це все одно говорить те саме, і це не вийде з екрану. Я не можу вийняти батарею, бо це не дасть мені можливості в будь-якому випадку. тому я не знаю, що робити, знаю лише те, що мені потрібно повернути телефон. Я не знаю, як називається нове оновлення, але воно просто з’явилось із проханням про нього вчора ввечері, 22 червня.

Рішення: Це, швидше за все, спричинено програмним збоєм, який легко можна виправити, видаливши розділ кешу телефону з режиму відновлення. Якщо проблема все ще не зникає, вам слід подумати про відновлення заводських налаштувань у режимі відновлення. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

S8 працює повільно

Проблема: Телефон працює повільно. Я вже очистив кеш, зупинив програми, потім скинув телефон, потім відновив заводські налаштування. Телефон все ще працює повільно, і це почалося після того, як я оновив деякі програми. На моєму телефоні встановлений антивірус Norton, який повідомляє про відсутність шкідливих програм. Коли я використовую додаток для обслуговування пристрою для сканування телефону, він застигає приблизно на хвилину на "com.android.captivepotalloggin", а потім завершує сканування і каже, що телефон 100. Чи можете ви допомогти мені?

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте видалити це, оскільки це може бути спричинено несправною картою. Вам також слід спробувати виконати скидання до заводських налаштувань у режимі відновлення. Обов’язково зробіть резервну копію даних телефону, перш ніж вносити скидання. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще виникає. Якщо це станеться, вам потрібно буде перевірити це в сервісному центрі, оскільки це вже могло бути спричинено несправним апаратним компонентом.

Екран S8 чорний

Проблема:Вчора я користувався телефоном просто чудово. Я не впевнений, як це називається, але коли я дивлюсь на свій телефон, на ньому є час і дата незалежно від того, що. Цього екрану вже немає. Я натиснув кнопку вимкнення, щоб приспати. Пізніше того ж дня я натиснув кнопку вимкнення, щоб я міг провести пальцем, щоб використовувати її, але екран був чорним. Світло у верхній частині блимає зеленим, але я нічого не можу зробити. Я погуглив, що робити, і знайшов вашу сторінку. Я спробував усі поради, які ви дали, але все-таки мій телефон чорний. Я не можу його вимкнути чи ввімкнути. Я спробував зарядити його, а також скориставшись вашими порадами. Зараз я не можу робити нічого іншого, а потім використовувати його для ваги паперу, і я переживаю це. Я не з тих людей, які повинні мати свій телефон 247, але я чекаю на телефонний дзвінок від можливого нового роботодавця, щоб дізнатись, чи отримав я роботу, з якою я брав інтерв’ю, так що так, я в стресі.Будь ласка, допоможи мені!

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, це запустити телефон у режимі відновлення. Якщо екран працює в цьому режимі, проблема може бути спричинена програмним збоєм. Щоб це виправити, вам потрібно буде виконати скидання до заводських налаштувань у цьому режимі. Зверніть увагу, що скидання скине дані телефону.

Якщо проблема не зникне, то в зборі дисплея телефону може бути несправність. Потім вам слід перевірити це у сервісному центрі.