Як виправити Samsung Galaxy S6, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Деякі власники повідомляли, що їхній Samsung Galaxy S6 не вмикається з якихось причин. Насправді ми отримали кілька електронних листів від наших читачів щодо проблеми. Річ у цій проблемі в тому, що причина не очевидна. Бували випадки, коли проблему спричиняв апаратний збій, а також були випадки, коли мікропрограма запускала її.

Телефон Samsung Galaxy не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, відсутність втрати даних

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Galaxy-S6-не вмикається

Для нас, техніків, важливо знати, в чому проблема, щоб ми могли надати точні рішення. Але в цьому дописі саме ви вирішите проблему з телефоном. Мета усунення несправностей - дізнатися, що спричинило проблему, і чи можете ви зробити щось чи два для її усунення, або вам потрібна допомога технічного персоналу.

Я проведу вас через правильне та безпечне вирішення цієї проблеми. Під належним чином я маю на увазі процедуру усунення несправностей, яку ми, техніки, часто дотримуємось, і під безпекою я маю на увазі не піддавати свій телефон та ваші дані ризику або створювати додаткові проблеми, ніж допомога.

Однак завжди є непередбачувані ризики, тому виконуйте дії на свій страх і ризик. Пам’ятайте, ваш телефон не ввімкнеться навіть до того, як ви почали читати цю публікацію. Якщо вам вдалося засвітити екран, то це вже досягнення.

Перш ніж продовжити, якщо у вас є інші занепокоєння, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Samsung Galaxy S6, оскільки ми перерахували всі проблеми, які ми вже розглядали раніше. Знайдіть проблеми, які збігаються або пов’язані з вашими, та спробуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працювали для вас, то сміливо звертайтесь до нас, оскільки ми завжди готові допомогти, але переконайтеся, що ви заповнили цю форму точно, щоб нам було простіше допомогти вам.

Вирішення проблем

Нашою основною метою цього посібника з усунення несправностей є увімкнення вашого Galaxy S6 або, принаймні, відповідь, коли ви натискаєте клавішу живлення. Звичайно, почнемо від основного усунення несправностей до більш складних процедур.

Крок 1: Переконайтеся, що це не просто проблема заморожування

Як апаратні, так і прошивки можуть викликати проблеми з відставанням та зависанням. Перше, що вам слід зробити, це виключити цю можливість. Якби це було як Galaxy S5 та попередні моделі, ви можете просто витягнути батарею на кілька секунд і знову увімкнути телефон. Однак у Galaxy S6 немає знімної батареї, тому коли вона замерзає, і ви не знаєте, як змусити її перезапустити, єдиним способом вирішення проблеми є те, що батарея повністю розрядилася. Але знову ж таки, ви ніколи не дізнаєтесь, чи це було так, оскільки пристрій не реагує і не може показати, скільки батареї залишилось.

Щоб виключити таку можливість, потрібно лише натиснути і утримувати кнопку живлення та кнопку зменшення гучності протягом 7 секунд або більше, щоб примусово перезапустити Galaxy S6. Повторіть процес, якщо телефон не реагував вперше або доки ви не переконаєтесь, що зробили цей крок правильно.

Якщо у телефону залишилось достатньо заряду акумулятора і він був лише замерзлим, проблему слід вирішити на цьому етапі. В іншому випадку вам доведеться перейти до наступного кроку, щоб виключити чергову можливість.

Крок 2: Дозвольте телефону заряджатися

Якщо телефон не реагував, коли ви натискали та утримували клавішу живлення та кнопку зменшення гучності, це не означає, що телефон уже несправний. Можливо, в батареї не залишається достатньо заряду для живлення компонентів, тому підключіть її до заряду.

Якщо припустити, що акумулятор повністю розряджений, може знадобитися кілька хвилин, перш ніж телефон покаже звичайний значок зарядки або засвітиться світлодіодний індикатор. Дайте йому зарядитися щонайменше 15 хвилин.

Окрім очевидної причини зарядки телефону, на цьому кроці ви також дізнаєтесь, чи реагує телефон на активний зарядний пристрій. Через 15 хвилин, а знаки зарядки не відображаються, тоді це більше проблема зарядки, ніж будь-що інше.

ЧИТАЙТЕ: Як виправити Samsung Galaxy S6, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Крок 3: Спробуйте перевернути телефон

Цю проблему може бути простіше вирішити, якщо телефон заряджається, оскільки це знак, що пристрій все ще приймає струм від зарядного пристрою до свого акумулятора. Однак, якщо знаки зарядки не відображалися, але ви підключили його до мережі протягом 15 хвилин, спробуйте увімкнути телефон, щоб перевірити, чи все ще це можливо.

Ви також можете спробувати натиснути та утримувати клавішу живлення та кнопку зменшення гучності протягом 7 секунд або більше (як те, що ви зробили на першому кроці), щоб лише перезавантажити телефон.

Крок 4: Завантажте телефон у безпечному режимі

Зарядивши його, він не завантажиться нормально, тоді пора спробувати завантажити його в безпечному режимі. Бували випадки, коли сторонні програми змушували телефони зависати або не завантажуватися.

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Крок 5: Спробуйте завантажити його в режимі відновлення

Якщо ваш Galaxy S6 відмовився завантажуватися в безпечному режимі, значить, пора спробувати завантажити його в головні кістки. Завантаження в режимі відновлення все одно ввімкне всі компоненти, але інтерфейс Android не буде завантажений. Якщо телефон може успішно завантажитися в цьому режимі, тоді апаратне забезпечення добре, і проблема може бути спричинена самою прошивкою. У разі успіху ви можете продовжити генеральний скидання.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.

Крок 6: Надішліть телефон на ремонт

Якщо все інше не вдається, вам потрібна допомога техніка. Ви можете зв’язатися з продавцем, де ви придбали телефон, або зі своїм постачальником послуг, якщо він уклав контракт. Що стосується усунення несправностей, ви зробили все, щоб повернути телефон до життя.

Маєте проблеми з телефоном, який не вмикається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge +
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy Note 5

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.