7 найкращих програм для музичного програвача для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Погодьмось, ми майже не говоримо про музичні плеєри, що постачаються з нашими телефонами Android, і в більшості випадків нам потрібен найкращий додаток для музичного програвача для Android. Однак музичний плеєр є однією з невід’ємних частин вашого досвіду роботи зі смартфоном. Хоча більшість з нас затримується на тому, що пропонує виробник, ви були б здивовані, дізнавшись про кількість доступних варіантів для всіх. Знаючи це, було б безглуздо не брати в руки деякі найкращі музичні плеєри.

Ми поговоримо про п’ять найкращих програм музичного програвача, доступних сьогодні для Android. Ви можете впізнати кілька з цих імен, оскільки ми вибираємо лише найкращі. З іншого боку, якщо ви відчуваєте, що ми пропустили кілька імен найкращого додатка музичного програвача для Android, обов’язково згадайте в коментарях нижче.

Кращі програми для музичного програвача для Android

найкращий додаток для музичного програвача для android

1) Google Play Music

Google play Music стає нашим претендентом номер один. Якщо ви шукаєте чудовий спосіб відтворити свою музику, не дивіться далі, ніж ця безкоштовна послуга.

Google Play Музику безкоштовно завантажити кожен. З його допомогою ви можете слухати безкоштовне радіо з підтримкою реклами, все засноване на жанрах та піснях, які вам подобаються - як Пандора!

Однак родзинкою цього додатка є його функції відтворення музики. Завантажте свої місцеві альбоми та окремі пісні в Google Play Music, і ви зможете транслювати цю музику з будь-якої точки світу на будь-якому пристрої. Вам просто потрібно переконатися, що ви ввійшли в обліковий запис Google, щоб переглядати цю музику.

Звичайно, Google Play Музика також має кілька чудових функцій виявлення музики. За допомогою пропуску All Access ви можете отримати персоналізовані рекомендації, а також можливість передавати мільйони своїх улюблених пісень, не купуючи їх або їхні альбоми окремо.

Слухати музику є нашим улюбленим завдяки чудовому перетину між послугами відтворення музики, а також можливостями підписки на потокове передавання.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

2) Apple Music

Apple Music наступний за нашим зворотним відліком, оскільки, подібно до Play Music, ви можете завантажувати свої альбоми та улюблені композиції в Apple Music, з можливістю відтворювати їх на будь-якому пристрої, якщо ви ввійшли в один і той же обліковий запис Apple через ці пристрої.

Apple також має функції радіо, включені в платформу, що дозволяє слухати музику, схожу, скажімо, на Pandora. Крім того, є персоналізовані рекомендації та списки відтворення, за допомогою яких ви можете відкривати нові композиції.

Apple Music - одна з найкращих, адже коли ви підписуєтеся, насправді є понад п’ятдесят мільйонів пісень, які ви можете транслювати. З підпискою на Apple Music ви матимете доступ до всього цього.

В Apple Music насправді є функція, яка навіть надає ексклюзивний погляд на музичні документальні фільми, концерти та оригінальні телевізійні шоу.

Apple Music також має досить приємну соціальну функцію - ви можете створити профіль, а потім стежити за друзями та улюбленими виконавцями і навіть ділитися створеними списками відтворення один з одним.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

3) Фонограф Музичний плеєр

Цей конкретний додаток побудований на основі філософії матеріального дизайну Google, яка була представлена ​​кілька років тому. Отже, якщо у вас є пристрій Android, який було запущено за останні три роки, вам буде добре вдома з користувальницьким інтерфейсом тут. Незважаючи на те, що це схоже на програму музичного програвача, він може багато чого запропонувати. У вас є інтеграція last.fm за замовчуванням, що дозволяє вам відтворювати ваші треки або транслювати радіо з платформи.

Якщо вас не надто вразила тема, запропонована розробником, ви можете змінити її як завгодно. Однак нам би сподобалось, якби пропонувалося більше варіантів. Немає жодної причини, чому це не може змінитися з оновленням, тому ми не надто скептичні. Додаток також освітлений на вашому пристрої, тому ви не знайдете, що він занадто сильно розряджає акумулятор або пам’ять. Розробники навіть пропонують віджет, щоб полегшити клієнтам. Це одна з тих привабливих програм для інді-музичного програвача, яку потрібно перевірити. Це безкоштовно для завантаження і без реклами. Однак, здійснивши покупку в додатку, можна розблокувати кілька функцій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

4) Нейтронний музичний плеєр

Цей музичний програвач постачається з 32/64-бітовим механізмом відтворення звуку, що дозволяє відтворювати композиції всіх видів. Більше того, стверджується, що він не покладається на Android, щоб запропонувати вам ці функції, тому він працює самостійно. Усі ці фактори дозволяють запускати стандартні файли mp3 разом із FLAC та безліччю інших аудіоформатів. Він має функції, призначені для любителів звуку, тому вам, ймовірно, не знадобиться другий додаток, коли ви доберетеся до Neutron.

Інтерфейс користувача досить простий і, чесно кажучи, залишає бажати кращого. Однак це не дуже турбує, якщо він працює швидко і не впливає на продуктивність вашого смартфона / планшета. Додаток також має власний еквалайзер, що допомагає вам відповідно регулювати параметри. Звичайно, є також попередньо встановлені еквалайзери, тому вам, мабуть, не доведеться робити важку роботу.

Цю чудову програму можна завантажити безкоштовно, але користувачі повинні підписатися, щоб продовжувати користуватися. Він працює на безкоштовній пробній моделі, тому після закінчення періоду вам доведеться отримати передплату, щоб продовжувати користуватися ним. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 2.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

5) Музичний програвач Shuttle

Це високо оцінений додаток для музичного програвача, який існує вже деякий час. Він пропонує вам тему Material Design відразу, яку можна додатково модифікувати завдяки підтримці тем. Ви також можете прокручувати last.fm, створювати списки відтворення тощо. Він також підтримує вбудовані тексти пісень у аудіофайлах, тому вам не доведеться шукати в Інтернеті відповідний файл лірики. Це розумно розроблений, функціональний додаток, який кожен користувач Android повинен спробувати хоча б раз.

Додаток можна завантажити безкоштовно, але в ньому є покупки. Здійснивши покупку в додатку, ви отримаєте доступ до більшої кількості тем, можливість перегляду окремих папок на телефоні, більше тем, редагування тегів ID3 ​​та багато іншого. Отож, хоча безкоштовна версія сама по собі досить пристойна, має сенс спробувати платну підписку, щоб скористатися всіма перевагами цього додатка. Ви також можете завантажити платну версію програми безпосередньо, здійснивши пошук “Shuttle +” у Play Store.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

6) Музичний плеєр jetAudio HD

Це один з моїх особистих фаворитів просто завдяки такому продуктивності, яку він пропонує нестандартно. Це простий і легкий додаток, але той факт, що він може зробити це нестандартно, особливо для безкоштовного додатка, дуже похвальний. Він існує деякий час, тому розробники мали досить часу, щоб налаштувати його ефективність протягом певного періоду. Він постачається з власним набором віджетів, а також можливістю редагування тегів аудіофайлів.

У них навіть є програма для розумного годинника Pebble, що дозволяє вам перемикати музичне управління з вашого пристрою, який можна носити. Загалом, jetAudio HD - один із найкращих музичних програвачів, і нам важко знайти щось подібне в Play Store. Безкоштовна та платна версії не мають великих відмінностей, хоча платна версія видаляє рекламу та надає доступ до інших тем.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для музичного програвача для android

7) Музичний плеєр PlayerPro

Ми не будемо здивовані, якщо ви раніше не чули про PlayerPro. Ну, це надзвичайно приємний додаток з підтримкою Chromecast, а також Android Auto. Якщо ви шукаєте додаткові скіни або теми, їх можна завантажити, як вам заманеться. Додаток також може відтворювати відео, що, безумовно, зручно. Функції жестів дозволяють струшувати телефон, щоб зручно пропускати доріжки. Він також має 10-смуговий еквалайзер, що нечувано серед програм музичного програвача. Однак такий додаток не можна придбати безкоштовно, і його ціна зараз становить 3,99 доларів. Ви також можете перевірити безкоштовну версію програми, якщо хочете спробувати її спочатку.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку музичного програвача для android

Як бачите, для Android існує безліч чудових програм музичного програвача. Багато варіантів, що не стосуються бренду, - це відмінні та надійні послуги, які з легкістю відтворюватимуть улюблену музику; однак Google Play Music та Apple Music забезпечать вам найкращі враження, принаймні наскільки це стосується користувацького досвіду, а також функції пошуку музики.

Найприємніше у Google Play Music та Apple Music, зокрема, полягає в тому, що ви можете завантажувати свою музичну бібліотеку в обидві служби, і тоді вони будуть доступні на будь-якому пристрої, який зареєстровано в одному обліковому записі Play Music або Apple Music.

У вас є найкращий додаток для музичного програвача для Android, який є вашим завданням для прослуховування музики та подкастів? Звучить у розділі коментарів нижче - ми б раді почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.