Як виправити Samsung Galaxy S5, який продовжує перезавантаження / перезапуск, а також інші проблеми з живленням

Часті та випадкові перезавантаження або перезавантаження можуть бути спричинені багатьма факторами, але найпоширенішим з них є проблема батареї, особливо, що минуло майже 3 роки з моменту випуску Samsung Galaxy S5 (#Samsung # GalaxyS5). Можливо, акумулятор вже зіпсувався до такої міри, що він більше не може утримувати заряд.

Galaxy-s5-константа-перезавантаження

У цьому дописі я розглянув деякі питання, пов'язані з енергоспоживанням, але більшість із них стосуються зарядки. Читайте далі, щоб дізнатись про ці проблеми та як їх вирішити, якщо ви стикаєтесь із ними. Просто натисніть на посилання нижче, щоб перейти до певної проблеми:

 1. Galaxy S5 самостійно перезавантажується до і після скидання до заводських налаштувань
 2. Galaxy S5 перезапускається протягом 5 секунд
 3. Galaxy S5 не заряджається, відображається жовтий попереджувальний знак
 4. Оновлення мікропрограми Galaxy S5 переривається
 5. Galaxy S5 заряджається лише при вимкненому живленні
 6. Екран Galaxy S5 чорний після перевстановлення прошивки

Для тих, хто має інші проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, знайдіть проблеми, пов’язані з вашими, і скористайтеся існуючим рішенням. Або ви можете зв’язатися з нами безпосередньо, заповнивши цю форму. Обов’язково надайте всю необхідну інформацію про свою проблему, щоб ми могли допомогти вам краще.


Galaxy S5 самостійно перезавантажується до і після скидання до заводських налаштувань

Проблема : Отже, мій телефон продовжує перезавантажуватись, і це стає досить неприємно. Я намагався вийняти акумулятор і навіть замінити батареї. Я навіть зробив скидання до заводських налаштувань, і проблема полегшила, але вона все ще перезапускається сама собою, як правило, коли я залишаю телефон у спокої Я не знаю, що робити. Будь ласка, допоможіть!

Виправлення неполадок : На основі вашого опису я можу виділити принаймні дві можливості: проблема з мікропрограмою та проблема, пов’язана з додатком.

Це один із тих випадків, коли нам потрібно виключити можливість проблеми з прошивкою, і сказано, я хочу, щоб ви зробили скидання ще раз, і цього разу зробіть головне скидання через режим відновлення.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після скидання не встановлюйте жодну програму, але уважно спостерігайте за телефоном, щоб перевірити, чи все-таки відбулися перезавантаження. Якщо так, то на даний момент ми впевнені, що це справді проблема з прошивкою, і оскільки скидання не виправило, повторна інсталяція може вирішити проблему. Однак, якщо ви не впевнені у встановленні прошивки вручну, я пропоную звернутися за допомогою до техніка. Якщо ви досить кмітливі, тоді вам знадобляться лише прошивка, Один та комп’ютер.

З іншого боку, якщо проблема не виникає без встановлення сторонніх програм, то одна з програм, якими ви користувались, повинна бути причиною проблеми. Намагайтеся не відновлювати їх, а завантажуйте та встановлюйте їх окремо, щоб знати, хто з них винен.

Galaxy S5 перезапускається протягом 5 секунд

Проблема : Я не зайшов у програмне забезпечення Android, оскільки мені не вистачає часу, щоб перейти до налаштувань, коли телефон увімкнеться. Мій телефон постійно перезавантажується, я прочитав усі ваші проблеми, і це інше. Я вмикаю його, і через 5 секунд він знову перезапускається. Це безперервно, у мене не вистачає часу, щоб щось зробити за 5 секунд. Я приурочив його, і найдовше воно було 7 секунд. Я спробував вийняти карту пам'яті та SIM-карту, увімкнув її, і вона все ще робить те саме, тому це повинен бути телефон. Я навіть спробував безпечний режим і все ще робить те саме. Я не можу спробувати скинути заводські налаштування, бо не можу дістатися до нього, щоб зробити це за 5 7 секунд, я застряг і не знаю, що робити. Будь ласка, допоможіть, якщо зможете. Дякую!

Рішення : На основі вашого опису проблеми мені здається, що клавіша живлення застрягла. Телефон не може залишатися ввімкненим або вимкненим, якщо ця кнопка застрягла, швидше за все, він увійде в цикл завантаження, через який не вдасться пройти повз логотип. Одне, що ви можете зробити, це спробувати натискати клавішу живлення скільки завгодно разів або поки пристрій не завантажиться нормально. Якщо проблема не зникне, вам знадобиться технік, який вирішить її. Також є ймовірність того, що кнопка пошкоджена і її потрібно замінити.

Galaxy S5 не заряджається, відображається жовтий попереджувальний знак

Проблема : Привіт! Мій друг отримав Samsung Galaxy S5. Це працювало абсолютно нормально до сьогоднішнього дня. Коли акумулятор розрядився, і вона зарядила його, він почав видавати звуки, як коли ви заряджаєте телефон, а потім знімаєте зарядний пристрій і знову вводите зарядний пристрій. Коли акумулятор повністю розряджується, на екрані починає з'являтися жовтий попереджувальний знак. Скажіть, будь ласка, що вона робитиме?

Усунення несправностей : Це може бути поганий акумулятор або бруд у зарядному порту. Отже, ось що потрібно зробити спочатку; витягніть акумулятор і покладіть ізопропіловий спирт на наконечник Q і потріть його об штирі всередині порту USB на телефоні. Або ви можете використовувати зубну щітку для очищення цієї ділянки. Після цього поверніть батарею назад і спробуйте зарядити її.

Якщо жовтий попереджувальний знак все ще відображається, спробуйте використати інший акумулятор. Якщо проблема не зникне і далі, вам знадобиться технік для подальшого усунення несправностей, оскільки існує ймовірність заміни самого зарядного порту USB.

Оновлення мікропрограми Galaxy S5 переривається

Проблема . Щоразу, коли я хочу оновити телефон, на ньому написано завантаження оновлення. Тоді він вимкнеться. Світиться панель завантаження. Потім телефон знову вмикається. Я відкриваю телефон, і там пише, що оновлення перервано. Це продовжує це робити, і я не знаю, що це перешкоджає. Будь ласка, допоможіть. Терміново!

Усунення несправностей . Це має бути пов’язано з підключенням до Інтернету чи сховищем. Тож перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що у вас є стабільне з’єднання з Інтернетом. Завжди краще підключатися до мережі Wi-Fi під час завантаження оновлень. Однак, якщо ви на 100% впевнені, що підключення до Інтернету хороше, спробуйте перенести деякі файли з внутрішньої пам’яті телефону на карту microSD або комп’ютер. Мета полягає в тому, щоб звільнити місце для завантаження та встановлення оновлення. Пам’ятайте, що оновлення завантажуються безпосередньо у внутрішню пам’ять телефону, а не на карту microSD (зовнішню).

Galaxy S5 заряджається лише при вимкненому живленні

Проблема : телефон не заряджається. М'яко скиньте його, і він почав заряджатися. Через два дні він знову перестав заряджатися. Я намагався м'яко скинути і зарядити в безпечному режимі, нічого. Тому я скинув його до заводських налаштувань, і тепер він заряджається лише тоді, коли він вимкнений.

Відповідь : Я тут трохи розгублений. Я розумію, що ваш телефон заряджається лише тоді, коли він вимкнений, але чи не видає вона вам помилку, коли ви підключаєте його під час увімкнення? Він розряджає акумулятор, а не заряджає? Або він заряджається, хоча і повільно, коли ви вмикаєте його, коли підключено до мережі?

Оскільки ви не надали багато інформації про це, я відповім на власні запитання.

 • Якщо телефон видає помилку, спробуйте змінити зарядний пристрій або акумулятор.
 • Якщо він розряджається, тоді у фоновому режимі працює багато програм та служб. Можливо, яскравість екрану встановлена ​​занадто високо, або працюють деякі важкі програми, такі як ігри. Закрийте всі відкриті програми або завантажте телефон у безпечному режимі, щоб підтвердити це. Якщо телефон заряджається в безпечному режимі, знайдіть час, щоб зробити резервну копію даних і скинути налаштування телефону. Це має вирішити проблему.
 • Якщо він заряджається повільно, зробіть те саме, що і попереднє рішення, яке я цитував.

Екран Galaxy S5 чорний після перевстановлення прошивки

Проблема : У мене є S5 SMG900H, але після того, як я вніс зміни в програмне забезпечення, на моєму телефоні починає відображатися кілька помилок, але після цього телефон працює нормально протягом 10 хвилин, а потім він затьмарився, жоден зовнішній ключ нічого не працює. Телефон здається мертвим, після дослідження я знайшов jtag, він дозволив мені перевстановити програмне забезпечення, але екран все ще чорний. Можеш допомогти мені?

Відповідь : Я припускаю, що коли ви сказали «зміна програмного забезпечення», ви мали на увазі встановлення прошивки вручну. Ну, якщо телефон працював ідеально до того, як ви це зробили, і почав показувати ці повідомлення про помилки після того, як закінчите все, що ви робили, то ви, мабуть, зробили це неправильно. І під помилкою я маю на увазі багато речей: неправильну прошивку, перерване встановлення, пошкоджену прошивку тощо.

Здається, ви вже багато чого зробили зі своїм телефоном, тож саме час відправити його на ремонт. Нам важко пропонувати речі, особливо коли ми не знаємо, з чого почати, тому що в підсумку можемо запропонувати речі, які можуть навіть погіршити ситуацію.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.