Як дивитись CNN Live Online без кабелю

Вирізавши кабельну підписку, але не хочете втратити доступ до одного з улюблених джерел новин - CNN? Не потрібно турбуватися, оскільки CNN представила себе майже на всіх платформах - Fire TV, Roku Ultra, а також майже на всіх основних потокових сервісах. Отже, якщо ви хочете офіційно розірвати зв’язок з вашим провайдером кабельних послуг, ви можете безперешкодно перейти на одну з дешевих потокових послуг там, щоб отримувати найсвіжіші події у світі.

З першого погляду: Як дивитись CNN Live Online без кабелю

  • Пожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa Voice
  • Roku Ultra | 4K
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо вам цікаво дізнатись, як зберегти його після скасування кабельного телебачення, дотримуйтесь інструкцій нижче!

Потокові пристрої

Якщо ви не хочете підписатись на повномасштабну послугу потокового передавання, яка є невеликою платою за підписку на місяць, що дає вам доступ до 60+ каналів, але ви хочете йти в ногу з CNN, радимо скористатися потоковим пристроєм . Зокрема, Fire TV або Roku Ultra, оскільки вони добре підтримуються і постійно оновлюються. І, звичайно, ви можете отримати додаток CNN як на Fire TV, так і на Roku Ultra - це так само просто, як завантажити його з відповідних магазинів додатків. Після завантаження вам, мабуть, доведеться підписатись на індивідуальну підписку на CNN, яка повинна коштувати вам лише пару доларів на місяць. Почніть роботу з одним із пристроїв, зв’язаних нижче.

Як дивитись CNN Live Online без кабелю

1. Слінг-телевізор

Наступне найкраще місце для перегляду CNN - Sling TV. Це легко найкраще місце, оскільки воно поверне вам доступну суму на місяць для рівня підписки на Orange (ви також можете знайти його в пакеті передплати на Sling TV Blue, який трохи дорожчий, але має більше каналів) . Але якщо ви вагаєтесь підписатись на чергову підписку, Sling TV надає вам 7-денну безкоштовну пробну версію, щоб дізнатись, про що вони.

Слінг-телевізор також доступний майже скрізь для трансляції - ваш телефон Android, планшет, пристрій для потокового передавання, Smart TV та багато іншого. Це робить його ідеальним пакетом для тих, хто багато подорожує, оскільки це так просто, як увійти в Sling TV і підняти канал CNN на своєму телефоні.

Купуйте на телевізорі Sling

2. Хулу з Live TV

Ще одне місце, де ви можете подивитися CNN, - це Hulu. Зараз вони пропонують пакет "З прямим телебаченням". CNN доступний на ньому, і, як і на Sling, ви зможете дивитися пряме телебачення де завгодно, це просто набагато дорожче. Як частина пакету, ви також отримуєте доступ до всієї відеотеки Hulu на вимогу.

Купуйте на Hulu за допомогою Live TV

3. DirecTV Now

Наступним місцем, де ви можете дивитись CNN в прямому ефірі в Інтернеті без підписки на кабель, є послуга потокової передачі AT & T DirecTV Now. CNN доступний на DirecTV Зараз як частина його щомісячної передплати на найнижчий рівень "Живи трохи". Однією з цікавих переваг DirecTV Now є те, що якщо ви здійснюєте передоплату протягом певної кількості місяців за раз, ви можете взяти в руки безкоштовний Apple TV або безкоштовний Fire TV. До того ж, якщо щомісячна плата здається стрімкою, ви можете спробувати її безкоштовно з їх безкоштовною пробною версією.

Купуйте на DirecTV зараз

Дивіться CNN Live Online без кабельного вироку

Отже, з яким вам слід піти? Якщо ви хочете подивитися CNN і це все, ми рекомендуємо піти з Fire TV або Roku Ultra і придбати CNN як індивідуальну підписку. Але якщо ви хочете переглянути ще кілька каналів, вибір очевидний: Sling TV. Ви отримуєте величезну ціну за щомісячну плату, приносячи тону каналів. І ще лише кілька доларів на місяць можуть додати ще більше каналів до вашого арсеналу. Тут є величезна цінність, і не тільки це, але Sling TV стоїть за своїм продуктом одним з найдовших безкоштовних пробних періодів серед усіх цих потокових служб - ви можете випробувати його безкоштовно протягом 7 днів, на відміну від 5 або менше ніж пропозиція конкуренції. Зареєструйтесь тут.
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.