10 найкращих віджетів часу для Android у 2020 році

Однією з найбільших переваг володіння пристроєм Android є такі функції та варіанти налаштування, які ви отримуєте взамін. Віджети - це одна з таких найпопулярніших функцій Android, яка існує набагато довше, ніж iPhone або будь-який інший сучасний смартфон. Враховуючи обсяг роботи, яка витрачається на віджет за кожну ітерацію Android, є безліч пропозицій. Але той, який може стати в нагоді кожному користувачеві, - це віджет годинника. Це корисний, але рідко помічений віджет, і його можна призначити домашньому екрану або екрану блокування.

Більшість виробників пропонують віджети для своїх телефонів за замовчуванням, але віджети сторонніх годинників можуть бути зручними, якщо ви хочете привабити свій робочий екран кольоровим та іншим виглядом. Маючи це на увазі, ми вирішили поговорити про деякі найкращі віджети годин, доступні сьогодні в Play Store. Тож давайте подивимось.

10 найкращих віджетів часу для Android у 2020 році

BobClockD3

Це стильний віджет з цифровим годинником із відкритим кодом, який постачається з широким розмаїттям можливостей налаштування. На відміну від більшості віджетів, BobClockD3 має можливість змінювати кольори годинника або навіть змінювати розмір шрифту відповідно. Час встановлюється відповідно до місцезнаходження вашого пристрою за замовчуванням, але його можна змінити, якщо потрібно. Користувачі також мають вибір між стандартним 12-годинним годинником та 24-годинним годинником. Він також відображає дату, а також день тижня разом із часом. Цей формат також підтримує малі літери.

Цікаво, що цей стильний на вигляд цифровий годинник створений на основі маловідомого MP3-плеєра Cowon D3, який вийшов на ринок кілька років тому. Це простий, але ефективний віджет годинника, який робить саме те, що потрібно. BobClock D3 - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, яке не містить реклами та покупок у програмі. Оскільки зараз додаток порівняно старіший, він може більше не отримувати оновлення, але це жодним чином не повинно впливати на функціональність годинника. Обов’язково перевірте це.

Незвичайні віджети

Як випливає з назви, цей віджет робить набагато більше, ніж обробляє час. Це комплексна програма, орієнтована на віджети, яка може допомогти вам оновити домашній екран за допомогою віджетів та інших зручних функцій. Це, природно, означає, що на борту також є віджет із годинником, причому в декількох стилях. На щастя, формат часу та дати можна налаштувати відповідно до ваших уподобань. Для тих, хто хоче більш детального налаштування на своєму головному екрані, Fancy Widgets також пропонує віджети, що поєднують час, дату та погоду навколо вас.

Майте на увазі, що занадто багато віджетів на головному екрані може досить швидко уповільнити роботу вашого смартфона, тому обов’язково на робочому столі повинні бути лише ті віджети, які вам дійсно потрібні. Також рекомендується виключити вигадливі віджети із вбивці завдань вашого пристрою, щоб віджети могли постійно оновлюватись. З огляду на різновиди пропонованих тут варіантів, ми не будемо здивовані, якщо ви витратите трохи часу на створення власного спеціального віджета годинника на робочому столі. Fancy Widgets - це безкоштовна пропозиція з рекламою на борту. Однак покупок у програмі немає. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Хронус

Подібно до вигадливих віджетів, Chronus також популярний своїми налаштуваннями. Це може допомогти вам швидко отримати найкращий віджет годинника на робочому столі, хоча варіантів доступно вдосталь, тому вам, можливо, доведеться витратити трохи часу на цю програму. Chronus стверджує, що його віджети покладаються на серверні сервіси, щоб гарантувати, що пристрій не з’їдає занадто багато батареї або оперативної пам’яті, і врешті-решт запобігає його гальмуванню. Тут є віджет практично для кожного завдання, що робить це комплексне рішення подібним до вигадливих віджетів. Але кожна програма віджетів має свою відмітну особливість, і для Chronus це просто такий вибір варіантів.

Незважаючи на те, що додаток можна завантажити безкоштовно, є деякі додаткові функції, за які вам може знадобитися заплатити. Якщо ви все-таки хочете пройти цей маршрут, ви матимете доступ до заставки Daydream, попереджень про запаси та можливості додавати необмежені розширення DashClock серед кількох інших функцій. Купуючи преміум-ліцензію, ви також позбудетеся реклами в додатку. Він працює з широким спектром смартфонів Android, тому користувачі не повинні стикатися з проблемами сумісності.

Ще один віджет годинника

Це те, що насправді називається цим додатком, і ми вважаємо, що це теж досить смішно. Що стосується самого додатка, він пропонує широкий вибір віджетів годинників на вибір. Більшість дизайнів курируються незалежними дизайнерами, а відкритий характер програми дозволяє декільком проектам пробиватися на платформу щодня. Враховуючи природу цього додатка, ви, швидше за все, знайдете той унікальний віджет годинника для вашого робочого столу, якого ви терпляче чекали.

Окрім відображення часу, One More Clock Widget може також надавати інформацію про погоду, а також про стан заряду батареї вашого смартфона, що є, мабуть, однією з найважливіших функцій будь-якого віджета. Оскільки тут є кілька основних конструкцій віджетів, користувачі можуть поєднувати та поєднувати будь-який дизайн, який їм подобається, щоб створити справді власний віджет годинника для свого робочого столу. На сьогоднішній день існує майже 100 віджетів годинника для головного екрану, і, сподіваємось, їх буде додано вчасно. Цей додаток можна завантажити безкоштовно, у ньому немає оголошень або покупок у програмі. Він працює практично з усіма пристроями Android, що перебувають в обігу сьогодні (Android 1.6+).

Віджет про погоду та годинник

Шукаючи віджет годинника, ви виявите, що більшість із них пропонують навіть інформацію про погоду. Це пропонується єдиний та впорядкований набір інформації, яка може бути важливою для конкретного користувача. Ця програма ідеально підходить для таких користувачів, оскільки вона чудово поєднує характеристики погоди з годинником, не обов'язково жертвуючи нерухомістю. Віджети можна налаштувати як з точки зору візуалізації, так і за розміром. На додаток до годинника та погоди, цей віджет також має можливість відображати такі дані, як УФ-індекс, атмосферний тиск, час сходу / заходу сонця тощо.

Цей зручний додаток-віджет також підтримує розумні годинники Wear OS (раніше Android Wear), тому, якщо ви шукаєте цікавий новий циферблат для свого пристрою, який можна носити, цей додаток може допомогти вам його знайти. Майте на увазі, що оскільки дані необхідно постійно збирати з Інтернет-джерел, для правильного відображення деяких даних може знадобитися діюче з’єднання з Інтернетом. Дату та час слід автоматично встановлювати, припускаючи, що ви дозволили збирати місцезнаходження для отримання більш точних результатів.

Досить двійковий віджет годинника

Це надзвичайно простий, але дуже гарний віджет годинника для вашого смартфона або планшета. Він постачається з декількома варіантами налаштування, хоча і не в межах програми, про яку ми говорили вище. Як ви могли б собі уявити, двійковий годинник не є особливо чашкою чаю, тому в цьому додатку, ймовірно, буде менше очних яблук, ніж у решти. В основному він відображає час у двійковому форматі замість цифр, що може зацікавити ентузіастів.

Ви можете налаштувати кольори з широкої колекції, одночасно розрізняючи AM та PM. Цей віджет не має блокування пробудження, і при натисканні він автоматично відкриє програму годинника за замовчуванням на вашому смартфоні. Це простий і красиво розроблений додаток для любителів двійкових годинників. Це безкоштовне завантаження в магазині Play і без реклами. Однак у програмі є покупки. Досить двійковий віджет годинника працює на пристроях під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

Мінімалістичний текст: віджети

Як випливає з назви, ця програма дозволяє знаходити мінімалістичні віджети для годинника, а також дати. Додаток допомагає відображати інформацію про акумулятор та погоду, що робить його цілком вичерпною пропозицією в цілому. Що справді добре в цьому додатку, так це те, що навіть якщо у нього немає забагато варіантів, є макети, які можна широко налаштувати, надаючи вам зовнішній вигляд та відчуття, які вам потрібні у вашому додатку. Однак найголовніше, що ця програма легка і не займе занадто багато місця на вашому пристрої. Однак це можна сказати майже про будь-який віджет.

Якщо ви любите відображати час і дату словами, а не цифрами, мінімалістичний текст буде чудово поєднуватися з вашим смартфоном. З огляду на можливість розміщення декількох віджетів на робочому екрані під різними кутами, цей віджет може допомогти вам значно покращити свій домашній екран. Продуктивність віджету може відрізнятися залежно від вашої теми, але здебільшого програма не повинна мати проблем із користувацькими панелями запуску.

Віджет годинника

Цей віджет додаток робить речі простими і не пропонує занадто багато кричущих функцій. Це не обов'язково погано, оскільки віджети повинні бути простими, хоча деякі розробники можуть думати інакше. Дата та час відображаються на головному екрані на видному місці, тоді як ви можете змінити шрифт, колір, а також розмір віджета. Оскільки це відповідає інтерфейсу Google Material Design UI, у програмі віджетів досить просто орієнтуватися, а також налаштувати стиль шрифту або вміст віджету також досить просто.

Тут немає інформації про погоду та температуру, тому, можливо, вам доведеться отримати інший віджет, якщо ви шукаєте комбінацію погоди та часу / дати. Важливо, щоб кожен користувач переконався, що цю програму виключено з диспетчера завдань, оскільки це може вбити програму без попередження, що в кінцевому підсумку призведе до того, що час не оновиться. Розробники постійно оновлюють додаток новими функціями, зокрема шрифтами та стилями. Ця програма працює зі смартфонами під управлінням Android 4.1 та новіших версій. Її можна безкоштовно завантажити в Play Store, але поставляється з рекламою та покупками в додатку. Не забудьте перевірити цей додаток.

Коло Годинник

Це може виглядати як досить простий віджет із круговим годинником, але це набагато більше. Розробники, здавалося б, обрали тут дизайн віджетів, щоб запропонувати користувачам найкращий досвід. Як і у випадку з більшістю віджетів годинника, користувачі можуть налаштовувати шрифти, колір, а також розмір віджета відповідно до своїх уподобань. Особливістю цього додатка є те, що він пропонує годинник у круглому дизайні, що надає вашому робочому столу такий ретро-вигляд. Більше того, оскільки віджети годинника доступні в декількох кольорах, ви також можете поєднати це з улюбленими шпалерами.

Секундна стрілка цього віджет годинника може анімувати самостійно, надаючи йому відчуття справжнього годинника. Природно, він також може відображати дату та час, тому в цьому відношенні він нічим не відрізняється від інших віджетів годинника. Ви навіть можете увімкнути звукові сигнали або звуки на кожну годину. Circle Clock - це безкоштовне завантаження в Play Store з рекламою та покупками в додатках. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 або новішої версії.

1 Погода

Це переважно погодний додаток, але він також має власний віджет годинника, поєднаний з погодою. Що стосується відображення інформації, 1Weather добре працює і висвітлює ваш домашній екран. У нього є кілька варіантів для споживачів, таких як віджети в режимі реального часу, які можуть бути не ідеальними для пристроїв з апаратним забезпеченням низького класу. Що стосується інших його можливостей, ви можете отримати всю можливу інформацію про погоду навколо вас, включаючи прогнози на майбутнє.

Додаток пропонує безпрецедентний 12-тижневий прогноз, відомий як PRECISONCAST, який пропонує розуміння експерта-метеоролога Гарі Лезака. Це може бути корисно, якщо ви плануєте тривалу поїздку або весілля десь протягом 3 місяців. Додаток також пропонує відео- та текстові прогнози для вибраних місць у США. Загалом, 1Weather, безумовно, є однією з найкращих погодних програм там, але великим виводом тут є те, що він також має гідну програму віджетів годинника для вашого домашнього екрану. Цей додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою та покупками в додатку.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.