Як розблокувати телефон для крикету

Крикет, можливо, не є найвідомішою бездротовою послугою на ринку, але, будучи дочірньою компанією AT&T, це чудовий вибір для місцевих жителів, які шукають дешевшу бездротову послугу, ніж те, що пропонують багато великі компанії. Однак, як і великі компанії, ви можете переїхати або поїхати в райони, де стільниковий сигнал поганий, або ви не хочете нараховувати безглузді звинувачення під час міжнародних поїздок. Ось чому можливість розблокувати телефон на Cricket - це так приємно. Коли телефон для крикету розблоковано, ви можете легко вставити SIM-карту від іншого оператора для кращої послуги стільникового зв'язку або для використання дешевшої місцевої бездротової послуги під час міжнародних поїздок.

Отже, як саме розблокувати телефон для крикету? Виконайте інструкції нижче, і ми проведемо вас через процес, крок за кроком.

Передумови

У крикету, як і у інших перевізників, є деякі передумови, з якими вам доведеться відповідати, перш ніж можна буде вимагати розблокування телефону.

 1. Пристрій, який ви хочете розблокувати, був активним щонайменше шість 6 місяців платного обслуговування.
 2. Пристрій розроблений для використання в мережі Cricket і заблокований.
 3. Пристрій не повідомляється про втрату чи викрадення. інакше відомий як чорний список.
 4. Пристрій не пов’язаний з шахрайським обліковим записом; ваш рахунок також повинен мати "хорошу репутацію".

"Крикет" насправді є одним з небагатьох перевізників, який досить добре підтримує військових. Політика щодо крикету полягає в тому, що вони розблокують один смартфон на базі крикету для того, хто не відповідає вимогам, але ця особа повинна буде надати документи про розгортання або іншу допоміжну документацію.

Як розблокувати телефон для крикету

Крикет насправді дозволяє досить легко отримати код розблокування, якщо ви відповідаєте необхідним вимогам. Кроки, щоб зробити це в Інтернеті, на веб-сайті Крикету:

 1. Увійдіть, відвідайте  Налаштування облікового запису  та виберіть  Отримати код .
 2. Прокрутіть униз, щоб знайти номер телефону або лінії, яку потрібно розблокувати.
 3. Виберіть  Запит на розблокування .
 4. Код розблокування для відповідних телефонів Android автоматично відображатиметься на екрані, а також надсилатиметься на ваш телефон, якщо ви відповідаєте вимогам. Процес розблокування для відповідних користувачів iPhone трохи відрізняється, оскільки вони отримають код розблокування за допомогою текстового повідомлення наступного робочого дня.

Ви також можете використовувати програму «Крикет», щоб розблокувати телефон.

 1. Завантажте та відкрийте програму myCricket.
 2. Якщо ви вже ввійшли в програму, не забудьте вийти.
 3. Звідти ви можете торкнутися Розблокувати пристрій на екрані входу в програму.
 4. Торкніться Розблокувати внизу екрана.
 5. Після успішного розблокування телефону перезапустіть його, щоб завершити процес. Після перезапуску ви зможете взяти свій телефон Cricket і використовувати його в будь-якій іншій мережі, включаючи міжнародну.

Як ми вже згадували, "Крикет" є одним з небагатьох перевізників, які підтримують військових із чудовими послугами зв'язку. Якщо вам потрібна швидка розблокування, ось офіційне повідомлення від Cricket:

«Якщо ви військовий і вам потрібно швидко розблокувати його до розгортання, зателефонуйте у службу підтримки клієнтів за номером 1-800-CRICKET (1-800-274-2538) або наберіть 611 зі свого телефону для гри в крикет. Ми цінуємо вашу послугу. “

Використовуйте сторонню послугу

Тяганина - це, на жаль, річ, через яку вам доведеться пробиратися майже на кожному перевізнику; однак, якщо ви хочете його пропустити і не проти заплатити додаткові кілька доларів, щоб пропустити його, ви можете скористатися сторонньою службою, щоб розблокувати телефон. Використання сторонньої розблокувальної компанії може в найкоротші терміни змусити ваш телефон працювати в іншій мережі та без усієї тяганини вашого оператора. Зазвичай це коштує деяких грошей, які можуть становити від пари баксів аж до в середньому 60 доларів.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. Після придбання коду, як правило, він надсилається безпосередньо на наданий електронний лист, а потім ви можете слідувати інструкціям, щоб розблокувати телефон.

Вирок

Як бачите, подібно до інших перевізників, у Cricket є деякі суворі вимоги, яким ви повинні відповідати, щоб розблокувати смартфон. Як правило, це так, оскільки вони хочуть, щоб ви залишались у їхній мережі, а не прямували до мережі конкурента. Однак у Cricket все ще існує процес, який дозволяє розблокувати телефон. Але якщо ви не відповідаєте цим вимогам або вам відмовлено, ви можете використовувати сторонню службу для розблокування телефону, якщо ви готові сплатити додаткові витрати.

Ви вже розблоковували телефон для крикету? Ці кроки для вас спрацювали? Звук вимкнено в розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.