Різниця між Beats Solo 2 та Solo 3

Тут ми зазначимо очевидне: Beats робить чудові аудіопродукти. Що стосується якості звуку та тривалості роботи акумулятора, важко “перевершити” цінність, яку пропонує Beats у багатьох своїх навушниках - повнорозмірних та їх навушниках. Отож, оскільки якість звуку та тривалість роботи акумулятора вже настільки хороші в їхніх навушниках, може бути важко виявити відмінності в нових моделях, випущених аудіовиробником Apple. Можливо, у вас є пара Beats Solo 2, ви пробували Solo 3, і ви просто не могли визначити різницю між ними.

ПродуктБрендІм'яЦіна
УдарПровідні навушники Beats Solo2, вбудовані навушники, видання Luxe - чорнийПеревірте ціну на Amazon
УдарБездротові навушники Beats Solo3 - чорніПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Саме тому ми створили для вас цей посібник - щоб показати точні відмінності між Beats Solo 2 та Solo 3, навіть якщо вони досить мінімальні. Це має допомогти вам вирішити, чи варто купувати останню та чудову модель навушників від Beats, чи заощаджувати гроші, купуючи останнє покоління.

Отже, без зайвих сумнівів, ось велика різниця між Beats Solo 2 та Solo 3:

різниця між Beats Solo 2 та Solo 3

Beats Solo 2

Не помиліться з нами, навушники Beats Solo2 чудово звучать. Якщо ви аудіофіл, ви можете помітити лише незначну різницю в якості між Solo 2 та Solo 3, але це тому, що Solo 3 оснащені деякими загальними вдосконаленими драйверами для вищої якості звуку.

Beats Solo 2 - це в першу чергу дротові навушники - бездротові моделі важко знайти. Тим не менш, підключіть 3,5-мм аудіороз'єм до пристрою виводу, і тоді ви зможете отримати чіткий і чистий звук, що надходить прямо до ваших навушників. І коли вони підключені до дроту, вам ніколи не доведеться турбуватися про час автономної роботи - просто коли ви готові слухати, підключіть їх до мережі.

Так само, як Beats Solo 3, вони набувають надвушних стилів для максимального комфорту. Це значно полегшує управління довшими сесіями прослуховування, але крім того, стиль "над вухом" також додає рівень шумозаглушення, якого ви не отримаєте із навушниками в стилі вуха.

Оскільки ви використовуєте 3,5-мм аудіороз'єм з цими навушниками, вони мають вбудований пульт дистанційного керування, який дозволяє вам здійснювати та приймати дзвінки. Ви також можете регулювати гучність звідси, і навіть відтворювати та призупиняти музику. Звичайно, це чудовий спосіб підказати Сірі, щоб ви могли сказати їй робити щось у режимі “вільні руки”, наприклад “Гей, Сірі, відтворити х плейлист” або “Гей, Сірі, зателефонуй мамі”.

Придбайте зараз: Amazon

різниця між Beats Solo 2 та Solo 3

Beats Solo 3

Beats Solo 3 - це модернізована та вдосконалена версія Beats Solo 2, хоча фактична якість звуку та різниця заряду акумулятора будуть залежати від того, наскільки ви аудіофіл, а також від того, скільки ви використовуєте навушники.

Тим не менш, якщо ви хочете підняти якість звуку на новий рівень, Beats Solo3 має ряд вдосконалень у драйверах та апаратному забезпеченні всередині. Ці повнорозмірні навушники здатні перетворити вашу звичайну погану якість звуку на щось райське. Звук насичений, чіткий, і завдяки цим навушникам ви отримуєте глибокі баси. Як завжди, пояснити "звук" словами важко, але повірте нам, коли ми говоримо, що Solo3 - це одне з найнебесніших вражень.

Де Beats Solo3 насправді відрізняється від Solo2, це дизайн. Ви отримуєте загальну таку ж структуру, але Beats на цей раз використовує різні текстури та більш зручний матеріал - це дає змогу довше слухати вибрану вами музику чи аудіокліп без будь-якого дискомфорту. Вони мають стиль вуха, тому ці навушники залишаються комфортними під час тривалих сеансів прослуховування, а також підтримують рівень технології шумозаглушення.

Час роботи акумулятора феноменальний у Beats Solo3 - повний заряд забезпечить вам понад 40 годин прямого бездротового відтворення. А коли ти низький, лише п’ять хвилин прослуховування проводять додаткові три години прослуховування. Крім того, ви можете підключити 3,5-мм аудіороз'єм для прослуховування без бездротової батареї. Мало того, але цей 3,5-мм роз’єм постачається з вбудованим пультом дистанційного керування, який дозволяє телефонувати, не виймаючи смартфон.

Beats Solo3 можна керувати за допомогою навушних функцій, і вони насправді полегшують доступ до Siri, щоб ви могли користуватися голосовим управлінням. Наприклад, "Гей Сірі, пропусти цю пісню" або "Гей Сірі, зателефонуй x особі".

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо різниці між Beats Solo 2 та Solo 3

Як бачите, відмінності між Solo 2 та Solo 3 досить мінімальні - найбільша помітна різниця спереду - це зміна дизайну. У Solo 3 є деякі незначні покращення якості звуку, хоча це не обов’язково достатньо, щоб виправдати високе підвищення ціни, не кажучи вже про вагому загальну ціну.

Яку пару ви підбираєте? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

ПродуктБрендІм'яЦіна
УдарПровідні навушники Beats Solo2, вбудовані навушники, видання Luxe - чорнийПеревірте ціну на Amazon
УдарБездротові навушники Beats Solo3 - чорніПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.